Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

mam dosyć
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rok321



Dołączył: 28 Wrz 2008
Posty: 23

PostWysłany: Czw Paź 16, 2008 6:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak usunąć posty z forum ogólnego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Maga



Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 781

PostWysłany: Czw Paź 16, 2008 8:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

usunac moze tylko moderator, mozesz go porosić, le możesz zmienic to co napisałas., w górnym prawym rogu jest opcja "zmień"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kulerzynka
Wolontariusz NL
Wolontariusz NL


Dołączył: 21 Lip 2008
Posty: 1553
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Paź 16, 2008 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rok321, a czemu chcesz usunąć posty??
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
rok321



Dołączył: 28 Wrz 2008
Posty: 23

PostWysłany: Czw Paź 16, 2008 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo nie wiem jak ale ostatnio usunął mi hasło konta i wszedł na forum bo mam takie same loginy wszędzie a on je zna ale za podpowiedząMagi spróbuje zmienić posty ale to jak nie bedzie go w domu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
olka2008



Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 178

PostWysłany: Czw Paź 16, 2008 12:27    Temat postu: olka2008 Odpowiedz z cytatem

Może jakimś rozwiązaniem lub wskazówką na przyszłość będzie usuwanie plików cookie???

Panel sterowania->
Opcje internetowe->
Ogólne->
Historia przeglądania->
Usuń->
Usuń wszystko

Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pysia



Dołączył: 12 Wrz 2008
Posty: 323
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw Paź 16, 2008 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rok321 napisał:
powiedzcie mi proszę na jakiej podstawie moge pozbawić ojca dziecka władzy rodzicielskiej?o szczegółach nie chciałabym pisać na forum ogólnym

Witaj, czasem nie potrzeba występować o ograniczenie władzy rodz., wystarczy uzyskać miejsce pobytu dzieci przy matce a to jest dość proste.W ośrodku dla ofiar przemocy, z którego pomocy korzystasz jest pewnie prawnik i możesz się poradzić jak takie pisno napisać.Jeśli masz trudną sytuację materialną a sprawa jest w toku możesz wystąpić o przyznanie adwokata z urzędu.Zostało naprawdę dużo już zrobione by wyrównać walkę osób poszkodowanych które nie maja pieniędzy z tymi które je mają.Działaj i sie nie poddawaj.Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rok321



Dołączył: 28 Wrz 2008
Posty: 23

PostWysłany: Czw Paź 16, 2008 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witaj pysia ,własnie dzisiaj byłam u prawnika i tak właśnie zrobimy wogóle był fajny,powiedział,że jeżeli np.umorzą dochodzenia albo coś podobnego to będziemy działać dalej dzięki za zainteresowanie pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rok321



Dołączył: 28 Wrz 2008
Posty: 23

PostWysłany: Czw Paź 16, 2008 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki olka2008 spróbuję,ale dzisiaj mam super wieczór zadzwonił ze nie będzie go parę dni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rok321



Dołączył: 28 Wrz 2008
Posty: 23

PostWysłany: Czw Paź 16, 2008 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki,że jesteście, trzymajcie za mnie kciuki bo są momenty że mam wielkiego dola pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rok321



Dołączył: 28 Wrz 2008
Posty: 23

PostWysłany: Czw Paź 16, 2008 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

będę miała do Was jeszcze prośbę,ale to nie dzisiaj bo nie chcę sie dołowac,a może dam radę sama?zobaczymy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
maras
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 3871
Skąd: Gdynia/Warszawa

PostWysłany: Czw Paź 16, 2008 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj

W tej kwestii odezwałem się na pw.


pozdrawiam
_________________
-----------------------------------------------------
G. E. d/s P.P.R
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
olka2008



Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 178

PostWysłany: Pią Paź 17, 2008 12:51    Temat postu: olka2008 Odpowiedz z cytatem

ROK321 pamiętaj - nie rozsypiesz się. Nie rozpadniesz na kawałki. Może i człowiek jest labiryntem, ale nie układanką z klocków. Może jest najsłabszą trzciną, ale wszystko potrafi przetrwać. Exclamation I podnosi się po każdym upadku, bo człowiek nie jest przypadkiem, pomyłką, ale darem. Zawsze jest miejsce specjalnie dla niego. Ty jesteś darem i skarbem. Bez ciebie ten świat byłby inny...

Moja sytuacja też była beznadziejna. Moja? Nie będę egoistką. Pewnie wszystkich nas tutaj obecnych.

Posługując się moim przykładem. Po 5 latach małżeństwa zaczynałam od zera... Dosłownie.

Exclamation Wyrzucona z własnego domu.
...przecież sprawcy nie obchodzisz Ty i Wasze dzieci...
Exclamation Bez pracy, bo oddałaś się bezgranicznie wychowaniu dzieci.
...a co go to obchodzi...
Exclamation Bez alimentów.
...ale przecież znajdzie się tysiąc wymówek by nie płacić - bo sąd jeszcze nie przyznał, bo to nie moja sprawa, bo sama ma to czego chciała...

...a 1,5 roku później...
...mieszkam z rodzicami i jestem szczęśliwa, bo nie czekam, aż ktoś znowu będzie mi ciosał kołki na głowie Very Happy
...mam super pracę, jestem finansowo niezależna i co najważniejsze spełniona zawodowo Very Happy
...alimenty? Od tego jest komornik? Very Happy

Pamiętaj jeszcze o jednym:

Zawsze zważaj na swoje myśli - stają się słowami.
Zważaj na słowa - stają się czynami.
Zważaj na czyny - stają się nawykami.
Zważaj na nawyki - kształtują charakter.
Zważaj na swój charakter - on staje się twoim losem.
Bądź silna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rok321



Dołączył: 28 Wrz 2008
Posty: 23

PostWysłany: Pon Paź 20, 2008 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wlasnie dzisiaj powiedział że ma nowe mieszkanie a my mamy się wynosić rozmawieł z gospodarzami u których jest wynajęte mieszkanie i mam opuścić je gdy on się wyprowadzi jestem z legnicy może ktoś wie o jakimś kącie za opieke nad kimś proszę pomóżcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pysia



Dołączył: 12 Wrz 2008
Posty: 323
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pon Paź 20, 2008 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też porozmawiaj z gospodarzem,może będziesz mogła zostać dłużej,a może on ci kogos poleci.Może ktoś z tego forum zna kogoś kto chciałby byś zajęła się jego mieszkaniem lub w zamian za opiekę.Dobrze by było,żebyś tymczasem zastanowiła się nad tzw.planeB czyli co możesz jeszcze zrobić gdyby ten pomysł nie wypalił.Daj znać ile masz czasu do namysłu.
Trzymam kciuki i pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rok321



Dołączył: 28 Wrz 2008
Posty: 23

PostWysłany: Pon Paź 20, 2008 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dopiero teraz mogę pisać przedtem wyłączył mi internet po południu jak był jeszcze trzeżwy zadzwonił na 997 że robię mu awantury,mówił że wykańczam go psychicznie ze jest na lekach,czekałam aż przyjadą ale nie przyjechali,nie poszłam na spacer z Piotrusiem bo nie czułam się dobrze poszła moja Madzia jak wróciła zeszłam po nich i wtedy wyszli gospodarze zrobili mi wielką awanturę bo dostali wezwanie na policje,gospodyni krzyczała że ją nie obchodzi ci sie u na s dzieje ale nie życzy sobie policji że powinnam to załatwić inaczej uiąść z nim przy kawie i porozmawiać próbowałam im wytłumaczyć ze próbowałam różnie a teraz już muszę sie bronić zapytałam czy mam dac się zabić ale nic nie docierała bo jak mi nie pasuje to powinnam zabrać dzieci i sobie pójść powiedziałam ze niby nic ich nie obchodzi ale jego słuchają i radzą i współczują a ona na to że nic mu nie mówią oni nigdy nie widzieli go pijanego, jest grzeczny,gospodarz widział mnie w zeszłym tygodniu z obitą twarzą,ale nic nie powiedział,od nich dowiedziałam się że powiedzieli mu ze mamy sie wyprowadzić do końca listopada on wtedy już zszedł na dól żeby posłuchć jak na mnie krzycxą,powiedziałam im że mi powiedział że mam parę dni na wyniesienie się,wtedy on posedł na górę,jak ja weszłam wyśmiewał się że miałam "super zjebkę"powiedziałam mu że jest kłamcą i oszustem,wtedy zrobił mi awanturę uderzył a jak zadzwoniłam na policje to uciekł,odwołałam patrol i czekałam tak jak mi kazali,dzwoniłam do niego żeby przyszedł,bo wiedziałam że i tak wróci mimo że mówił że idzie do hotelu spać ,bardzo długo konferował z mamusią w koncu przyszedł już napity zanim zdążylam zadzwonćdostałam w twarz i znowu uciekł wcześniej powiedział że jak go zabiorą to zrobi mi masakrę dzwonił kilka razy czy może przyjść się przespać,że wlączy mi internet,że i tak jestem przegrana, powiedziałam że niech robi co chce,przyszedł,ale juz nie dzwoniłam, ide, jutro na komendę,niech chociaż dzieci dzisiaj śpią,próbuję załatwić sobie jakiś kąt,pytam ,zostawiam kartki,próbuje tez pomóc mi ksiądz Gacek,ale na razie nic nie ma jestem załamana,wyjechałabym na koniec świata aby uwolnic sie od tego terroru,upokarzania ,wyzywa mnie ,moją córkę,nic mu nie zrobimy bo oni mają pieniądze a ja nie mam naewt na byle jaki kąt,mamy iść nad Kaczawę,zadzwoniłam w końcu do rodziców,ale nie wiem czy mi pomogą,bo mam zadzwonić za parę dni,bo teraz zdrowie mamy jest ważniejsze.nie powiedzia łam im wszystkiego,poprosiłam żeby mnie zabrali,ale nie wiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group