Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mimo wszystko chce życ...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Elzbieta487



Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 105

PostWysłany: Czw Paź 21, 2010 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My tak mamy Magda,że przychodzą takie okresy.Oby ich było jak najmniej i trwały jak najkrócej.Ale jakiś przykry impuls nakręca całą spiralę stresu i wtedy pamięć podsuwa wiele przykrych momentów z przeszłości.Tylko jaka jest nasza w tym wszystkim wina. Najczęściej największych urazów doznajemy od ludzi wobec których jesteśmy bezsilni,więc jaka jest nasza wina.Ty znalazłaś pracę i jesteś na terapii,a to już bardzo dużo.Trzymam kciuki cały czas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda.m



Dołączył: 01 Cze 2010
Posty: 173

PostWysłany: Wto Paź 26, 2010 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boje sie strasznie sie boje jutrzejszego dnia rano ide do psychiatry a po poludniu mam terapie wzielam urlop zeby tam byc po ostatniej do teraz nie moge dojsc do siebie... Ale wiem jedno dopiero teraz terapia bedzie miala sens...
_________________
Co nas nie zabiło to nas wzmocni......
http://www.youtube.com/watch?v=pBG4RsGtguM
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elzbieta487



Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 105

PostWysłany: Sro Paź 27, 2010 7:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Magda wydaje mi sie,że znam ten strach.Ale idziesz do lekarza,może dostaniesz odpowiednie leki?Dopóki coś robisz żeby zmienić sytuację nie jest najgorzej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda.m



Dołączył: 01 Cze 2010
Posty: 173

PostWysłany: Czw Paź 28, 2010 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lekarz zwiekszyl mi dawki lekow powiedziala mi ze auto agresje i mysli samobojcze mam zamieniac na sile do dzialania terapia troche mnie podbudowala teraz musze zaczac zbierac sily zeby znow zaczac sie drapac na gore i jeszcze nie wiem co zrobic zeby znow nie spasc w przepasc...
_________________
Co nas nie zabiło to nas wzmocni......
http://www.youtube.com/watch?v=pBG4RsGtguM
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elzbieta487



Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 105

PostWysłany: Pią Paź 29, 2010 7:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Magda masz dzieci. Czy może spotkać je coś gorszego niż brak matki. Śmierć przychodzi sama.Wiem jak życie bywa trudne,gdy nie można liczyć na wsparcie bliskich,bo sama tego doświadczam.Czasami jest potwornie ciężko.Ale widzę pozytywne rzeczy u Ciebie i dlatego szkoda byłoby Ciebie.Zobacz, na ojca Twoje dzieci nie mogą liczyć,więc co byłoby z nimi.Trzymam kciuki cały czas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odrodzona2009



Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 277

PostWysłany: Pią Paź 29, 2010 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ELu "Najczęściej największych urazów doznajemy od ludzi wobec których jesteśmy bezsilni,więc jaka jest nasza wina."

Nie szukaj winy, bo ja Elu znajdziesz po obu stronach, ale jej swiadomosc nic nie buduje. BEZSILNA - to buduj te SILE, WZMACNIAJ SIE. Naucz sie jak byc silna, nie dac poczuciu bezsilnosci. Byc moze potrzeba kogos, kto patrzy na sprawe z zewn. z dystansem.


Magda.. to najwazniejsza walka w naszym zyciu - o nas same/ych. Pozdrawiam i trzymam kciuki za sile i upór w dążeniu do siebie!!
_________________
By zmienić złe zachowania potrzebna jest ich świadomość, poznanie nowych, a potem działanie. Nie zrażanie się niepowodzeniami - i DZIAŁANIE z uporem 'maniaka', jak dziecko, które uczy się chodzić z determinacją, wiarą i uporem, że w końcu się uda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda.m



Dołączył: 01 Cze 2010
Posty: 173

PostWysłany: Pon Lis 08, 2010 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doszłam już do siebie po ostatnich terapiach pani psycholog stwierdziła że widzi u mnie wiele z zachowań z syndromu DDA a po za tym że w tak krótkim czasie zbyt wiele złego się wydarzyło w moim życiu wszyscy na terapii mnie wspierają i podziwiają zaś ci co są obok mam wrażenie że ciągle mnie atakują i że mnie za wszystko osądzają a tego co ten mi robił to nie ma znaczenia a mi mówią że mam ratować rodzinę...
_________________
Co nas nie zabiło to nas wzmocni......
http://www.youtube.com/watch?v=pBG4RsGtguM
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elzbieta487



Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 105

PostWysłany: Pon Lis 08, 2010 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby bliscy nas wspierali i rozumieli,to prawdopodobnie nie byłybyśmy w tym punkcie życia,w którym jesteśmy.Dlatego trafiamy do psychologów,bo nasi bliscy zawiedli.Dlatego trzeba zawierzyć psychologom.Bo sądzę,że trafiłaś na dobrego psychologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda.m



Dołączył: 01 Cze 2010
Posty: 173

PostWysłany: Pon Lis 08, 2010 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciagle slysze dlaczego wczesniej nic nie zrobilam dlaczego nie wymagalam ze sa dzieci ze ciagle bylismy razem bo robilam z nim... Ciagle tylko zarzuty pod moim adresem a o nim nic...
_________________
Co nas nie zabiło to nas wzmocni......
http://www.youtube.com/watch?v=pBG4RsGtguM
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elzbieta487



Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 105

PostWysłany: Pon Lis 08, 2010 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno mi Magda, zrozumieć Twoje otoczenie,bardziej rozumiem Ciebie.Czytając Twoje dramatyczne posty ,bardzo dobrze Cię rozumiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heka



Dołączył: 17 Lis 2009
Posty: 465

PostWysłany: Pon Lis 08, 2010 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elzbieta487 napisał:
Gdyby bliscy nas wspierali i rozumieli,to prawdopodobnie nie byłybyśmy w tym punkcie życia,w którym jesteśmy.Dlatego trafiamy do psychologów,bo nasi bliscy zawiedli.Dlatego trzeba zawierzyć psychologom.Bo sądzę,że trafiłaś na dobrego psychologa.

oj ,tak !!! Ze mna było dokładnie tak samo. Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odrodzona2009



Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 277

PostWysłany: Pon Lis 08, 2010 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ciagle slysze dlaczego wczesniej nic nie zrobilam dlaczego nie wymagalam ze sa dzieci ze ciagle bylismy razem bo robilam z nim... Ciagle tylko zarzuty pod moim adresem a o nim nic...


Magda.. to Twoje zycie i zrobilas wtedy kiedy zrobilas. Jak oni beda mieli kiedys takie sytuacje, to zrobia - kiedy ich czas nadejdzie takie p.... wiesz. Madrzy bo nie byli w Twojej sytuacji, z zewnatrz łatwiej i wygodniej, a osądzać to najprosciej. P.S. Zmien otoczenie, a jak nie da rady, to zmien do nich podejscie Smile Niech gadaja, dla Ciebie najwazniejsze na swiecie jest CO TY MYSLISZ !! i tym sie kieruj. To jest tylko i wyłącznie Twoje zycie.

Są dzieci... no właśnie, to niech mają szczęśliwą mamę, zeby sie od niej, jak być szcześliwym i walczyć o siebie nauczyły Smile
To jest - w ich mniemaniu - tzw. 'ratowanie domu' ha ha ha, a ze 3 osoby w nim zyja w terrorze, to drobiazg... bo co ludzie powiedza itd. Nie daj sie zwieść głupocie ludzkiej.. wszędobylskiej.
Walcz dalej - świetnie Ci idzie! Uściski
_________________
By zmienić złe zachowania potrzebna jest ich świadomość, poznanie nowych, a potem działanie. Nie zrażanie się niepowodzeniami - i DZIAŁANIE z uporem 'maniaka', jak dziecko, które uczy się chodzić z determinacją, wiarą i uporem, że w końcu się uda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magda.m



Dołączył: 01 Cze 2010
Posty: 173

PostWysłany: Pią Lis 26, 2010 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HURA!!! Mam przedłużoną umowę o prace!Smile
_________________
Co nas nie zabiło to nas wzmocni......
http://www.youtube.com/watch?v=pBG4RsGtguM
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odrodzona2009



Dołączył: 22 Gru 2009
Posty: 277

PostWysłany: Pią Lis 26, 2010 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super! Gratulka!!!!!!!!!!!!!
_________________
By zmienić złe zachowania potrzebna jest ich świadomość, poznanie nowych, a potem działanie. Nie zrażanie się niepowodzeniami - i DZIAŁANIE z uporem 'maniaka', jak dziecko, które uczy się chodzić z determinacją, wiarą i uporem, że w końcu się uda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mimi60



Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 30
Skąd: warszawa

PostWysłany: Sob Lis 27, 2010 0:53    Temat postu: przemoc Odpowiedz z cytatem

Cudownie.Gratulacje Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 10 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group