Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Worek na usprawnienie forum i nowe pomysły
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Uwagi nt forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lulka



Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 930
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sie 21, 2010 8:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam taką propozycję:
żeby utworzyć dział w którym TYLKO będą się wypowiadać osoby kompetentne w sensie odpowiedzi na pytania związane z prawem, psychologią i OPS.
Użytkownicy zakładaliby swoje tematy i tam otrzymywali odpowiedzi - bo trochę fachowe porady giną.
Jeżeli ktoś będzie chciał "usłyszeć"zdanie innych użytkowników to założy sobie nowy temat i tam może odbyć się wymiana zdań i doświadczeń.
Bo chyba trochę się bałagan robi i niestety ja też mam w tym swój udział za co - PRZEPRASZAM - już będę grzeczna.
_________________
Intuicja jest nieświadomą inteligencją, która prowadzi do wiedzy bez rozumowania lub wnioskowania.

— Hans Selye
http://www.zwierzenia.cba.pl/1/6.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Nie Sie 22, 2010 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż pomysł nie nowy, ale tylko temat GiGi ostał się w całej swej rozciągłości chociaż i on podlegał różnym naruszeniom, wtrętom, awanturom nawet....Proponowałem kiedyś aby każdy kto chce mieć swój własny temat i swój worek na wszelka pomoc zakładał osobisty temacik i tylko w nim poruszał swoja sprawę oczywiście mając tez możliwość komentarzy innych uczestników....Moja propozycja na początku była jeszcze bardziej rygorystyczna - utworzyć osobny dział zatytułować MOJA HISTORIA i umieszczać tam tylko dzieje jednej osoby to znaczy mógłby pisać tylko ten kto ma taki śmieszny znaczek przy swoim nicku, czyli profesjonalista..Jedna historia, jeden temat i komunikacja autor wątku z profesjonalistami, zapobiegało by to różnego rodzaju niespodziankom i rozwodnieniu tematuuu....Jakoś upadło z niewiadomych przyczyn....
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Uwagi nt forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group