Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gigi..
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 83, 84, 85  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Wto Lis 23, 2010 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z prokuratorem hmmmm. Ja raczej mam wyraźny problem z policjantem z miasta hihihi a prokuratorem to juz wcale Smile No ale masz racje ..tyle że nawet nie wiem jak sie zowie ...to się da dowiedziec ... Dostałąm wczoraj pismo natomiast z sądu rejonowego i normalnie usiadłam se na dooopie.

kilka zdan wam przetocze bo tresci całego chyba nie wolno co....?

postanowienie
..................................
...............................
w przedmiocie uchylenia tymczasowego aresztowania i zmiany na dozór Policji i poręczenia majątkowego na podstawie art...........................
postanawia odmówic wnioskowi oskarzonemu.
uzasadnienie.
Oskarzony stoi pod zarzutem popelnienia czterech przestepstw: I-opisane w art 207$1 kk; II - opisane w art.245 k.k. w zwiazku z art. 12 k.k.; III- opisane w art. 245 k.k. IV opisane w art. 226$1.kk w zwiazku z art.12 k.k.


prosze o podpowiedz o co biega....uzasadnienie mam ale chcfecie żeby pisac????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Wto Lis 23, 2010 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli Twój niepokój był niczym nieuzasadniony strachem przed życiem....bo sąd odmówił zwolnienia z aresztu Twego tyrana argumentując, ze się nie należy....

Huraaaa!


Smile
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aga74



Dołączył: 17 Wrz 2009
Posty: 43

PostWysłany: Sro Lis 24, 2010 1:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigi, jesteś dla mnie wzorem jak można być jednocześnie wrażliwym i silnym człowiekiem! i jeszcze odnosić sukcesy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
flowerek



Dołączył: 19 Sty 2010
Posty: 364

PostWysłany: Czw Lis 25, 2010 1:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyłaczam się do Echnatona - Huuuuuuuuuuuuuura!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Czw Lis 25, 2010 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A żeby nas wszystkich jeszcze bardziej wprowadzić w radosne uniesienia to powiem, że Gigi dostała alimenty od sprawcy przebywającego w więzieniu...Bez względu na motywy jakie nim kierowały mogę powiedzieć, ze to ogromny sukces osobisty Gigi. Po raz pierwszy tyran - po raz pierwszy w życiu - przestraszył się słabej i niewinnej Gigi....

Tym bardziej gratulacje! Coraz bliżej do ostatecznego sukcesu....
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”


Ostatnio zmieniony przez Echnaton dnia Pią Lis 26, 2010 1:15, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
flowerek



Dołączył: 19 Sty 2010
Posty: 364

PostWysłany: Pią Lis 26, 2010 0:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Pią Lis 26, 2010 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam witam ..... Jestem taka zadowolona ....to prawda co napisał Echnaton ...w środe popołudniu listonosz przyniósl mi po raz pierwszy alimenty od mojego męza ... byłam tak zaskoczona, że jedynie co mogłam zrobic to zadzwonic do Echantona sie pochwalic Smile .....
Mało tego mam jeszce coś ....Jeszcze coś waznego .... Dzis juz wiem, że on ma przedłużenie aresztu do 26 lutego .....Ja ja sietak bardzo ciesze, bo to oznacza dla mnie czas na załatwienie tych spraw wszystkich, ale i czas na święta ...normalne święta z moimi dziećmi .....
Moje dzieci zaczeły nie bać się i brac udział we wszystkim co im oferują szkoła czy klub sportowy . Mateusz wyjeżdza na zgrupowanie reprezentacji od 3-5 grudnia, natomiast Iza wyjęzdza na wycieczke do Warszawy 4-5 grudnia..... Chodza na dyskoteki szkolne ...na zajęcia dodatkowe , basen...treningi spotrowe i nauke gry na gitarze .......Gdybyscie zobaczyli tę ich radośc ...te planowanie świąt ....omawianie prezentów ...powiem wam jedno WARTO WALCZYC . Mimo tych wszystkich upadków ...warto było ....obojętnie jak to się skończy wyrokowo ten czas który ejstesmy sami pozwala nam poznac życie normalnych ludzi i bedziemy wiedziec że warto o niego walczyc ..... JEdyne czego żaluje to to, że czekałam tak długo..... że nie byłam tak konsekwentna kilka lat temu ...Teraz jednak nie ma to już znaczenia, bo czasu nikt z nas nie zawróci ...teraz ciesze sie z tego, że jest super. Wiem, że dlatego tez troszke mniej tutaj pisze , ale obiecuje wam, że może nie tak czesto, ale pisac będe zawsze .... To forum to prawie pamiętnik ...to forum to ludzie ...to forum to moja nadzieja i pomoc w realizacji marzeń Smile Dziekuje że jestescie .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mimi60



Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 30
Skąd: warszawa

PostWysłany: Pią Lis 26, 2010 17:35    Temat postu: przemocTak trzymaj Odpowiedz z cytatem

Tak trzymaj.Ja też się ciesze razem zTobą Very Happy Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Nie Lis 28, 2010 1:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po takich słowach Gigi aż łza się w oku kręci ze szczęścia.....Nikt tak pięknie nie ujął tego zadania jakie spełnia forum!
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Pią Gru 03, 2010 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzis wpadam się z wami przywitac ....u mnie życie toczy się spokojnie ...czasem są gorsze dni, ale przewaga juz tych z lepszym nastawieniem do zycia Smile
Jutro wielki dzien ...szkoła gdzie pracuję organizuje festyn na rzecz dzieci chorych z Kliniki Dziecięcej Onkologii i Hemtologii w Zabrzu.....Trzymajcie kciuki by nasza akcja, jak co roku była dla naszych dzieci niepowtarzalna a dla tamtych dzieci by pozwoliła nam przygotowac prezenty spełniające ich marzenia Smile
Dzis z ogródka wyciełąm choinke i z całym moim sercem postawiliśmy ja na środku placu plebanii gdzie jutro odbędzie się uroczystosc...Jestem taka szczesliwa, że moge zrobic cos co ja chcę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mimi60



Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 30
Skąd: warszawa

PostWysłany: Pią Gru 03, 2010 22:58    Temat postu: przemoc Odpowiedz z cytatem

Witaj Gigi,może jakoś można jeszcze pomóc,jak mozesztoodpowiedz.Ciesze sie ,że jest oki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Sob Gru 04, 2010 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzieć uśmiech i szczęście na obliczu Gigi - bezcenne! Smile
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Sob Gru 04, 2010 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Echnatonie hihihi jak cię pacne Smile mimi jest oki jak na razie ...kilka osob oddało krew dla chorego Jakuba, ale z innego szpitala tyle, że tez białaczka ....a reszta kupowała jak tylko mogła ciastka....babki i wszystko co bylo do sprzedania Smile teraz tylko jutro posprzątamy i zastanawiamy się jak rozweselic choc na chwilke dzieci ze szpitala. Mamy pomysl inny niz zwykle ...hmmmm pojedzie straz pożarna, strazaki wniosą prezenty ....Mysle, że to będzie dosc dobry pomysl, bo dzieci lubią takich w mundurach gości Smile....
Ale z innej beczki....
U mnie dzis wyjątkowo nieciekawie ...nie wiem dlaczego, ale od kilku dni nie dogaduję sie z dziecmi...Swięta miały byc wspaniałe, a jednak cos się cięgle miesza ....Dostalismy propozycje by świeta spędzic u moich rodziców ale córka chce isc ...syn nie chce ....Dzis córka zaskoczyła mnie jeszzce czymś innym, a mianowicie gdy ja zaproponowałam, że kupimy kartke i wyslemy do taty na świeta ,ona jednak stwierdziła, że chce go odwiedzic . Nie powiedziałam tak ani nie ....ale powiem szczerze zaskoczylo mnie to.... Cos się dzieje, ale ja nie umiem z nimi rozmawiac na temat jego, aresztu, planów .... SStrojenie choinki choc dzis wszystkie mkolory były tak jak chcieli ...choc mieli i mogli to robic jak sami chcieli ...zakonczylo sie to ogólna kłotnia.... My nie potrafimy przezyc świat chyba inaczej święta to najgorszy czas dla mnie podejżewam że i dzieci nie potrafia sie w takie dni odnaleźc....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Sob Gru 04, 2010 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dorosły rozumie więcej, wie więcej, czuje więcej, dziecko...trzeba rozmawiać, tłumaczyć, zmierzyć się z tą nową dla was wszystkich sytuację...to nigdy nie jest łatwe, dzieci często rozumieją świat w swój dziecięcy sposób. Widocznie byłam(byłem) zły bo mój tata zachorował(trafił do więzienia), zwłaszcza, ze im dalej oddalacie się od krzyków, awantur i tych wszystkich pijaństw to...nawet Ty miewasz okresy zwątpienia i pytań, a cóż dopiero dzieci, które mniej rozumieją niż Ty?
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Nie Gru 05, 2010 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

masz racje ...tylko jak dalej isc by im pomóc ..

Kiermasz udany Smile teraz tylko przygotowywac sie do własnych świąt ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 83, 84, 85  Następny
Strona 57 z 85

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group