Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

przemoc psychiczna w małżeństwie a niedostepność emocjonalna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zdzisia



Dołączył: 22 Paź 2006
Posty: 18
Skąd: dolnośląskie

PostWysłany: Pią Mar 30, 2007 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze mną już coraz lepiej ,powracam do radości życia.Wziełam sie w garśc.Byłam u fryzjera,kupiłam sobie nowy ciuch.Mieszkanie remontuje by zatrzeć ślady pijaństwa.Powyzucałam wszystkie jego rupiecie.Nie ma już u mnie zadnych kieliszków i nigdy nie bedzie zadnego alkoholu.Czuję ze zaczynam być szczęsliwa,mimo mojej tragedi którą przezylam.Idzie wiosna a wraz z nia moje nadzieje na lepsze czasy. Very Happy
_________________
zdzisia
Dzięki wam nie jestem sama.
Dobrze że Was znalazłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ada4



Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 33

PostWysłany: Pią Mar 30, 2007 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdzisiu, jakze sie ciesze, ze wracasz do zycia!!! Dobrze, ze stare powyrzucalas, robiac w ten sposob miejsce na nowe. Ciesze sie, ze zadbalas o siebie, ze odzylas. Niech ta nadchodzaca wiosna bedzie dla Ciebie poczatkiem nowego, szczesliwego zycia, na jakie Ty zaslugujesz w pelni po tylu latach z katem.

Dawno sie nie odzywalam, ale bylam operowana. U mnie jeszcze daleka droga do tej wolnosci i radosci zycia. Staram sie jak moge by on mnie nie zlamal.

Mam jednak nadzieje, ze kiedys i dla mnie nadejdzie taka wolnosc i wiosna wraz z rozwodem , ktorego tak pragne. Ze tez pojde do fryzjera i w ogole.. Tak jak Ty obiecalas sobie zycie bez kieliszkow, dokladnie tak jak ja po pierwszym mezu, tak teraz obiecuje sobie, "Nigdy wiecej facetow!".

Pozdrawiam i zycze slonca i szczescia i usmiechu na twarzy. Ada

Raz jeszcze ciesze sie razem z Toba
_________________
"Nie wszystko zloto, co sie swieci z gory,
Ani ten smialy, co sie zwierzchnie srozy
Zewnetrzna postac nie czyni natury..." - I. Krasicki


Ostatnio zmieniony przez Ada4 dnia Pon Cze 25, 2007 21:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Leonesa



Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Kwi 14, 2007 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też pozdrawiam żdzisię i niech będzie szczęśliawą kobietą ,całusy przesyłam.
Halinka z Warszawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group