Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

POMOCY

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Magda



Dołączył: 13 Maj 2006
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Maj 13, 2006 21:15    Temat postu: POMOCY Odpowiedz z cytatem

Jestem po ślubie 7 lat, 4 lata temu urodził nam się syn. Jakieś 2 lata temu zaczął się koszmar. Mój mąż coraz częściej zaczął sięgać po kieliszek. Ponieważ w domu rodzinnym moja mama była alkoholiczką nie potrafię znieśc mojego męża nawet po jednym piwie. Mam do niego wtedy obrzydzenie i niechęć. W związku z powyższym coraz radziej ze sobą współżyjemy, co mój mąż "rekompensuje" sobie spozywaniem alkoholu. Ludzie ja już dłużej tak nie mogę!!!!!!!! W domu rodzinnym miałam koszmar, wyprowadziłam się z niego jak miałam 19 lat i teraz znowu mam to przeżywać? Ja niechcę!!!!!!!!!!!! Nie mam siły już mu tłumaczyć Prosiłam, żebyśmy poszli się do AA, ale on nawet nie chce o tym słyszeć Proszę pomóżcie mi!!!! nie mam tyle siły, żeby wyprowadzić się z domu, nie mam nawet gdzie iść.... przecież nie wróće do mamy i taty, skoro z tamtąd uciekłam...... co mam zrobić?????/ Piszę te słowa i łzy ciekną mi po policzkach...... Słuchajcie ja już nie mam siły, nie mam odwagi odejść i nie ma gdzie się podziać. Jak powiedziałam mężowi, że chce odejśc to powiedział, że ja mogę ale dziecka mi nie odda. Czy wy wiecie co to będzie jak rzeczywiście dojdzie do sprawy??? On nie zniszczy psychicznie i walka będzie o dziecko.. Co ja mam zrobić..... Przecież nie oddam mu synka. Błagam, niech ktoś mi pomoże!!!!!!!!!!!!! Boję się, że pewnego dnia nie będę miała już siły, żeby walczyć, boję się że zrobię sobie krzywdę......... a co wtedy z moim synkie? kto się nim zajmie? tata alkoholik czy babcia alkoholiczka? .....a może........... PROSZĘ NIECH KTOŚ MI POMOŻE, BŁAGAM.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
akacja



Dołączył: 06 Sty 2006
Posty: 88

PostWysłany: Sro Maj 17, 2006 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początek poszukaj Ośrodka Interwencji kryzysowej w Twojej okolicy lub domu samotnej matki. Musisz mieć zaplecze-miejsce gdzie mogłabys być bezpieczna. W takich miejscach można porozmawiać z psychologiem, prawnikiem i przyjrzeć się dokładnie swojej sytuacji.
Z tego mozna wyjść, ale niestey wszystko musisz zrobić sama, za Ciebie nikt nie podejmie decyzji, nic nie zrobi.
Uwierz w siebie, dasz radę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maras
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 3871
Skąd: Gdynia/Warszawa

PostWysłany: Nie Maj 28, 2006 1:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

akacja

ma rację . Zoriętuj się gdzie znajduje się centrum interwencji kryzysowej i się tam udaj .


pozdrawiam
_________________
-----------------------------------------------------
G. E. d/s P.P.R
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group