Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wymeldowanie oskarzonego z lokalu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mimi__



Dołączył: 13 Mar 2006
Posty: 6

PostWysłany: Wto Mar 14, 2006 20:16    Temat postu: wymeldowanie oskarzonego z lokalu Odpowiedz z cytatem

W 2004r. moj byly maz zostal oskarzony z art.207 par.3kk i skazany na 2lata w zawieszeniu na 5 lat.W wyroku mial nakaz do leczenia odwykowego.Oczywiscie podjal leczenie ale nadal pije!!! Jedynie wiedzac ze ma sie zglosic do poradni AA i przed wizyta pani kurator (ma dozor) nie zapija zeby jako tako wygladac. W styczniu 2005 razem z corkami wyprowadzilam sie do brata (udostepnil mi swoje mieszkanie na czas rozwiazania sytuacji) bo byly maz zobowiazal sie ze splaci mnie za utracone mieszkanie.Po wyprowadzce "wypial sie na mnie" i mnie wysmial.Jego pani adwokat stwierdzila ze nie wyprowadzilam sie od niego dlatego,ze pil tylko wyprowadzilam sie dobrowolnie. W styczniu 2006 zaczal mna sie interesowac Urzad Miasta-Biuro Meldunkowe.Na nic byly moje prosby,zeby zaczekali do momentu roztrzygniecia sprawy w sadzie. Musialam sie ponownie wprowadzic.Nie minely dwa tygodnie jak byly maz wyladowal na izbie wytrzezwien a corka ma obdukcje lekarska. Znow schronilam sie u brata.Teraz proponuje mi 15 000 tys.zl. Niewiem czy sie zgodzic?? Czy mam szanse wygrac w sadzie prawo do lokalu?? Mam pania adwokat ale ona twierdzi ze na 90%.Doradzcie mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi__



Dołączył: 13 Mar 2006
Posty: 6

PostWysłany: Sob Mar 25, 2006 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi__



Dołączył: 13 Mar 2006
Posty: 6

PostWysłany: Sob Mar 25, 2006 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Renata
Moderator - Pracownik NL
Moderator - Pracownik NL


Dołączył: 29 Gru 2005
Posty: 278

PostWysłany: Wto Mar 28, 2006 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mimi,
sytuacja, ktora opisujesz jest dosyc skomplikowana i pewnie dlatego nikt z obecnych na liscie nie mial odwagi, aby doradzac. Zwlaszcza w sytuacji, kiedy juz masz adwokatke, ona zna Twoja sprawe (te wszystkie prawa wlasnosci do lokalu, dotychczasowe decyzje administracyjne w tej sprawie itd.) i ona Ci doradza. Ja bym zawierzyla adwokatowi, zwlaszcza, ze zaden nie lubi przegrywac sprawy, wiec pewnie by Cie nie naciagala na cos w czym mozna przegrac - 90% to duzy stopien prawdopodobienstwa. Choc z drugiej strony jesli jest szansa szybko i polubownie dostac 15 tys. zlotych to moze warto oszczedzic sobie i dziecku stresu. Wedlug przyslowia, ze "lepszy wrobel w garsci" Smile
Jak widzisz moja "rada" jest takze na dwoje babka wrozyla Smile
Pozdrawiam i zycze szybkiej decyzji, bo takie najlepsze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maras
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 3871
Skąd: Gdynia/Warszawa

PostWysłany: Nie Maj 28, 2006 2:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w/g mnie masz szansę i to nawet pewne że wygrasz tą sprawę . Jedyną zaporą jest czas . Jak wiesz takie sprawy troszkę trwają delikatnie mówiąc .

pozdrawiam
_________________
-----------------------------------------------------
G. E. d/s P.P.R
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group