Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Patowa sytuacja??

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Matteusz



Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 1

PostWysłany: Sob Kwi 08, 2006 1:34    Temat postu: Patowa sytuacja?? Odpowiedz z cytatem

Witajcie

Mam pewien problem, rodzice mojej dziewczyny znecaja sie nad nia psychicznie, za byle glopstwo wyzywaja ja od ku..... i tym podobnych, gdy ona probuje z nimi rozmawiac o tym jest jeszcze gorzej, przestaja ja wtedy wypuszczac z domu przez tydzien (nie liczac wyjsc do szkoly). potrafia wejsc do jej pokoju i nakrzyczec na nia ze ma zle powieszone ubrania na krzeselku. Ja mam 20 lat a Ona 17, czy cos moge z tym zrobic?? O przeprowadzce chyba nie ma mowy przed ukonczeniem 18 lat??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magik



Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 5

PostWysłany: Pon Kwi 17, 2006 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WYGLĄDA NA TO ŻE CIĘ NIEAKCEPTUJĄ .RODZICE MAJĄ OBOWIĄZEK SPRAWOWAĆ OPIEKĘ I WYCHOWYWAĆ SWOJE DZIECKO.MYŚLE ZEBY NIE WPAKOWAĆ SIĘ W POWAŻNE TARAPATY MUSISZ ZACHOWAĆ SPOKÓJ I ROZWAGĘ ,POSZUKAĆ AKCEPTACJI CO JEST TRUDNE ALE JAK CI BARDZO ZALEŻY TO JEST TO MOŻLIWE ,TEGO CI ŻYCZĘ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
disha



Dołączył: 13 Maj 2006
Posty: 5

PostWysłany: Sob Maj 13, 2006 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to JEJ RODZICE JEJ nie akceptują,a nie JEGO...jestem w podobnej sytacji mój ojciec znęca się nade mną psychicznie i również mam 17 lat! wyprowadzić to ona się może np.do cioci,babci..jak najdalej od nich! niech nie odzywa się do nich unika rozmów bo znając życie o byle co zaczną się kłócić,a w naszym wieku trudno jest powstrzymać nerwy!jak córka się odsunie od nich nawet definitywnie to wtedy zrozumieją jak ją skrzywdzili!..hm..,a Ty tak naprawde nic nie możesz zrobić chyba tylko być przy niej i nie prowokować!..jeśli coś zrobisz to rodzice jej i tak się o tym dowiedzą to będzie jeszcze gorzej!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group