Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Uciekłam do męża...cd-minęło 6 miesięcy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Masza35



Dołączył: 31 Gru 2006
Posty: 250
Skąd: Trójmiasto,Koszalin

PostWysłany: Sob Cze 23, 2007 9:32    Temat postu: Uciekłam do męża...cd-minęło 6 miesięcy Odpowiedz z cytatem

Witam,
pół roku temu opisałam tu na forum moją ucieczkę od męża.Dużo osiągnęłąm, dzieci które są ze mną rozkwitają.Właśnie dostały się do szkoły muzycznej,syn 15 i córcia 8,na kontrabas i skrzypce.Jestem z nich bardzo dumna, wiem ze nie byłoby to możliwe w poprzednich warunkach.
Syn przechodził powazną depresję,odmawiał pójścia do szkoły,...cóż zawalił mu się świat,stracił ojca, brata ,siostrę...otrzymał pomoc psychologiczną,teraz ten sukces dostania się do szkoły muz..chyba odzyskał równowagę,żałoba trwa pół roku...
Córcia, mój kwiatuszek, zaczęła znowu się moczyć,tęski za tatą,ale gdy tylko chce porozmawiać z nim ...dzwonie i rozmawia...niestety mąż ZAWSZE zaczyna z dzieckiem schodzic na trudne tematy...padają pytania...czy do mame dowiedzaja jacyś panowie ? czy zostają na noc? będziesz miała nowego tatusia? tatusiu co ty mówisz!nie! odpowiada zszokowana
Mamy 4 dzieci, nie mam kontaktu z córka która jest z mężem...od pół roku,płacze nie moge pisać łzy rozmazują klawiaturę.Wziął ją bezmojej zgody i wiedzy wywiózł 350 km , zmienił szkołę.Powiadomiłam prokurature
o zagrożeniu zdrowia i życia dziecka...myślicie że ktoś zareagował....cisza

Małgosia jest niepełnosprawna ,jezdzi na wózeczku ma 9 lat,wyobrażcie sobie miała komunie, nie zostaliśmy powiadomieni na czas. przyszedł list... 2 dni po czasie. ale napisane ręka córci chociaż tyle ,to cenna pamiątka. Wole nie myslec co mąż wbija jej i synowi do głowy na mój temat. W sądzie zeznał,że córka zawsze pyta się czy tata ją nie zostawi...on wmawia wszystkim że ja porzuciłam dzieci...w urzedach i dzieciom...przeciez to nonsens!!! jak mogłam je porzucić a teraz o nie walczyć w sądzie.To się nie skończy dokąd dzieci nie osiągną pełnoletności.



Ja z męzem nie umiem rozmawiać, właściwie dialog toczy sie przez pracwników. jakiekolwiek próby kończą się jednakowo- zaczyna mnie obrażać.Nawet w pismie do prawnika nie powstrzymał się i zamieścił -
brzydze się Ciebie- a za parę dni otrzymuje SMS -wróc- kiedy indziej
-pragnę Cię.
Daje mi tak sprzeczne informacje,że mam wrażenie jakbym z dzieckiem ...a facet ma 40 lat

Spotkaliśmy się ostatnio,mój wniosek...skoro mi jest lepiej teraz,łatwiej się żyje, a jemu dużo trudniej ....to chyba wniosek nasuwa się sam...kto czerpał ze związku .

Poznałam ostatnio ciekawego człowieka mezczyzne.... facet oaza spokoju, bardzo zrównowazony...spedziliśmy ze sobą długi weekend było miło
i wiecie co w pewnym momencie zauważyłam u siebie niepokój zaczełam oczekiwac ,że zaraz cos wybuchnie jakaś sprzeczka,,,chociaz absolutnie nie było powodu...nawet mu o tym powiedziałam.I stwierdził,że smiechem,że chyba zrobi mi awanture za chwiłę ,skoro ma mi to pomóc.
Doszło do mnie jak bardzo przeszłe zdarzenia wyciskają w nas swoje piętno.To znamie bycia w związku z przemocowcem zostanie do końca zycia.

Przede mną duze plany ,nie mogę napisac , bo strach że on przeczyta i wykorzysta przeciwko mnie... wciąż jest.
Czy ja kiedykolwiek pozbędę się tego lęku.

Pozdrawiam czytających.Jeśli przeczytałaś/eś i chcesz napisać mi coś dobrego nie wahaj się napisz... juz dzieki

Masza
_________________
Bog nie moze byc wszedzie obecny, dlatego stworzyl matke
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dynamika
Wolontariusz NL
Wolontariusz NL


Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 741

PostWysłany: Sob Cze 23, 2007 17:51    Temat postu: Re: Uciekłam do męża...cd-minęło 6 miesięcy Odpowiedz z cytatem

Gratulacje,

Twoja historia pokazuje, ze sa normalni mezczyzni, ciesze sie, ze napisalas na forum

Najlepsza zemsta to udane zycie

Co do odpowiedzi, czy mame odwiedzaja panowie, to moze dobrzeby bylo powiedziec mu o nowym mezczyznie ktorego spotkalas, masz prawo

pozdrawiam,
P
_________________
"Sukces mierzy sie tym jak wysoko dolecisz kiedy odbijesz sie od dna" General George Patton Jr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Masza35



Dołączył: 31 Gru 2006
Posty: 250
Skąd: Trójmiasto,Koszalin

PostWysłany: Sob Cze 23, 2007 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obawiam sie, że mój mąż nie jest na tyle dojrzały,aby to przyjadz.
Poza tym to nie jest związek, dobra znajomość i tyle...

a ja uczę sie zyć...mając 35 lat...jakbym opusciła bezludna wyspę.
Nie sądziłam ,że życie jest tak piękne....

Mąz wciaż ma jakis wpływ na mnie, nie umozliwia mi kontaktu, nawet telefonicznego, z dziećmi które pozostały z nim, i to boli naj...
Momentami nie radze sobie z tym, przerasta mnie to...wszystko leci w dół
wiem,że to robi celowo...gra na moich uczuciach
I jeszcze jedna sprawa w jego posiadaniu są paszporty,może wiesz jak je odzyskać?

Masza
_________________
Bog nie moze byc wszedzie obecny, dlatego stworzyl matke
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dynamika
Wolontariusz NL
Wolontariusz NL


Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 741

PostWysłany: Sob Cze 23, 2007 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masza35 napisał:

a ja uczę sie zyć...mając 35 lat...jakbym opusciła bezludna wyspę.
Nie sądziłam ,że życie jest tak piękne....

Masza


Smile

Co do paszportow, to on Ci ich nie odda, chyba, ze sama mialabys okazje wejsc, zrobic przeszukanie i wziac je bez jego wiedzy.

Ja bym zglosil, ze paszporty zaginely lub zostaly skradzione, bez wskazywania na winnego, i postaral sie o nowe

pozdrawiam,
P
_________________
"Sukces mierzy sie tym jak wysoko dolecisz kiedy odbijesz sie od dna" General George Patton Jr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group