Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

potrzebne mi wsparcie...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arty
Gość





PostWysłany: Czw Mar 11, 2010 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

macie rację. Też się będę ich trzymać.
I będę powtarzać wciąż sobie, że dla moich dzieci też jest tak lepiej. Że sym przestanie mi mówić " wariatko", "nienormalna" itd. jak nie będzie słyszał, jak mój mąż się tak do mnie zwraca.
Niedawno wkurzył się na mojego męża i mówi do niego: "zamknij się, jesteś nienormalna"
Powrót do góry
anax



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 104

PostWysłany: Czw Mar 11, 2010 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sad

Ja odeszłam kiedy dziecko miało około roku. Także nie zdążyło się nauczyć epitetów rzucanych przez męża...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arty
Gość





PostWysłany: Czw Mar 11, 2010 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anax masz pw

jeszcze niedawno wierzyłam w to, że jestem wariatką. Dlatego właśnie poszłam na terapię, myślałam, że zwariowałam i chciałam się zmienić, żeby być dobrą żoną.
Dzisiaj wiem, że nie jestem nienormalna, wiem też, że moje dziecko tak wcale o mnie nie myśli, choć te słowa bardzo bolą.
Wtedy powtarzam sobie, że jestem sama sobie winna, bo nie potrafiłam go uchronić, nie potrafiłam zapewnić mu normalnych warunków, normalnego domu.

Żyję nadzieją, że nie jest za późno, by "wyprostować" psychikę moich dzieci.
Powrót do góry
anax



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 104

PostWysłany: Czw Mar 11, 2010 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skąd ja to znam zara Smile Teraz widzę, jak chybione było moje myślenie. Smile Jaką jestem wspaniałą kobietą Smile Ty też jesteś Smile Każda z nas jest!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arty
Gość





PostWysłany: Czw Mar 11, 2010 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

naprawdę też tak myślałaś? Nieźle Smile
Powrót do góry
anax



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 104

PostWysłany: Czw Mar 11, 2010 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

że jestem wariatką? Smile mąż czasami także i niezrównoważenie psychiczne mi wtłaczał Wink ale dość rzadko. częściej, mówił, że nie myślę Wink i że gruba jestem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arty
Gość





PostWysłany: Czw Mar 11, 2010 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi mówił tak: jak byłam szczupła, to mówił że jestem obrzydliwie chuda, nie da się patrzeć. Że wyglądam jak z Oświęcimia, a on woli takie grubsze z krągłościami. A jak przytyłam to mówił do mnie tłusta świnio. Mówię mu: przecież powiedziałeś, że lubisz grubsze. A on na to: zmieniłem zdanie. Pytam: od kiedy? A on: od kiedy przytyłaś.
Wariactwo!
Powrót do góry
anax



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 104

PostWysłany: Czw Mar 11, 2010 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zara ja to dobrze znam Smile Tylko nigdy nie byłam za chuda Smile Zawsze za gruba Smile

Po ciaży faktycznie mi się przytyło, ale jak patrzę na zdjęcia z czasów przed tą ciążą, to myslę sobie, jaka ja głupia byłam, że myślałam tak źle o sobie, że miałam fantastyczną figurę Very Happy zresztą teraz też mam, no może nieco za dużą ale fantastyczną! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arty
Gość





PostWysłany: Czw Mar 11, 2010 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no widzisz, a ja głupia chciałam zawsze sprostać jego wymaganiom... Smile
jak paliłam to mówił, że śmierdzę i mam przestać (choć sam palił)
to przestała. Nie paliłam kilka lat. To potem stwierdził, że mam znowu zacząć palić, to będę mniej nerwowa.
Zaczęłam palić- to stwierdził, że śmierdzę.
No to pytam go: to o co w końcu ci chodzi? No to wyszło na to, że mam palić tylko wtedy kiedy on pali Laughing

A ja zawsze czułam się brzydulą i nie rozumiałam facetów, którym się podobałam.

Teraz widzę, że kiedyś byłam śliczna, teraz też jestem nienajgorsza.

On mi wmówił tą brzydotę


Ostatnio zmieniony przez arty dnia Czw Mar 11, 2010 23:40, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
anax



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 104

PostWysłany: Czw Mar 11, 2010 23:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arty
Gość





PostWysłany: Czw Mar 11, 2010 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i jak tu nie myśleć, że się jest wariatką Wink

Muszę już kończyć, bo rano dzieci wcześnie wstają, więc trzeba się wyspać jakoś. O ile oczywiście uda mi się zasnąć, bo mam straszny natłok myśli.
I czuję straszną potrzebę sprzątania, jakbym chciała zrobić wielki porządek ze swoim życiem. Chcę zatrzeć po mężu wszelkie ślady jego obecności…
Dziękuję bardzo za rozmowę, bardzo mi pomogła.

Te ostatnie teksty, to mnie nawet rozśmieszyły bardzo Smile

Mam nadzieję, że się jeszcze tu spotkamy Very Happy


Ostatnio zmieniony przez arty dnia Czw Mar 11, 2010 23:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
anax



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 104

PostWysłany: Czw Mar 11, 2010 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego też, droga moja koleżanko, nie możesz wrócić do kogoś takiego! Smile
Twoje dzieci będą szczęśliwe, kiedy TY będziesz szczęśliwa, a nie zaszczuta przez kogoś takiego Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arty
Gość





PostWysłany: Czw Mar 11, 2010 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anax masz rację, dziękuję Ci bardzo, sprawiłaś że potrafiłam się zaśmiać!
Powrót do góry
kaska-24



Dołączył: 14 Wrz 2009
Posty: 332

PostWysłany: Czw Mar 11, 2010 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A mi mówił tak: jak byłam szczupła, to mówił że jestem obrzydliwie chuda, nie da się patrzeć. Że wyglądam jak z Oświęcimia, a on woli takie grubsze z krągłościami. A jak przytyłam to mówił do mnie tłusta świnio. Mówię mu: przecież powiedziałeś, że lubisz grubsze. A on na to: zmieniłem zdanie. Pytam: od kiedy? A on: od kiedy przytyłaś.
Wariactwo!

Laughing sory ale mnie to rozsmieszylo heh ja ciagle slyszalam ze sie odchudzam i okropnie wygladam nawet wtedy gdy bylam chora i wyladowalam w szpitalu stwierdzil ze swoja rodzinka ze to przez moja glupote i odchudzanie Laughing

Zara moj maluszek tez czasem mowil ze jestem glupia albo ze mam sie zamknac bo mi wpierdoli sory za slowo ale tak jest przez wszystkie wyzwiska jakie slyszal Confused jak upominalam go zeby tak nie mowil to w kolo powtarzal te slowa wiec przestalam zwracac uwage i teraz przychodzi i mowi mamusiu kocham cie Smile za kazdym razem jak mowil ze mnie nie lubi albo ze jestem glupia odpowiadalam mu ze go kocham Laughing
co do pracy i zajmowania sie dzieckiem to u mnie jest odwrotnie bo to ja nie pracuje ale oni zawsze robia na zlosc naszym slowom planom Laughing jak nie pracowalam to mialam to co niezbedne no i nawet autko sie znalazlo no ale zabral aby mi zrobic na zlosc a jak uslyszal ze znalazlam prace to je sprzedal Laughing a sam jezdzi dwoma na zmiane Laughing z takimi ludzmi ciezko sie dogadac a najlepiej o nic nie prosic wtedy sami sie zaoferuja z pomoca Laughing
_________________
wreszcie zaczynam żyć Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anax



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 104

PostWysłany: Czw Mar 11, 2010 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cieszę się, ze się roześmiałaś! śmiej się jak najwięcej! szczerze się śmiej Smile To dobre dla Twoich maluszków!
Ściskam
anax
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Następny
Strona 2 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group