Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

smutno mi
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paran77



Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 46
Skąd: warszawa

PostWysłany: Wto Lut 16, 2010 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niewiele potrafie napisać, poza tym, że tylko użalanie wychodzi mi spod palców. Spotkałam się tu z wielkim ciepłem, na które pewnie nie zasługuję, garnę się do Was.
Mam dwójkę wspaniałych ludzi przy sobie, nie powinnam narzekać na samotność...ale oni są jeszcze tacy mali Wink kocham ich, dzięki nim mam siłę rano wstać, ale odczuwam potrzebę drugiego człowieka, takiego co by przytulił, porozmawiał...
Widocznie jest we mnie "odpychacz" i jestem skazana, żeby uczuciem jakim jestem w stanie kogoś obdarzyć byla tylko wielka tęsknota Crying or Very sad


Ostatnio zmieniony przez paran77 dnia Wto Lut 16, 2010 22:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mgrabas



Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1516

PostWysłany: Wto Lut 16, 2010 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paran77 napisał:
(...) Mam dwójkę wspaniałych ludzi przy sobie, nie powinnam narzekać na samotność...ale oni są jeszcze tacy mali (...) tylko wielka tęsknota Crying or Very sad

...znam to uczucie...
_________________
Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
LILI97



Dołączył: 20 Gru 2009
Posty: 77
Skąd: malopolskie

PostWysłany: Sro Lut 17, 2010 2:18    Temat postu: smutno mi Odpowiedz z cytatem

paran77 to wyobraz sobie ze cie przytulam Smile zrob to!Iwez zacznij myslec o sobie pozytywnie bo narazie to sama sie nakrecasz na zle samoczucie co cie ciagnie w dol!Przestan sie biczowac a zacznij rospieszczac jak ty zmienisz swoje podejscie do siebie to inni tez cie zaczna widziec inaczej!Usmiechnij sie najpierw do siebie a zobaczysz ze inni beda sie wtedy usmiechac do ciebie!To niestwaza duzego wysilku a uwiez procentuje! Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
anwy



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 336

PostWysłany: Sro Lut 17, 2010 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj. Lila, nagromadzilaś w sobie ogromne poklady ciepła, to super, ze umiałaś otworzyć ten "kuferk" i chcesz to cieplo rozdawać, to powoduje, że zardzawiałe zamki zaczynają ustępować rownież u innych. (U mnie? też) Surprised
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paran77



Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 46
Skąd: warszawa

PostWysłany: Sro Lut 17, 2010 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LILI wstaję, wstanę o wiele silniejsza. Dzięki za wsparcie, jesteście wszyscy bardzo mili...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LILI97



Dołączył: 20 Gru 2009
Posty: 77
Skąd: malopolskie

PostWysłany: Pią Lut 19, 2010 11:00    Temat postu: smutno mi Odpowiedz z cytatem

hehe Ola taniczylam sobie wlasnie(to jedno z cwiczen)i nagle do mych dzwi zapukal sasiad nie czekajac az powiem prosze wszedl hihihihi i zebys widziala jego mine hihihi ale mialam ubaw Laughing do tej pory brechtam jak widze jego mine Laughing wspaniale uczucie jak czlowiek ma w dupie to co ktos onim pomysli a jaka wolna sie czuje Laughing ale mam powera dawno nie czulam tak niesamowitej energi ide ja wykozystac Laughing w rytm muzyki chatka zacznie mi blyszczec Very Happy Very Happy Very Happy :DSciskam wszystkich serdecznie !
_________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NIKOLA2006



Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 991
Skąd: mazowieckie

PostWysłany: Pią Lut 19, 2010 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HIHIHIH
_________________
Cokolwiek robisz czyń roztropnie i przewiduj skutki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LILI97



Dołączył: 20 Gru 2009
Posty: 77
Skąd: malopolskie

PostWysłany: Pon Mar 01, 2010 12:28    Temat postu: smutno mi Odpowiedz z cytatem

I czar prys zaklecie przestalo dzialac Crying or Very sad naiwnosc nas kobiet czasami jest taka glupia,dajemy sie ciagle podchodzic i otoz ja znow dalam sie podejsc Crying or Very sad jstem zla na siebie ze taka slepa jestem Evil or Very Mad juz tak cieszylam sie zyciem sama ze soba i znow pozwolilam temu gnojowi wpiepszyc sie wnie i zbozyc swoja sile i spokoj Evil or Very Mad teraz siedze i mysle co robic jak sie podniesc znowu?i co zrobic aby juz nigdy w zyciu niedac sie podejsc niedac nikomu zbozyc tego co odbudowalam w sobie co znalazlam wsobie.Upadlam ale sie podniose ciezko mi znowu i tak bardzo jestem wsciekla na siebie zato ze dalam sie nabrac kolejny raz ale przynajmniej dostalam kolejna lekcje w swoim zyciu odslonil gnoj karty a teraz ja zaczne swoja gre gre szkoda tylko ze zebralam tylko jeden dowod a moglam ich miec o wiele wiecej no coz bede walczyc tym co mam i WYGRAM!niedam sobie juz grac na nosie!Wstane juz wstalam a jeszcze wczoraj tonelam KONIEC!!!!
_________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NIKOLA2006



Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 991
Skąd: mazowieckie

PostWysłany: Pon Mar 01, 2010 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

" jstem zla na siebie ze taka slepa jestem"

Po co sobie dowalasz?

Druga sprawa..... nic sie nie zburzyło bo to czego się nauczyłaś ciągle jest w tobie. Po prostu zaliczyłas małe potknięcie i zdarłaś sobie kolanko. Więc pozostaje wstać, otrzepac się i wyciągnąć wnioski - aby uważać na kamyczki pod nogami bo można upaść.
Przejdziesz kawał drogi i możliwe że znowu upadniesz bo potkniesz się nie o kamyczek a patyk. Wstaniesz już szybciej i bez potłuczonego kolanka...Wtedy będziesz wiedzieć juz że oprócz kamyczków trzeba uważać na patyczki.....
Liluś każde zdarzenie zarówno pozytywne jak i negatywne czegoś nas uczy.
przestań więc dowalac sobie i użalac się nad własną głupotą bo w ten sposób nic nie osiągniesz- no może fajnego doła hahaha.

I pamiętaj nie ma porażek, nie istnieje coś takiego jak porażka- jest jedynie niezamierzony efekt naszych działań. Skoro wychodzi coś nieoczekiwanego, zastanawiamy się JAK zrobic aby było dobrze;) I oczywiście wyciągamy wnioski z danego zdarzenia:)

Buziak i mocne przytulanko:)
_________________
Cokolwiek robisz czyń roztropnie i przewiduj skutki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LILI97



Dołączył: 20 Gru 2009
Posty: 77
Skąd: malopolskie

PostWysłany: Pon Mar 01, 2010 13:29    Temat postu: smutno mi Odpowiedz z cytatem

Ola wiem to wszystko ,tylko tak kurcze to znowu boli ze tak dalam sie podejsc i oszukac Evil or Very Mad wykozystal mnie znow teraz tez nietylko psychicznie ale i materialnie i wstyd sie przyznac ale tez jeszcze inaczej... Crying or Very sad czuje sie tak jak tego chcial zeszmacona juz calkiem i to tak boli uwiezylam gnojowi a on to wykozystal pod kazdym katem
_________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
anwy



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 336

PostWysłany: Pon Mar 01, 2010 23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LILI, nie obwiniaj się. Nie ma nic złego w tym, że dałaś mu szansę. przeszłaś następny etap w swoim zyciu i okazałaś dobro drugiemu człowiekowi, wiem, że jesteś dobrą i uczciwą kobietą i tak postrzegasz innych. Niestety nie kazdy potrafi dostrzegać okazane dobro, ale to nie Twoja wina!!! niektórym dobro trzeba dozować a czsami wręcz go odmówić, by je dostrzegli(szkoda, ze tak pózno na wpadłam).
Wiezs o tym, że będą jeszcze w Twoim zyciu kamyczki, patyczki. dołki,pierdołki... nie jest wazne ile razy upadniesz, tylko ile razy wstaniesz... podnisiesz głowę do góry i powiesz ... to nic takiego... dam radę.
Nasza kondycja psychiczna mija się, byłaś przy mnie, gdy watpiłam, teraz chcę być przy Tobie, byś nie zwątpiła.
Wez d**ę w troki (sama się wygwiazdkowałam) i zrób coś dla siebie, bez względu na pore ... doby. Może maseczka, ekstra makijaż, fajne ciuchy, szpilki (obowiązkowo, nawet gdy jesteś bez ciuchów) i ... wszystko to co lubisz. Oglądasz reklamy (niektóre sa lepsze od wielu programów, pseudofilmów i seriali) JESTEŚ TEGO WATRA.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NIKOLA2006



Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 991
Skąd: mazowieckie

PostWysłany: Wto Mar 02, 2010 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lilka posłuchaj siebie....... znowu sobie dowalasz? PO CO?

Co z tego że wiesz jeśli nie stosujesz.... mówiłam ci że każda rzecz jakiej sie uczysz wymaga stosowania w praktyce i to nie raz a tak wiele razy aż wejdzie ci to w nawyk....

Powtórzę za przedmówczynią... bierz d.... troki......!

Doszłaś do tego etapu gdzie możesz zapomniec o pogłaskaniu po główce , ja z pewnością tego nie zrobię...., nie będę się użalać nad tobą i Ty tez tego nie będziesz robić. Wiesz o czym mówię.
A jak chcesz możemy się pobawić w sprawdzenie jak tym razem udało mu się ciebie podejść- bo jak nic zagrał na czymś czego ci brakowało.....
Znajdź swoje słabości i umacniaj się w tych dziedzinach...

I zastanów się co tak naprawdę cię boli? hehe może przypomnę...

Kiedy pojawia się zawód, żal i rozczarowanie? Kiedy coś co się dzieje nie jest zgodne z naszymi oczekiwaniami......
Pomyśl więc jakie są twoje oczekiwania.....
Więcej nie podpowiem bo jesteś tak mądrą babką że podpowiedzi to robienie z ciebie kaleki umysłowej. A doskonale sama sobie radzisz......

Mocno ściskam- Ola
_________________
Cokolwiek robisz czyń roztropnie i przewiduj skutki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LILI97



Dołączył: 20 Gru 2009
Posty: 77
Skąd: malopolskie

PostWysłany: Wto Mar 02, 2010 21:33    Temat postu: smutno mi Odpowiedz z cytatem

Smile Wrocilam dzis w lepszym chumorze do was Smile Bylam na komisariacie na spotkaniu z prowadzaca sprawe i wiecie co chyba bedzie dobrze Smile powiedziala ze maja wystarczajace dowody jego winy i ze napewno poniesie kare ale jaka to zalezy od niego czy sam sie przyzna do wszystkiego i poprosi o lagodny wymiar kary czy tez wszystkiemu zaprzeczy i sprawa bedzie toczyla sie dalej przed sadem Smile zobaczymy co bedzie w pszyszlym tygodniu powinnam wiedziec juz jak sprawa sie ma Question bylam tez w poradni uzaleznien i rzmawialam z psychologiem ktory powiedzial mi ze jak chce to mozemy wspolnie cos zrobic ztymjego piciem nawet jak juz niebede mieszkala znim to i tak mamy wspolne dzieci i ja chce aby mialy trzezwego ojca ktory nawet niebedac z nami bedzie trzezwy i bedzie dbal o dobro dzieci,wiec za rada owego pana napisalam smsa do exs zeby zlosil sie do tego pana dobrowolnie dalam czas do nastepnego wtorku bylemu na to jezeli sie niezglosi to wystosuje pismo do prokuratora o przymusowe leczenie .A dalej to juz jego sprawa czy chce byc trzezwym ojcem czy niechce byc wogule.teraz moge tyle zrobic dla niego i dzieci .a co domnie to po tej lekcji juz sie podnioslam jest dobrze psychicznie Smile gorzej finansowo no ale coz bede walczyc dalej o nasz byt i wierze ze dam rade dotej pory dawalam to dalej tez poradze :)wstalam kochane i nichce sie juz potykac Very Happy
_________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
LILI97



Dołączył: 20 Gru 2009
Posty: 77
Skąd: malopolskie

PostWysłany: Wto Mar 02, 2010 21:37    Temat postu: smutno mi Odpowiedz z cytatem

Ola wstalam juz wstalam!!! znowu dzis sie smieje i wzielam se ta d..pe w troki hehe ide dalej Smile chwile slabosci mialam heh widocznie tak mialo byc i dobrze teraz jestem silniejsza dzieki temu Smile Buziaki
_________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
LILI97



Dołączył: 20 Gru 2009
Posty: 77
Skąd: malopolskie

PostWysłany: Wto Mar 02, 2010 21:43    Temat postu: smutno mi Odpowiedz z cytatem

Ania Duza buzka dla ciebie dzieki ze niezapomnialas omnie!Pozdrawiam cie serdecznie Smile Sral go pies kurcze poco ja se nim wogule dupe zawracalam Smile Smile Smile jak dobrze bylo mi bez niego Smile i znowu jest Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group