Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Totalnie zrezygnowana bez chęci do życia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wild



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 307

PostWysłany: Pią Maj 07, 2010 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z uwagi na przekroczenie pkt. 4 c i 4 e Regulaminu forum i na zasadzie pkt.5 treść niniejszego postu została osunięta.
_________________
krzyk ofiary zwabia sępy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mgrabas



Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1516

PostWysłany: Pią Maj 07, 2010 22:08    Temat postu: czy widzisz to? Odpowiedz z cytatem

Wild, Twoim błędem jest osądzanie innych
nie znasz ich
_________________
Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
flowerek



Dołączył: 19 Sty 2010
Posty: 364

PostWysłany: Pią Maj 07, 2010 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znasz mnie a osądzasz.Cóż ,nie każdy jest tak doskonały jak Ty

Echnaton, popieram Twoje działania.
Wypowiedzi wild obrażają i wzbudzają niepokój.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asik35



Dołączył: 29 Wrz 2009
Posty: 110

PostWysłany: Pią Maj 07, 2010 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie powinno takich osob jak Wild tu być naprawde nie wiem co ona tu jeszcze robi?...mysle ,ze nie taką role to forum powinno pełni.ć..wiem jedno juz nie czuje sie tu bezpiecznie i opisywac cokolwiek tu strach ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mgrabas



Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1516

PostWysłany: Pią Maj 07, 2010 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asik35 napisał:
nie powinno takich osob jak Wild tu być naprawde nie wiem co ona tu jeszcze robi?...mysle ,ze nie taką role to forum powinno pełni.ć..wiem jedno juz nie czuje sie tu bezpiecznie i opisywac cokolwiek tu strach ...

nie zgadzam się, każdy powinien być i powinniśmy rozmawiać żeby się usłyszeć, zrozumieć, podnieść na duchu
_________________
Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.


Ostatnio zmieniony przez mgrabas dnia Pią Maj 07, 2010 22:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wild



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 307

PostWysłany: Pią Maj 07, 2010 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z uwagi na przekroczenie pkt. 4 c i 4 e Regulaminu forum i na zasadzie pkt.5 treść niniejszego postu została osunięta.
_________________
krzyk ofiary zwabia sępy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mgrabas



Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1516

PostWysłany: Pią Maj 07, 2010 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z uwagi na przekroczenie pkt. 4 c i 4 e Regulaminu forum i na zasadzie pkt.5 treść niniejszego postu została osunięta.
Wild, tu nie masz racji: nie masz prawa być sędzią bliźniego
_________________
Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Asik35



Dołączył: 29 Wrz 2009
Posty: 110

PostWysłany: Pią Maj 07, 2010 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widze ,że Wild masz ogromne doświadczenie w tej dziedzinie ,myśle ,że należy ci współczuć....ale nie krzywdź innych i ich nie dołuj bo jesli ktos tu zajrzał to nie dla zabawy..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
flowerek



Dołączył: 19 Sty 2010
Posty: 364

PostWysłany: Pią Maj 07, 2010 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asik,rozumiem,że odczuwasz niepokój,ale tu jest bezpiecznie.Wiem,że trudno zignorować takie wypowiedzi jak wild,ale ona nie jest jedna na tym forum.
Popatrz ilu tutaj jest dobrych ludzi,serdecznych,chcących pomóc z dobroci serca.
Tutaj jest miejsce też dla Ciebie.I tutaj do Ciebie są wyciągane dobre ręce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mgrabas



Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1516

PostWysłany: Pią Maj 07, 2010 22:19    Temat postu: zamiast osądzać Odpowiedz z cytatem

nie można współczuć komuś
współ-czuć można razem-z kimś
_________________
Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Asik35



Dołączył: 29 Wrz 2009
Posty: 110

PostWysłany: Pią Maj 07, 2010 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziekuję floewerk i tych wszystkich którzy sa po mojej stronie jednak tak jedna z was powiedziała "Asik pisz traktuj to jak cos w rodzaju pamiętnika"...i tak tez robiłam,a raczej powoli zaczełam heheh dobre sobie i co?..Wild myslisz ,ze łatwo przyznać sie do winy?......że łatwo sie otworzyć?..dobrze zdaje sobie sprawę ze wszystkiego ,a ty nie masz prawa mnie tak nazywac.....to ty stosujesz tu przemoc psychiczna ,jesli wiesz wogle co to jest..to gorsze od bicia .....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mgrabas



Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1516

PostWysłany: Pią Maj 07, 2010 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=NSuxpsp3YMs&feature=related
_________________
Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Asik35



Dołączył: 29 Wrz 2009
Posty: 110

PostWysłany: Pią Maj 07, 2010 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mgrabas napisał:
Asik35 napisał:
nie powinno takich osob jak Wild tu być naprawde nie wiem co ona tu jeszcze robi?...mysle ,ze nie taką role to forum powinno pełni.ć..wiem jedno juz nie czuje sie tu bezpiecznie i opisywac cokolwiek tu strach ...

nie zgadzam się, każdy powinien być i powinniśmy rozmawiać żeby się usłyszeć, zrozumieć, podnieść na duchu


Mograbas uwazasz ze sie nie zgadzasz z tym że Wild nie powinno tu byc..ok masz prawo tak sądzic ,ale pytanie jaką role ma pełnić to forum obrażąć,dołowac?..bo to robi Wild.....dla mnie to nie dyskusja moze dla Ciebie może fajnie jest dyskutowac i krytykowac ,wyciagac wnioski czy osoba ktora pisze jest ofiara czy sprawca,mnie to nie bawi,ja juz nie otworze sie dyskutowac moge,ale napewno nie na temat z ktorym mam problem i walcze 16 lat...do tego doprowadziła Wild zasiała zwatpienie,niepokoj,a co najwazniejsze brak zaufania,i poczucie bezpieczeństwa tu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mgrabas



Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1516

PostWysłany: Pią Maj 07, 2010 23:38    Temat postu: tak to widzę Odpowiedz z cytatem

Asik35, to o czym i czy chcesz czy nie chcesz pisać, to Twój i tylko Twój wybór, nie powinnaś zważać na to "co ludzie powiedzą", ani uzależniać tego od opinii innych, ani zrażać się reakcjami innych, możesz natomiast po ich reakcjach poznawać jak jesteś postrzegana i wyciągać z tego pożyteczne dla swojego rozwoju wnioski - jeśli oczywiście chcesz się rozwijać; bronienie się, atakowanie, wchodzenie w kłótnie jest również wyborem - ucieczką przed rozwojem, tkwieniem w miejscu
jeśli chcesz iść do przodu, dialog, czasem trudny dialog jest wielką pomocą, szansą by coś w ogóle dostrzec, zrozumieć i zmienić na lepsze
odwagi! Smile
_________________
Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
maras
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 3871
Skąd: Gdynia/Warszawa

PostWysłany: Pią Maj 07, 2010 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie

Przez część dnia 07 mnie nie było a tutaj takie wpisy. Więcej naruszeń regulaminu niż prawie samego tekstu. Napiszę tak jako moderatorzy jesteśmy bardzo toleracyjni niż na innych forach. Bo jak dobrze wiecie jest to specyficzne a zarazem wyjątkowe miejsce.

Póki co zapoznaje się z tematem...
Co było przyczyną że tak diametralnie zmieniła się postawa, nastawienie i różne emocje przelane na forum...
_________________
-----------------------------------------------------
G. E. d/s P.P.R
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group