Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ja i moja rodzina jesteśmy szkalowani
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
without



Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 393

PostWysłany: Wto Gru 23, 2008 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mgrabas
Więcej dystansu- bo obecnie mam wrażenie, że można sie z Panem tylko zgodzić, inaczej przypisze Pan danej osobie, jeśli nie atak na Pana, to przynajmniej złe intencje...
Pytania odnośnie rodziny, czy podobne są naturalnymi pytaniami, jeśli ktoś, tak jak Pan posługuje się ogólnikami. Mogę mówić rodzina, a mieć na myśli TYLKO i WYŁĄCZNIE ludzi którzy wzajemnie potrafią sie wspierać i kochać... dla kogoś innego, wystarczą więzy krwi. Jak Pan widzi odpowiedz na takie pytanie nie tylko niewiele kosztuje, ale także umożliwia dalszą rozmowę, o ile rozmówcy nie krzyczą na siebie lub nie atakują siebie wzajemnie lub Innych- jak Pan zrobił to na początku z Magdą- wiele Jej Pan tu przypisał złych cech, dążeń, użył Pan też wielu słów o zabarwieniu wysoce negatywnym względem Niej i Jej bliskich... W takiej atmosferze można się TYLKO bronić.
Jeśli chce Pan kontynuować dyskusje proszę o przeniesienie jej do nowego wątku- osoba która ten watek założyła zasłużyła na to, by móc mówić bez strachu, że ktoś wyciągnie z jej wypowiedzi tylko to, co mu odpowiada i zaatakuje jej osobę... Jeśli ktoś nie potrafi inaczej mówić, nie wiem, czy powinien wypowiadać się... mam spore wątpliwości. To nie jest forum ocen i kłótni poglądowych przenoszących sie na ataki na konkretne osoby - tylko POMOCY. Nie tylko zachowanie Echnaton'a podlega tutaj moderacji. A najlepiej jesli każdy z nas zacznie od Siebie i przede wszystkim to za Swoje zachowanie będzie odpowiadał...
Z Poważaniem.
_________________
"... i z piekła wezmą tancerkę, jeśli ich urzekła ..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mgrabas



Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1516

PostWysłany: Wto Gru 23, 2008 13:27    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Maga napisał:
dobra Mgrabas ja się już nie wtrącam, nie chce zeby wmawiano mi coś co nie było moją intencją itd.

Ty się nie wtrącisz, ale zrobi to Echnaton i będzie znów wmawiał niestworzone rzeczy bo On jest tu ponad wszystkimi i nikt nie piśnie nawet słówkiem, Jemu nikt nie odważy się zwrócić uwagi
_________________
Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maga



Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 781

PostWysłany: Wto Gru 23, 2008 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mgrabas-to co wypisujesz na temat Magdy i ojca jej dziecka to dla mnie jest niestworzone, wiesz za mało by ją tak surowo osądzać, Twoje wnioski według mnie są za dalekoidące
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mgrabas



Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1516

PostWysłany: Wto Gru 23, 2008 14:55    Temat postu: syty głodnego nie rozumie Odpowiedz z cytatem

Maga napisał:
mgrabas-to co wypisujesz na temat Magdy i ojca jej dziecka to dla mnie jest niestworzone, wiesz za mało by ją tak surowo osądzać, Twoje wnioski według mnie są za dalekoidące

a wnioski innych o mnie z Echnatonem na czele są ok? ja opieram się na tym co powiedziała sama Autorka tego wątku i na własnych doświadczeniach z różnych instytucji takich jak sądy antyrodzinne świeckie i kościelne, rodk, poradnie pedagogiczne, Kościół i wiem jak to się wszystko kręci
kobieta może praktycznie wszystko nałgać i będzie tą biedną pokrzywdzoną, bezkarnie zniszczy rodzinę gdy tak jej się się będzie podobać, a mężczyzna zawsze będzie tym winnym, to jest prawie na 99% pewne jak w banku, liczą się ludzkie opinie i układy bardziej niż sprawiedliwość i prawda
wiem, że to będzie dla Ciebie niestworzone, bo tego nie doznałaś i łatwo Ci jest mnie się czepiać za to co piszę, zawsze będę dla Ciebie i tacy jak ja będą tymi, którym można nie wierzyć i którym się ma za złe, że mówią z tego co przeżyli i z czym się spotykają, nawet na takim "forum na temat przemocy"
_________________
Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maga



Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 781

PostWysłany: Wto Gru 23, 2008 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wisz dla mnie rodk i sądy są proojcowskie, prokuratura, policja broni kolegi po fachu, policjant może nakłamac, naopowiadac niestworoznych rzeczy, ja udowadniam ze kłamie, ale moje dowody nie są brane pod uwagę za to jego słowa są uważane za pewnik
mogę napisac podobnie- policjant może wszystko, bezkarnie zniszczy rodzinę, szykanuje i zastrasza, napada i okalecza, ale on ma układy w policji, prokuraturze i jeszcze w jednostce wojskowej ktora przechwala sie ze kontroluje wszystko w mieście
tego Ty nie zrozumiesz bo przez to nie przeszedłeś i bedziesz czepiał sie tego co ja piszę i bede według Ciebie Właścicielką bez względu na moje argumenty co do jego zachowania jako ojca
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mgrabas



Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1516

PostWysłany: Wto Gru 23, 2008 15:18    Temat postu: :( Odpowiedz z cytatem

Maga napisał:
wiesz dla mnie rodk i sądy są proojcowskie, prokuratura, policja broni kolegi po fachu, policjant może nakłamac, naopowiadac niestworoznych rzeczy, ja udowadniam ze kłamie, ale moje dowody nie są brane pod uwagę za to jego słowa są uważane za pewnik
mogę napisac podobnie- policjant może wszystko, bezkarnie zniszczy rodzinę, szykanuje i zastrasza, napada i okalecza, ale on ma układy w policji, prokuraturze i jeszcze w jednostce wojskowej ktora przechwala sie ze kontroluje wszystko w mieście
tego Ty nie zrozumiesz bo przez to nie przeszedłeś i bedziesz czepiał sie tego co ja piszę i bede według Ciebie Właścicielką bez względu na moje argumenty co do jego zachowania jako ojca

najsmutniejsze jest, że tak łatwo jest skrzywdzić Dzieci i Współmałżonka, bo oni się nie obronią
_________________
Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maga



Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 781

PostWysłany: Wto Gru 23, 2008 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no widzisz i znwou uważasz ze to kobieta krzywdzi i swojego jeszcze meża i dzieci, a nie wiesz nic o mojej sytuacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mgrabas



Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1516

PostWysłany: Wto Gru 23, 2008 15:30    Temat postu: :( Odpowiedz z cytatem

Maga napisał:
no widzisz i znwou uważasz ze to kobieta krzywdzi i swojego jeszcze meża i dzieci, a nie wiesz nic o mojej sytuacji

nie, to Ty tak mnie postrzegasz, znowu...
a przecież nie użyłem słowa kobieta, ani żona
proszę, daj już spokój tym insynuacjom pod moim adresem
_________________
Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maga



Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 781

PostWysłany: Wto Gru 23, 2008 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale uzyłeś słowa "skrzywdzić współmałżonaka" a nie "współmałzonki" ani kombinacji "współmałzonka/ki"
Dobrze lepiej juz nie rozmawiajmy na ten temat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mgrabas



Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1516

PostWysłany: Wto Gru 23, 2008 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maga napisał:
(...) Dobrze (...)

dziękuję
_________________
Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maga



Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 781

PostWysłany: Wto Gru 23, 2008 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma za co
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda79



Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 27

PostWysłany: Wto Gru 23, 2008 16:49    Temat postu: Re: syty głodnego nie rozumie Odpowiedz z cytatem

mgrabas napisał:
ja opieram się na tym co powiedziała sama Autorka tego wątku i na własnych doświadczeniach z różnych instytucji takich jak sądy antyrodzinne świeckie i kościelne, rodk, poradnie pedagogiczne, Kościół i wiem jak to się wszystko kręci
liczą się ludzkie opinie i układy bardziej niż sprawiedliwość i prawda


mgrabas - teraz czuję się zrozumiana. Proponuję zastąpić słowo ojciec czy matka słowem rodzic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mgrabas



Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1516

PostWysłany: Wto Gru 23, 2008 19:34    Temat postu: w ciszy Odpowiedz z cytatem

magda79 napisał:
(...) Proponuję zastąpić słowo ojciec czy matka słowem rodzic.

dobrze, niech tak będzie

Madziu, gorąco życzę Tobie i każdej udręczonej cierpieniem duszy, a szczególnie każdemu przeżywającemu samotnie swój dramat opuszczenia i niezrozumienia przez swoich bliskich człowiekowi, żeby ten najtrudniejszy do przeżycia czas "świąt" przyniósł pociechę i ukojenie...
_________________
Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
without



Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 393

PostWysłany: Wto Gru 23, 2008 22:40    Temat postu: Re: syty głodnego nie rozumie Odpowiedz z cytatem

mgrabas napisał:
kobieta może praktycznie wszystko nałgać i będzie tą biedną pokrzywdzoną, bezkarnie zniszczy rodzinę gdy tak jej się się będzie podobać, a mężczyzna zawsze będzie tym winnym, to jest prawie na 99% pewne jak w banku, liczą się ludzkie opinie i układy bardziej niż sprawiedliwość i prawda

Bez komentarza...
Najsmutniejsze jest to, że każdy (w pewnym wymiarze/zakresie) ma taki świat w jaki sam wierzy...
_________________
"... i z piekła wezmą tancerkę, jeśli ich urzekła ..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda79



Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 27

PostWysłany: Wto Gru 23, 2008 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zazwyczaj życzymy innym tego, czego sami byśmy chcieli dla siebie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 7 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group