Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak wyjść z tej sytuacji.
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adc76



Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 39

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2009 15:32    Temat postu: Jak wyjść z tej sytuacji. Odpowiedz z cytatem

trrwtg3rtr

Ostatnio zmieniony przez adc76 dnia Sro Mar 31, 2010 18:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Menace



Dołączył: 13 Wrz 2008
Posty: 85
Skąd: miasto inspiracji

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2009 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakos nie moge uwierzyc ze jestes bez winy i nie mogles nic zrobic. To Twoja zona a nie obca Ci osoba! Kto mial sie zainteresowac jak nie Ty? Az ręce opadaja na takich facetów!!!
_________________
Feeling you, fearing you...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adc76



Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 39

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2009 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nieaktualne

Ostatnio zmieniony przez adc76 dnia Czw Kwi 01, 2010 5:40, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NIKOLA2006



Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 991
Skąd: mazowieckie

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2009 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adc zacznijmy może od początku- napisz całą historię... jak to wszystko było, kiedy zaczęły się problemy, jak to przebiegało, jaka w tym twoja rola, co robiłeś, co robiła żona itd... podałes mało informacji i trudno ocenić co i jak.
Pozdrawiam
_________________
Cokolwiek robisz czyń roztropnie i przewiduj skutki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amak



Dołączył: 10 Cze 2008
Posty: 48

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Menace napisał:
Jakos nie moge uwierzyc ze jestes bez winy i nie mogles nic zrobic. To Twoja zona a nie obca Ci osoba! Kto mial sie zainteresowac jak nie Ty? Az ręce opadaja na takich facetów!!!


Nigdy za picie partnera nie jest odpowiedzialna druga osoba, to właśnie próbują zrobić alkoholicy ze swoimi partnerami żeby tylko odpowiedzialność za siebie oddalić.

Adc Napisz coś więcej, może coś wymyślimy, Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Menace



Dołączył: 13 Wrz 2008
Posty: 85
Skąd: miasto inspiracji

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze nie tyle co odpowiedzialny ale chyba widzi kiedy jest coś nie tak. I nie wierze ze przez prace miales 0 czasu. To najlepsza wymówka. Na rodzine czas jest zawsze, ZAWSZE. Nawet jesli jest ona tysiace kilometrow dalej., No ale najprosciej sie poddac i wszystko zwalic na zone. Nie dziwie sie ze popadla w nałóg skoro miales zawsze wymowke ze na nic nie masz czasu. Naprawde jak dla mnie to jest absurdalne i zdania nie zmienię. Po Twojej wypowiedzi w innym wątku, że "przemoc to nic"!!!
Mimo wszystko pzdr
_________________
Feeling you, fearing you...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adc76



Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 39

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego co dzieje się u mnie w domu nie da się opowiedzieć,tego trzeba być świadkiem.Teraz znowu dostałem pismo Punktu Interwencji Kryzysowej że mam się zgłośić na rozmowę(gadka o poprawie z mojej strony,o większym staraniu o względy żony tylko nikt nie spyta czy te rzeczy które opowiada żona to jest prawda).A ja stwierdziłem niech się sprawa toczy swoim torem,ja będe tylko statystą i tak nikt nie słucha.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzisz, co prawda tłumaczenie wszystkim, ze nie jest się wielbłądem jest trudne, ale...czasami lepiej powiedizec to wsyzstkim niz o kims zapomnieć. Urzędy maja słowa żony i Twoje milczenia wierzą słowom, bo milczenie jest zbyt milczące. Zainteresuj się dlaczego PIK Ciebie wzywa, na jakiej zasadzie, co chce ustalic i czemu.....

Osobiście poszedłbym na koniec świata aby dojśc do sedna rzeczy i opowiedziec się za prawdą....
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
adc76



Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 39

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz liżę rany po ostatniej kłótni i zastanawiam się czy ciągnięcie tej sprawy dalej ma jakiś sens,wkurza mnie tylko że każda instytucja społeczna w tym kraju za jedyny sensowny sposób uznaje rozwód.Gdzie ci fachowcy co mieli tam być i pomagać.Nigdy nie byłem dobrym mówcą dlatego łatwiej jest mi obserwować całą sytuacje,a gdy ktoś się pyta to odpowiadać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mało o Tobie wiemy, wręcz prawie nic, ale staramy się pomóc, doradzić, pokazać, zę ejst jeszcze swiat bez przemocy. Do tego aby iść drogą rpawdy nie trzeba byc mówcą, wybitnym startegiem.

Pewne powiedzenie słusznie zauważa - "z prawda można pójść i wróćić, z kłastwem tylko pójść...."
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
adc76



Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 39

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nieakualne

Ostatnio zmieniony przez adc76 dnia Czw Kwi 01, 2010 5:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mgrabas



Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1516

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 22:15    Temat postu: jest nas więcej płynących pod prąd :) Odpowiedz z cytatem

nie zrażaj się adc76
ja przez ponad 20 lat nie poddałem się i widzę dobre owoce tego
dobrem przezwyciężysz wszystko

p.s. to o co pytasz jest trudne, z kilku powodów, ale mniejsza o nie
gdybyś jednak musiał uciec się do ratowania Dzieci to tylko biorąc pełną pieczę nad Nimi, ale Żony nigdy nie przekreślaj i nie zamykaj Jej drogi powrotu
Dzieci najwięcej skorzystają gdy jednak nie odejdziesz i będą miały Was obojga, One mają prawo do Was obojga i do Waszej wzajemnej miłości
_________________
Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.


Ostatnio zmieniony przez mgrabas dnia Pon Kwi 27, 2009 22:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
NIKOLA2006



Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 991
Skąd: mazowieckie

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adc powiedz cokolwiek bo nie możemy ci pomóc bazując na tym co piszesz..... napisz swoją historię... bo piszesz urywki i bez ładu i składu.... ponawiam pytanie skąd to się zaczęło, jakie początki, jakie problemy...może nie umiesz mówić tak wprost ale spróbuj napisać....

Pozdrawiam
_________________
Cokolwiek robisz czyń roztropnie i przewiduj skutki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adc76



Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 39

PostWysłany: Czw Kwi 30, 2009 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

retge35ge35

Ostatnio zmieniony przez adc76 dnia Sro Mar 31, 2010 18:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maras
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 3871
Skąd: Gdynia/Warszawa

PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zależy co jest dla ciebie lepsze . Patrząc na kwestię systemem zysków i strat. Wspominasz że znajdziesz mieszkanie to pozytywny aspekt. Ponadto jak wygląda kwestia kontaktu z dziećmi czy to zostało uregulowane przez sąd ?


pozdrawiam
_________________
-----------------------------------------------------
G. E. d/s P.P.R
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group