Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gigi..
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 83, 84, 85  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Sro Gru 16, 2009 0:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzisz...najważniejsze sprawy dla Ciebie to...alimenty, święta, prezenty, terapia....dokładnie w takiej kolejności...

Zrobiłaś wszystko aby on zmienił swoją postawę, podałaś mu dłoń kiedy przechodził nad przepaścią, ale na Boga - nie daj się wciągnąć w przepaść jego tumiwisizmu! Terapia jest tylko jemu, nie wiesz czy uzdrowi Wasze stosunki, czy spowoduje zmiany, nawet jeśli on będzie cały czas trzeźwy...I nie martw się o terapie...

Martw się o sprawę alimentacyjną, prezenty, święta, terapię...To sprawy, które powinny Ciebie wzmocnić....
Gdyby były problemy - krzycz! Przyjdę aby Cie wesprzeć i pomóc....
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Sro Gru 16, 2009 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmmm dobrze że was tutaj mam..... u nas na razie pozorna cisza aczkolwiek chyba jest to cisza zamierzona ona ma ukryty podtekst czuje to.....

Echanton kawe mam prosto z Niemiec ,ciastka napiekłam wczoraj świerze możesz walic drzwiami i oknami ......reszta oczywiście tez mile widziana Smile

teraz na serio ...jutro mam te sprawe i ide z zamierzeniem wygrania a Was prosze o kciuki mocno zaciśniete ...jade z bratem nawet obiecał mi potem wypad do sklepu na prezenty wiec widze że mimo chodem posłucham polecenia ( rady) Echnatona...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nektarynka



Dołączył: 16 Lip 2009
Posty: 120

PostWysłany: Sro Gru 16, 2009 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigi31,trzymaj się,jestem z Tobą.
_________________
...:::Kiedy coś uparcie gaśnie- zaufaj iskierce nadziei:::...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ja44



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1224

PostWysłany: Sro Gru 16, 2009 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzymam kciuki Very Happy powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Czw Gru 17, 2009 1:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ani to polecenia ani dobre rady, co najwyżej poszukiwania odpowiedzi na Twoje wątpliwości...ale cieszę się, ze czasami się przydają....
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Czw Gru 17, 2009 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wróciłam z sądu i jestem poporstu załamana nie rezultatem poniewaz przyznano alimenty w kwocie 300zl na dziecko ale sposobem rozmowy sędziny ze mna ........nierozumiem polityki Sądu ale widząc zadowolona minę mojego męza nawet nie zaprzeczyłam gdy po sprawie na mój koszt kupił sobie 12 piw Zubra ......nie warto walczyc o nic ....bo dla kogos innego patrzącego z boku to poporstu wygórowane hmmmmm nierealne nie zasadne pretensje do przeciez normalnego męza ktoremu tez potrzeba za coś życ .....i pić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Beti



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 168

PostWysłany: Czw Gru 17, 2009 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigi nie poddawaj się. ja tez miałam chwile zwątpienia.

Teraz jestem szczęsliwa wolna od pijackich awantur, od kilku dni mam swietna pracę i sa szanse na inne mieszkanie. Walcz bo warto uwierz.
Nikt nie mówił że bedzie łatwo Smile
_________________
Życie to kabaret ......... ale nie powód do kpin.

Nigdy nie rezygnuję, bo jestem kobietą wzniesioną na zgliszczach siebie samej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Czw Gru 17, 2009 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze warto apelować od wyroku jak nie spełnia Twoich oczekiwań?
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Pią Gru 18, 2009 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Echanton daj spokój ....w zyciu nigdy nikogo nie prosiłam o pieniądze i nie poprosze sama sobie dam rade ......jak dziś tutaj pisze wiem doskonale wiem że nigdy on nie da mi do rąk nawet tych co mu przysądzono wiec moi mili koniec tematu ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ja44



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1224

PostWysłany: Pią Gru 18, 2009 9:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrobilo mi sie smutno iż po wyjściu z Sądu człowiek jest zdolowany, też tak kiedyś miałam.
Rozumiem Cię gigi, proszę nie płacz to nie koniec świata.Wiem że łatwo mówić gdy w takich chwilach ma sie ochote zapaść pod ziemię...
Nasi mężowie też ludzie, mają swoje prawa ktore wykorzystują i gdy ich sila przebicia jest większa od naszej to ich szanse rosną w oczach innych ludzi.
My wahamy się czy wezwać policję a oni zrobiliby to bez mrugnięcia...ściskam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Pią Gru 18, 2009 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To smutna prawda. Żeby wygrać trzeba być bezwzględnym ale czasami nawet ci najbardziej bezwzględni przegrywają w zestawieniu z czyjąś czułością. Alimenty na dzieci to zapłata męża za to, ze nie chce mu się pilnować, wychowywać, ubierać, odprowadzać, przyprowadzać, myc, sprzątać po nich, gotować, prać, kupować, wychodzić na spacery....To sie należy bez względu na czułość i słabość. Nie może być w tym zakresie żadnych zahamowań czy zastanowień....To jest jego obowiązek! Ty masz swoje obowiązki wobec dzieci - te za które on płaci. Jeśli nie będzie płacił tych nędznych paru groszy na swoje dzieci to przyjadę do ciebie osobiście i razem pójdziemy do komornika. Komornik już znajdzie sposób aby wyrwać mu te pieniądze, nawet z gardła. przy okazji dorzuci swoje koszty aby nie było za lekko. Za głupotę trzeba płacić!

I żadnych skrupułów Gigi!
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Nie Gru 20, 2009 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmmm wiecie co jest najsmieszniejsze że sędzina powiedziała męzowi że ma że wypada by kupił prezenty oprócz kasy hihiihihi on w życiu nie dał od siebie prezentu dzieciom ani mnie ciekawe jak będzie w tym roku ....może będzie wesoła gwiazdka Smilea nóż widelec będzie fura prezentów .....dobrze że za marzenia w Polsce nie karają bo ja dostałabym już dożywocie Smile


Echnaton jasne że będę sie usmiechac ...ale prawu i sędziom nie zaufam ....życ będę tak jakby się to nie wydarzyło zaczne znowu udawac że w domu jest superancko normalnie sysunia kit z tym jak jest naprawde ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ja44



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1224

PostWysłany: Nie Gru 20, 2009 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miło że już wrócił Ci humorek gigi, co tego udawania że jest super to na dluższą metę nie ma szans.
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Pon Gru 21, 2009 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poprostu tak musi byc....poprostu tak łatwiej przetrwać .......poporstu myśle że to najskuteczniejsza metoda by przejśc przez zycie nie krzywdząc innych..... inaczej chyba bym zwariowała

Pisze tutaj kazdego dnia jak w pamietniku wiec i dzis wypadaloby cos napisac cokolwiek .....weekend byl taki jak zwykle mąz pił jak zwykle wszystko jest tak jak zwykle slowa te same czyny te same wiec może inaczej dziś napisze poporstu cos dla was wszystkich .....


„W Noc Bożego Narodzenia
Bóg otworzył nam Niebo,
dzieląc z nami ziemskie życie.
Człowiek jest wielki nie przez to, kim jest,
ale przez to, czym dzieli się z innymi.”
Jan Paweł II




Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru przyniesie Wam spokój i radość.
Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia żyje własnym pięknem, a Nowy Rok 2010 obdaruje Was pomyślnością , spokojem i szczęściem. Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia, niech spełniają się wszystkie Wasze marzenia.

Basia Smile


PS. Będę po nowym roku i Wy też bądzcie .....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
maras
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 3871
Skąd: Gdynia/Warszawa

PostWysłany: Pon Gru 21, 2009 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Basiu Smile Tobie Przesyłam Najserdeczniejsze Życzenia z okazazji Świąt Bożego Narodzenia. Wszystkiego Najlepszego
_________________
-----------------------------------------------------
G. E. d/s P.P.R
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 83, 84, 85  Następny
Strona 32 z 85

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group