Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kto mi pomoże???
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcin 42



Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 124
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Sty 11, 2009 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... kiedy stwierdziłem że zmienione są zamki, odpóściłem, usiadłem przed blokiem na ławeczce, chciałem pomyśleć poszedłem na klatkę schodową i przyjechała policja szczerze mówiąc nie zdawałem sobie sprawy że może mieć jakiś problem z te zamki, nie chce się mścić bo to nie jest w mojej naturze choć usłyszałem już naprawdę wiele opini na ten temat łacznie z taką że jestem kompletnym idiotż że mi jeszcze zależy, mi naprawdę zależy...
_________________
"Nieważne co się stanie, sercem zawsze będę przy Tobie, nadzieja moim Panem, Ty nosisz ją w sobie"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leni56



Dołączył: 12 Gru 2008
Posty: 500

PostWysłany: Nie Sty 11, 2009 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to rozczarowales mnie. Pozytywnie.
Marcin, nie uprzedzaj sie do mnie. Nie jestem ci nieprzyjazna. Troche tylko piła ze mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcin 42



Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 124
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Sty 11, 2009 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wcale Cię nie odbieram jak osobę nieprzyjazną, poprostu odebrałaś mnie w ten sposób bo nie napisałem kto wezwał policję
_________________
"Nieważne co się stanie, sercem zawsze będę przy Tobie, nadzieja moim Panem, Ty nosisz ją w sobie"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leni56



Dołączył: 12 Gru 2008
Posty: 500

PostWysłany: Nie Sty 11, 2009 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jej, Marcin staraj sie o mnie. dobrze? a ja posle swojego meza do Twojej zony! Moj maz niestety nie chce zabiegac o mnie.

marcin, jesli jest jak mowisz:
to chyba masz malo do gadania.
Zmien strategie.
Zostaw zone w spokoju. Cala naprzód na corki. Masz prace?
Porzadkujesz własne zycie, nadrabiasz ile? 20 lat nie bycia ojcem, i liczysz na to,ze pan Mis corkom bedzie nie w smak. jesli corki zwiazesz ze soba- pan Mis u nich bedzie na aucie. A matki ida za glosem.. dzieci.


Ostatnio zmieniony przez leni56 dnia Nie Sty 11, 2009 17:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcin 42



Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 124
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Sty 11, 2009 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

he, teraz idę na orkiestrę wydać trochę kasy może troszkę poprawię sobie nastrój, ba tak jak pisałem wcześniej - lubię dostawać ale jeszcze bardziej dawać. Co roku kupowaliśmy różne gadżety na WOSP więc tradycji musi stać się zadość choć w tym roku jest jakoś inaczej - sam.
_________________
"Nieważne co się stanie, sercem zawsze będę przy Tobie, nadzieja moim Panem, Ty nosisz ją w sobie"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marcin 42



Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 124
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Sty 11, 2009 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszedłem, kasy troche wydałem kupiłem na licytacji gadżet i przekazałem go dalej na licytację, kurde jakoś mam uczucie że coś we mnie wygasa, chęć do życia, do walki, poprostu kiedy mam przebłysk że nie można się poddawać to zaraz oberwę jak toporem i już mam dość. Powiedzcie czy wszystkie kobiety są takie zawzięte?
_________________
"Nieważne co się stanie, sercem zawsze będę przy Tobie, nadzieja moim Panem, Ty nosisz ją w sobie"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi



Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 17

PostWysłany: Nie Sty 11, 2009 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin może nie wszystkie ale napewno te które zostały skrzywdzone sam sobie topór nad głową zawiesiłeś no ale jeszcze nie spadł więc bierz się w garść dobre rady nanic sam znajdz sposób aby się spotkać z żoną wykorzystaj w tym celu córki i namów je aby zabrały matkę do waszej kawiarni i tam postaraj się spokojnie porozmawiać z nimi mówię ci najlepszymi adwokatami dla zwaśnionych rodziców są dzieci bo bez względu na to ile mają lat to zawsze chcą mieć oboje rodziców razem wbrew temu co ty odczówasz Marcin ruszaj bo boju masz cel przed sobą i masz swoich kibiców walcz do utraty tchu dobrze ci radzę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leni56



Dołączył: 12 Gru 2008
Posty: 500

PostWysłany: Nie Sty 11, 2009 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kobiety sa teraz zawziete. Wy byliscie wczesniej.
w tym najwiekszy jest ambaras aby ..
Wygodnie bylo czuc sie bezkarnym.
Odwrocily sie role.
Ta, ktora bez ciebie miala byc nic nie byla warta, ta ktorej mowiles ze wszystko Tobie zawdziecza, ze bez ciebie jest niczym- pokazala ci ze tez potrafi. I ze to raczej Ty bez niej jestes niczym.
dziwisz sie?

To sie nie dziw.
Zostaw ja teraz w spokoju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
leni56



Dołączył: 12 Gru 2008
Posty: 500

PostWysłany: Nie Sty 11, 2009 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mimi, chwileczke..
znasz Marcina kilka dni wirtualnie. Zona zna go 20 lat.
Marcin dopiero co wyszedl z wiezienia, za pobicie i znecanie. Dopiero co wyszedl ze szpitala.
czy marcin zdazyl pokazac,ze sie zmienil?
Nie, Marcin jeszcze niczego nie pokazal. Ani zonie ani sobie samemu.
Dzis czuje sie jak zbity pies, bo sie zwyczajnie boi. Znalazl sie w nowej rzeczywistosci.
Zona ma prawo mu nie ufac. Zona byc moze prawo nie chciec go wiecej widziec.
Marcin jesli za;lzezy mu na rodzinie ma oboiwzek odbyc swoja pokute.
czy zona doceni, czy kocha nadal, czy ze3chce wyciagnac reke- to jej decyzja. jesli zechce - sama go znajdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi



Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 17

PostWysłany: Nie Sty 11, 2009 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może masz rację leni pewnie zle doradziłam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Nie Sty 11, 2009 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zawarte jest w dźwiękach. Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość człowieka. Jeśli nie potrafimy słuchać, nie usłyszymy rad, które życie daje nam na każdym kroku. Tylko ten, kto usłyszy dźwięki teraźniejszości, może podjąć słuszną decyzję.

P. Coelho
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Marcin 42



Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 124
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Sty 12, 2009 0:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leni.
Zgadza się czuję się jk zbity pies, a jk mam się czuć mam się cieszyć nie mam z czego. Moja żona zna mnie ponad 20 lat i wielokrotnie rozmawialiśmy o opcji rozstania na zasadzie "co by było gdyby", przy okzji rozwodów w naszym otoczeniu. I wiesz co zawsze jej powtarzałem? Że nie wyobrażam sobie tego i że boję się samotności bez względu z jakiego powodu ona by mnie dopadła. Powiem zosadniej, na szczęście mam kontakt z jedną z córek i jakoś to mnie trzyma, bo tak jak pisałem - rodzina była dla mnie wszystkim. Nigdy nie szukałem tzw luzu, który złapała w żagle moja żona i popędziło ją na głębokie wody, zawsze starałem się dostarczać rozrywek w domu nikt się nie buntował na nie, nikomu nie zabraniałem wychodzenia z koleżankami czy kolegami. Więc za to że gdzieś się pogubiłem i stało się jak się stało jestem zbitym psem i niestety żona nie podała mi ręki kiedy na to czekałem powiem więcej wołałem o to czekała na skutek. Ty niestety widzisz tylko ten skutek bo on jest dramatyczny ale nikt nie pyta DLACZEGO, ale o tym już pisałem. Uwierz jeśłi mógłbym cofnąć czas... Ale o tym już też pisałem. Ludzie popełniają błędy, niestety. Crying or Very sad
_________________
"Nieważne co się stanie, sercem zawsze będę przy Tobie, nadzieja moim Panem, Ty nosisz ją w sobie"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiewióreczka32



Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 104

PostWysłany: Pon Sty 12, 2009 0:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcinie nie każde kobiety są zawzięte pamiętaj jak żona nie chce żebyś wrócił to zrób wszystko żeby córki wiedziały że mają Ciebie i uczestniczysz w ich życiu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Pon Sty 12, 2009 0:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszą droga do pojednania się jest słowo "przepraszam" drugim słowo "zawiniłem". Nie wiemy czy ten kogo zraniliśmy przebaczy nam i odpuści nasze winy ale możemy się starać każdego dnia i ranka aby pewnego dnia dostąpić odkupienia.....
Zgrzeszyłeś, teraz za późno już szukać odpowiedzi na pytanie dlaczego, teraz jest odpowiedni moment na to aby szukać rozgrzeszenia....
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
wiewióreczka32



Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 104

PostWysłany: Pon Sty 12, 2009 0:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Echnaton piękne słowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następny
Strona 11 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group