Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Podział majątku lub też walka o kasę
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iza1973



Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 74

PostWysłany: Sro Wrz 22, 2010 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak ,to jest wiem jednak o co moja adwokat będzie walczyć dla mnie w sadzie. Dom , z którego uciekłam należy do mojego męża ona jednak chce walczyć o prawo bym mogła korzystać z trzech pokoi , łazienek , kuchni ,jadalni i salonu i powiedziała ,ze to jest do wygrania . Pewnie i ty musisz iśc z tym do sadu , bo inaczej się nie da. Powodzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Sob Wrz 25, 2010 1:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo często sprawcy składaja w sądzie wniosek o nierówny podziął majątku argumentując to tym, że podczas gdy oni ciezko pracowali to ich połówki siedizały w domu więc tylko oni przyczyniali sie do pomnozenia majatku....a ja mówie inaczej - niechaj policzą przez te wsyzstkie lata ile musieliby zapłacic za wynajęcie sprżataczki, kucharki, praczki, opiekunki do dizeci, kochanki i damy do towarzystwa i niechaj to przedstawia w formie wkładu ich zony w ich małżeństwo a potem żądają nierównego podziału....
Biorąc pod uwagę najmniejsze wynagrodzenie około 1000 zł i pomnożyć to przez liczbę funkcji spełnianych przez kobietę wychodzi całkiem spora sumka 6000 zł netto...
W wielu przypadkach pewnie ich zarobki nie przekraczałyby tej sumy....a przecież do tych podstawowych funkcji można tez zaliczyć - prasowaczkę czy kelnerkę..i inne zawody wypełniane przez kobiety....
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ron88



Dołączył: 14 Wrz 2010
Posty: 49

PostWysłany: Sob Wrz 25, 2010 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Echnaton-musi być z Ciebie fajny mąż skoro tak myślisz Wink to rzadki punkt widzenia u mężczyzn, brawo:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yamato



Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 197
Skąd: z piekła

PostWysłany: Sob Wrz 25, 2010 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Echnaton a ty jak zwykle przesadzasz z ex zawsze dzieliłem sie obowiązkami nawet kanapki robiłem sobie do pracy sam więc nie pisz tak . Ponieważ nie wszyscy mężczyżni są tacy żli a dochodzi do rozwodów to czym powinna odpłacić mi ex czyli normalmy jarmark i targi przez nasze 23 lata wólnego porzycia nigdy nie poprosiłem ex o to by mi kupiła np papierosy czy piwo nigdy choć sobie kupowała ale mi nigdy a co do sprzątania też nie mam sobie nic do zarzucenia więc nie pisz takich bzdur ponieważ mnie tym uraziłeś zdejmij klapki z oczu ponieważ nie wszyscy są tacy .
_________________
Człowiek szuka miłości bo w głębi serca wie że to miłość może uczynić go szczęśliwym
Największa satysfakcja w życiu to świadomość ,że się nikogo nie skrzywdziło .
YAMATO ..大和
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Sob Wrz 25, 2010 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobrze yamato i paru innych myśli, czyni i urzeczywistnia inaczej....

teraz lepiej? Smile
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
anwy



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 336

PostWysłany: Wto Wrz 28, 2010 7:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tym nie mniej, męczyzni aktywnie uczestniczący w obowiazkach domowych, to jeszcze ewenement. Wszystkim tym, którzy nie wzbraniają się przed takimi pracami - gratuluję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group