Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ZOSTAŁAM UDERZONA!!!!!! NIE POTRAFIĘ Z TYM ŻYĆ!!!!!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
allegria



Dołączył: 10 Sty 2007
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sty 10, 2007 13:59    Temat postu: ZOSTAŁAM UDERZONA!!!!!! NIE POTRAFIĘ Z TYM ŻYĆ!!!!!! Odpowiedz z cytatem

Potrzebuje pomocy!!! Moj partner mnie uderzył!!!

Nigdy zaden mezczyzna nawet nie podniosl na mnie glosu! Nawet moj ojciec alkoholik byl w miare lagodny! A teraz spotkalo mnie najgorsze upokorzenie! Bylam w zwiazku opartym na przemocy!!! Nie potrafie w to uwierzyc! Myslalam ze to zdarza sie tylko w w filmach! Crying or Very sad

Kiedy przypomne sobie ten moment mam ochote umrzec... z bolu, upokorzenia... Wciaz placze... to tak bardzo boli... Crying or Very sad

Czuje sie upodlona i pozbawiona godnosci!!! Nienawidze wszystkich mezczyzn!!! I wszystkich sie boje... Crying or Very sad

Nie wiem jak mam sobie teraz poradzic! Nie potrafie dojsc do siebie o tym co sie stalo! Co mam robic by moc teraz zyc? Czy to w ogole jest mozliwe?! Crying or Very sad

JAK MAM SOBIE POMOC???!!! Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Renata
Moderator - Pracownik NL
Moderator - Pracownik NL


Dołączył: 29 Gru 2005
Posty: 278

PostWysłany: Sro Sty 10, 2007 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Allegrio,
wiele osob obecnych na tym Forum rozumie Twoja sytuacje i zna ja z wlasnego zycia.
Zadzwon do naszej poradni telefonicznej - 0-801-120-002. Porozmawiasz z ktoryms z naszych konsultantow, ktorzy rozumieja zjawisko przemocy w rodzinie, rozumieja Twoje emocje i odczucia.
Sprobuj porozmawiac o tym co sie zdarzylo takze z kims bliskim - przyjaciolka, ktos z rodziny. Mozesz tez porozmawaic osobiscie z jakims speclsita, konsultantem do spraw przemocy (adresy roznych miejsc pomocowych z terenu caej Polski na naszej stronie www.porozumienie.niebieskalinia.pl), wystarczy wpisac nazwe miejscowosci.
Renata
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agata24



Dołączył: 27 Wrz 2006
Posty: 147

PostWysłany: Pią Sty 12, 2007 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postaraj sie udac do centrum wsparcia dla osob doznajacyh przemocy, opowiedz o tym, co czujesz ... to co czujesz jest normalne, smutek, gorycz, wstyd (no bo "jak moglam na to pozwolic" ) ... takie rozmowy moga Ci pomoc zrozumiec mechanizmy przemocy i to, ze ten incydent prawdopodobnie nie wzial sie z niczego ... moja rada: jesli jest Twoim patrnerem a nie mezem lub ojcem Twojego dziecka, to prosze Cie, odizoluj sie i zerwij z nim kontakt.
_________________
Agata
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
allegria



Dołączył: 10 Sty 2007
Posty: 6
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki za wsparcie. Odeszlam od niego od razu, po tym jak mnie uderzył. Nie wiem jakim cudem potrafilam byc tak silna. Ale to nie zmniejszyło mojego bólu, wciąż mam w pamięci ten moment - mężczyzna którego kocham tak mnie potraktował. Wiem że to nie moja wina, ale mimo wszystko "jak mogłam na to pozwolić!"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Barbara N



Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 103
Skąd: Wroclaw

PostWysłany: Pią Sty 26, 2007 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zachowalaś się prawdlowo,to jest normalna reakcja.Czujesz się ponizona.Super,ze odeszłaś.Łajdak.Uderzył raz,uderzyłby i nasyępny.Balabym się takiego faceta.
_________________
........"życie to ciągła walka"..........
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group