Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

smutno mi
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kamite



Dołączył: 01 Lut 2010
Posty: 13
Skąd: opolskie

PostWysłany: Wto Mar 02, 2010 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niesamowita jestes LILI, tak sobie czytam twoje wypowiedzi i wyobrazam sobie jak by bylo wspaniale jak by to mowila moja mama. Niestety ona nie jest taka silna za to ja mam troszke sily i jak lewarek Smile podnosze ja za kazdym razem kiedy upada. Trzymam kciuki i zycze duzo szczescia w zyciu bo ty i twoje dzieciaczki zaslugujecie na nie! Kamila
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LILI97



Dołączył: 20 Gru 2009
Posty: 77
Skąd: malopolskie

PostWysłany: Wto Mar 02, 2010 21:59    Temat postu: smutno mi Odpowiedz z cytatem

Kamilko walcze i bede walczyc bo KOCHAM SWOJE DZIECI PONAD WSZYSTKO nieraz jest ciezko ale nie poddam sie chce byc szczesliwa i zeby moje dzieci tez byly szczesliwe Smile Dobrze ze twoja mama ma taka wspaniala corke Smile pomoz jej walczyc o siebie badz przyniej kiedy dobrze i zle to bardzo wazne wskazuj dobra droge to bardzo pomaga,mi pomoglo to forum i wspaniali ludzie tutaj dali kopniaka i pomogli spojzec innymi oczami Very Happy Pozdrawiam cie i trzymam kciuki za mame Smile
_________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NIKOLA2006



Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 991
Skąd: mazowieckie

PostWysłany: Sro Mar 03, 2010 0:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liluś big huggggg.... pracuj dalej nad sobą. Narzędzia już masz:) Cmok
_________________
Cokolwiek robisz czyń roztropnie i przewiduj skutki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LILI97



Dołączył: 20 Gru 2009
Posty: 77
Skąd: malopolskie

PostWysłany: Czw Mar 04, 2010 11:15    Temat postu: smutno mi Odpowiedz z cytatem

Very Happy Witam!Dzis wstalam z nowa sila albo i stara?W piatek rozpoczynaja sie kursy u nas w gminie i tak bardzo sie ciesze Smile Wkonicu wyrwe sie do ludzi zrobie to co zawsze chcialam robic dla siebie ale bylam tym przestraszonym "słonikiem"hihi juz nie jestem dam z siebie wszystko bo wiem ze robie to dla siebie i moich dzieciakow mam plan juz na najblisza przyszlosc i bede go realizowac bo Chce stane na nogi eeeee stanelam hihi.Pisma do sadow powysylane,sprawa karna exs zbliza sie do konica Smile rozmowy z psychologiem sa Smile opieka nad dziecmi zapewniona Smile Dzis urodzinki i nowy etap w moim zyciu Moj etap teraz Ja sie licze moje potrzeby ,pragienia,marzenia Smile wszystko idzie do przodu a ja tez juz sie niezatrzymam Very Happy czuje i wiem ze jednak ten rok bedzie dlamnie odrodzeniem Very Happy Juz niebede patrzec w przeszlosc tylko w przyszlosc Smile Bo przedemna duzo dobrego Smile I dam rade Smile
_________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NIKOLA2006



Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 991
Skąd: mazowieckie

PostWysłany: Czw Mar 04, 2010 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stoooo laaat:)
_________________
Cokolwiek robisz czyń roztropnie i przewiduj skutki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Pią Mar 05, 2010 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wczorajszo ale szczerze spełnienia wszystkich nawet najskrytszych marzen Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
LILI97



Dołączył: 20 Gru 2009
Posty: 77
Skąd: malopolskie

PostWysłany: Sro Mar 17, 2010 11:26    Temat postu: smtno mi Odpowiedz z cytatem

Witajcie dawno mnie tu niebylo a raczej dawno nic niepisalam bo zagladam do was codziennie Smile goni mnie teraz strasznie ciagle brakuje mi czasu Rolling Eyes biegam od urzedu do urzedu od sadu do prokuratury potem dom i tam masa rzeczy do zrobienia niedlugo swieta i porzadki wiosenne pora zaczac Shocked kurcze dobrze ze jestem tak zagoniona bo przynajmniej niemam czasu na rozpamietywanie przeszlosci co czesto mi sie zdazalo Rolling Eyes choc ciezko to ide do przodu i osiagne swoje cele Wink Boje sie teraz tylko sprawy w sadzie oby ten moj strach byl tylko moim wymyslem Confused eeeeee jest wymyslem Rolling Eyes zobaczymy co bedzie dzis jest dzis a co pozniej bedzie czas pokaze.Czasem mam ciezkie noce zrywam sie zlekniona na dziwiek jakiegokolwiek chalasu bo moj exs chleje na umor i plata sie kolo domu i czasem wraca strach ze znowu pozna noca sie wlamie i stanie przedemna jak gdyby nigdy nic kurcze to okropne uczucie znow sie bac,Niewiadomo co mu do glowy moze strzelic Confused
_________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
LILI97



Dołączył: 20 Gru 2009
Posty: 77
Skąd: malopolskie

PostWysłany: Sro Mar 17, 2010 11:28    Temat postu: mutno mi Odpowiedz z cytatem

aaaaa gigi i ola dzieki Very Happy Cmok!
_________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
LILI97



Dołączył: 20 Gru 2009
Posty: 77
Skąd: malopolskie

PostWysłany: Czw Kwi 15, 2010 12:43    Temat postu: smutno mi Odpowiedz z cytatem

Witam!oj dawno mnie tu niebylo Embarassed synek zalatwil mi kompa na cacy i naprawa niestety dlugo trwala Crying or Very sad ale juz na szczescie zrobione Smile widze ze duzo sie tu dzialo pod moja nieobecnosc postaram sie nadrobic zaleglosci Wink u mnie wszystko w pozadku spokojne zycie bez przemocy jest dobrze a mam nadzieje ze bedzie jeszcze lepiej Smile Sprawa karna juz w sadzie rozprawa 12 maja inne sprawy tez w toku Smile Exs odezwal sie tylko raz jak zostal powiadomiony ze sprawa trafila do sadu i wiecie co stwierdzil ze niebedzie go na sprawie a co mnie to obchodz jego sprawa Smile
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i biore sie za nadrabianie Wink
_________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NIKOLA2006



Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 991
Skąd: mazowieckie

PostWysłany: Czw Kwi 15, 2010 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się , że dobrze sobie radzisz:)))) Buziak:)
_________________
Cokolwiek robisz czyń roztropnie i przewiduj skutki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LILI97



Dołączył: 20 Gru 2009
Posty: 77
Skąd: malopolskie

PostWysłany: Wto Maj 11, 2010 11:55    Temat postu: smutno mi Odpowiedz z cytatem

Jej ale mam juz stresa przed jutrzejsza rozprawa Rolling Eyes Trzymajcie kciuki kochani!Pozdrowienia dla wszystkich i duza buzka:)
_________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
anwy



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 336

PostWysłany: Wto Maj 11, 2010 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć Lili, wiesz, że trzymanie kciuków jest tutaj niejako obligatoryjne. Zawsze i za każdego, kto powie o czekajacej rozprawie trzymam kciuki Smile , życząc, by sprawy potoczyly się jak najlepiej. Będzie dooobrze!!!
Trzymaj się Lili.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Sro Maj 12, 2010 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trzymam trzymam trzymam.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
LILI97



Dołączył: 20 Gru 2009
Posty: 77
Skąd: malopolskie

PostWysłany: Sro Maj 12, 2010 15:57    Temat postu: smutno mi Odpowiedz z cytatem

Very Happy Dziekuje wszytkim ktozy byli zemna od poczatku i tym ktozy trzymali kciuki zato abym wytrwala i podolala swoim postanowieniom.Dziekuje tym co pomogli mi uwierzyc w siebie i spojzec na siebie innymi oczami ktozy dawali mi przyslowiowego kopniaka w chwilach zwatpienia i niepozwolili nato abym sie poddala!To dzieki wam dalam rade Kochai przetrwac ten najtrudniejszy okres walki o siebie i o spokuj dla moich dzieci!Wytrwalam Kochani Very Happy Laughing Laughing wyrok brzmial 8 m-c w zawieszeniu na 3 lata,konkubin byl wyjatkowym dzis dzentelmenem choc sadze ze dobrze gral Rolling Eyes ale przyznal sie do czesci zazutow.Najwazniejsze ze mam to juz za soba Smile a on juz mnie nieinteresuje Smile Ogromne Buziaki Dla Oli jestes wspaniala dzieki za wszystko co dlamnie zrobilas! Teraz moja kolej!Ochlone i ruszam dzialac!
_________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
LILI97



Dołączył: 20 Gru 2009
Posty: 77
Skąd: malopolskie

PostWysłany: Sro Maj 12, 2010 17:56    Temat postu: smutno mi Odpowiedz z cytatem

Ateraz napisze cos dla tych forumowiczow ktozy teraz jeszcze watpia w swoje sily ktozy tak jak ja kiedys niewidzieli wyjcia ze swojej sytuacji ktozy bali sie zrobic ten krok do przodu a jak go zrobili to sie potykali i watpili znow na nowo.do wszystkich ktozy w sobie widzieli same wady i ciagle czuja sie winni,zleknieni,zawstydzeni.Wiem ze ktos moze mi napisac no dobra tobie sie udalo ,ty dalas rade bo moze jestes silniejsza niz "ja"ale uwiezcie moze teraz ale kiedys naprawde taka niebylam bylam slaba ,zlekniona,balam sie przyszlosci bez niego uwazalam ze jest jak jest widocznie tak ma byc trzeba trwac bo dzieci bo samej ciezko.Teraz wiem ze warto bylo sie uwolnic ze warto bylo zaczac zycie na nowo mimo przeszkod dnia codziennego Smile W dalszym ciagu niejest lekko ale juz niepatrze przerazona w przyszlosc hihi wogule niepatrze bedzie co ma byc a tylko odemnie zalezy jak naprawde bedzie Very Happy Tego sie tu nauczylam nauczlam sie siebie Very Happy Teraz wiem kim jestem!I wkonicu pokochalam siebie Shocked Laughing Walczcie kochani o siebie naprawde warto mimo przeszkod i ciaglych upadkow warto walczyc o siebie i swoje dzieci o ich lepsze jutro Smile Pozdrawiam wszystkich watpiacych i trzymam kciuki o wasze lepsze jutro KTORE ZALEZY TYLKO OD WAS!
_________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group