Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Totalnie zrezygnowana bez chęci do życia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
heka



Dołączył: 17 Lis 2009
Posty: 465

PostWysłany: Sob Maj 08, 2010 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochani, napisałam już wyżej ,ale widac mój post umknął .
Proszę Asik (inni też) nie odzywajcie się .Z przemocantami się nie dyskutuje (to co robi Wild ,dla mnie jest ewidentną przemocą).Ją cała ta dyskusja wyraźnie nakręca.Powtorzę mojego terapeutę -jeśłi ktos na ciebie pluje ,idź dalej.Ciebie tam już nie będzie ,więc opluje co najwyżej siebie. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Sob Maj 08, 2010 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może się to komuś nie podobać lub wręcz wywoływać ślepe furie, ale....obrażanie innych uczestników forum, ocenianie, wulgarne odzywki będą w sposób zdecydowany usuwane i zastępowane tekstem o naruszeniu Regulaminu forum. I nie pomogą słabe argumenty, że do walki z przemocą nie można używać przemocy. Liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo doznających przemocy na tym forum.

Przykro mi, że tak stanowczo musiałem zareagować....
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wild



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 307

PostWysłany: Sob Maj 08, 2010 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Echnatonie, raczej ci nie jest przykro, jesteś takim samym zakłamanym manipulatorem jak była **** i jak teraz jest ***, to dlatego tak bardzo je hołubisz. Ja ci to już napisałam, choć usunąłeś. Straciłam do ciebie szacunek, to wszystko. Prosiłam Marasa, żeby usunął moje konto, mam nadzieję, że to zrobi, bo nie chcę tu już więcej być.


*proszę bez "wycieczek personalnych"
* konta nie usunę jedynie mogę zablokować ; może zasadnym jest jeśli odpoczniesz przez jakiś czas od forum

Tomasz

_________________
krzyk ofiary zwabia sępy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wild



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 307

PostWysłany: Sob Maj 08, 2010 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a na pożegnanie, to jest to co ja o tym wszystkim myślę

http://www.youtube.com/watch?v=BFtv5qe5o3c&feature=related

Sprzątacz naczelny forum Niebieska linia Echnaton też to pewnie usunie Twisted Evil
_________________
krzyk ofiary zwabia sępy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wild



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 307

PostWysłany: Sob Maj 08, 2010 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

każdy kto na tym forum jest kobietą zostanie uznany za ofiarę, choćby ewidentnie kłamał, manipulował, itp. i uważam, że to jest złe

nie zamierzam odpocząć od tego forum, zamierzam tu nie wracać, bo nie ma do czego, do hipokryzji i zakłamania nie ma po co wracać

co do konta, to przykro mi, jak widać nawet w tej w sumie drobnej moim zdaniem sprawie musicie mieć kontrolę... błąd że tu byłam, błąd że tu pisałam, żałuję tego
_________________
krzyk ofiary zwabia sępy


Ostatnio zmieniony przez Wild dnia Sob Maj 08, 2010 23:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asik35



Dołączył: 29 Wrz 2009
Posty: 110

PostWysłany: Sob Maj 08, 2010 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wild..otworz się jak można ci pomoc?..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wild



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 307

PostWysłany: Sob Maj 08, 2010 23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Asik35 napisał:
Wild..otworz się jak można ci pomoc?..


żałuję, ale nie ma emotki, która była by odpowiednia do tego co chcę wyrazić, więc może tak /vomit/
_________________
krzyk ofiary zwabia sępy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asik35



Dołączył: 29 Wrz 2009
Posty: 110

PostWysłany: Sob Maj 08, 2010 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wild piszesz od jakiegoś czasu że nie zamierzasz tu wracać ,żę nie ma sensu tu być a jesteś ...i bądz tylko nie krzywdż innych,nie zabieraj im tego co mi zabrałeś/(A) będąc tu ....nie zabieraj nadzieji ,wsparcia,wzmocnienia ,ja już sie dzięki Tobie nie wypowiem ,nie będe szukać wsparcia chyba ,że bedę miała pewność ,że Ciebie tu nie będzie.......muszę ci powiedziec ,że przez swoje słowa które naszczescie zostały wykasowane uraziły i zasiały wątpliwość i spokoj nie tylko mojej osobie ,ale i innym ....i na całe szczescie nowo przybyli nie beda mieli przyjemności tego czytac...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asik35



Dołączył: 29 Wrz 2009
Posty: 110

PostWysłany: Sob Maj 08, 2010 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytajcie słowa Heka ..myśle ,że ma racje!!!choc i tak nieodwracalnie moj post wymarł nie spełnia roli jaką potrzebuje....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Nie Maj 09, 2010 0:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może wartom zacząć od nowa, ten temat faktycznie stracił na wartości....dlatego zamknę go ale otworze nowy Asik35. Chyba osobiście ponoszę odpowiedzialność za to, że nie umiałem zapewnić bezpieczeństwa...Przykro mi Asik35, jeśli to coś zmieni ten temat jest dla Ciebie....
http://www.forum.niebieskalinia.pl/viewtopic.php?p=32072#32072

A z Wild...wiem,że jest zagubiona, nie umiejąca znaleźć drogi anim rozwiązania dlatego nie chce ani usuwania jej postów ani blokowania jej dostępu...
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group