Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jutro ide do adwokata pisac pozew rozwodowy.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
laura52



Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 400

PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 6:32    Temat postu: Jutro ide do adwokata pisac pozew rozwodowy. Odpowiedz z cytatem

Niech sie dzieje co ma byc. Balam sie 16 lat . Balam sie tego co bedzie gdy zostane sama. Pora abym zobaczyla czego sie boje. Balam sie czegos co bylo niejasne, niedookreslone, bylo wyobrazeniem .. co ja biedna zrobie sama? No to zobaczymy co zrobie. Na dzis nie wiem nic. Wiem jedynie,ze dosc tego. Chce zyc, chce byc soba.
Zapisalam sie ponownie na grupe wsparcia. Czy mnie przyjma - jeszcze nie wiem. Okazuje sie,ze nie jest to takie latwe! Trzeba czekac nawet rok. Byłam tez w MOPSie. nawet milo pogadaly ze mna bardzo mile panie. Ale olaly mnie babelkowo koncertowo. Zaproponowaly mi grupe za.. rok. Daly mi adresy osrodkow przy ktorych sa grupy pomocowe.ktore i ja znalam i wiedzialam,ze w tym roku juz nie przyjmuja do grup. Reklamuja swoja pomoc przy pisaniu pozwow, pomoc przy sprawie sadowej. Wlasnie w tej sprawie do nich poszlam. Okazalo sie to bajka. W niczym nie pomagaja. Ta ich rzekoma pomoc polega na tym ze jedna pani z grupy pomaga napisac pozew drugiej pani z grupy.
Za napisanie pozwu przez adwokata mam zaplacic 300zl. Co zrobic maja kobiety ktore nie maja tych 300zl? plus chyba 2 razy tyle aby sprawe zalozyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wrzos



Dołączył: 13 Wrz 2006
Posty: 80
Skąd: opole

PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Lauro
poprzegladaj strony internetowe,na nich znajdziesz wzory pozwow rozwodowych.Uwierz mi to nie jest ,az takie trudne znalesc wlasciwy wzor i to darmowo.Poza tym dzialaja radcy prawni ,ktorzy robia cos takiego darmowo.Gratuluje odwagi i podjecia w koncu decyzji.Zycze powodzenia i trzymam za Ciebie kciuki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
laura52



Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 400

PostWysłany: Pon Maj 14, 2007 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wrzos , nie rob mi wody z mozgu. umowilam sie z adwokatem. I nie moge sobie pozwolic na gmatwanie.. a moze tam , a moze inaczej.. to jest skok w nieznane. Bedzie co ma byc. Napsize jak bylo, jakie wrazenie zrobil na mnie awokat,.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maras
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 3871
Skąd: Gdynia/Warszawa

PostWysłany: Pon Maj 14, 2007 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

grunt , że się zdecydowałaś to jest odważne i zarazem mądre aby powiedzic w końcu "nie" .


pozdrawiam
_________________
-----------------------------------------------------
G. E. d/s P.P.R
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group