Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Twoje magiczne miejsce ...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Nie samą przemocą człowiek żyje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lulka



Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 930
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Sie 13, 2010 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki milusi temat.
Moim największym marzeniem było mieszkać na wsi.Kocham wieś. Odkąd ją poznałam. Nie wiem jak moi rodzice to robili,ale kilka razy udało się spędzić wakacje na wsi. Od dziecka fascynowała mnie przestrzeń,wiążąca się z brakiem ograniczeń. Taką wolność dawała mi wieś. Kiedy moja siostra w ramach praktyk została skierowana na wies - spędzałam u niej wakacje i chodziłam nawet przez pół roku do szkoły / małpa stawiała mi 2 z polskiego!!/.
Trochę się rozpisałam, ale zapachniało mi wspomnieniami i marzeniami.
Marzenie - miejsce- nieustające to, kupić niewielki domek na wsi i zamieszkać na stałe.Z dala od zgiełku,wrzawy wielkomiejskiej. Od głupich pasów malowanych wszerz i wzdłuż bez sensu wyznaczających trasę " nie po drodze". Bez butów z poczuciem miękkości wilgotnego mchu pod stopami, chłodem rannej rosy i prawdziwym spiewem ptaków o świcie.Kogutem - budzikiem i porykiwaniem pędzonego bydła na pastwiska....
_________________
Intuicja jest nieświadomą inteligencją, która prowadzi do wiedzy bez rozumowania lub wnioskowania.

— Hans Selye
http://www.zwierzenia.cba.pl/1/6.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janieja



Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 69
Skąd: podlaskie

PostWysłany: Wto Sie 31, 2010 8:09    Temat postu: Magiczne miejsca Odpowiedz z cytatem

""tu jest moje miejsce....DOM'',to pierwsze.Nastepne to DOM MATKI BOSKIEJ...mam do niego niedaleko,jak lekko sie tam podąża po trudnym,wyczerpującym dniu i gdy siapi deszcz.Nie odczuwa sie bólu,troski pozostaja za....tam ładuje akumulatory ....Uwielbiam przyrode,powitac dzień gdy wstaje,pierwszy brzask poranka,śpiew ptaka...ale jest jedne zjawisko,ktorego magia jest niedoopisania....to wiejka,mróz,płatki sniegu wirują a mysli i .....spacer bez ograniczenia,przestrzeni niebrakuje....nocne zamyslenie a płatki wirują,uwielbiam!!!!!!!!!!!!!!
_________________
Nadzieja umiera ostatnia - optymistka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
kaszcze



Dołączył: 31 Sty 2010
Posty: 363
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Pon Wrz 06, 2010 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lulka jakie cudowne marzenia- wspomnienia...( cieszę się , że je masz
Wink )
moje magiczne miejsca...
to serca moich bliskich w których żyję...i moje wnętrze,bo to tam znajduję spokój, wyciszenie, tam porządkuję chaos, tam układam myśli i odnajduję poczucie własnej wartości,to tam znajduję światło, które mnie ogrzewa, to tam znajduję miłość i radość, którą chcę rozdać innym...
kocham świat i ludzi...i raduję się z każdego następnego dnia.... Very Happy
posyłam wszystkim uściski i buziaki na coraz chłodniejsze dni...
_________________
Kasia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia1975



Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 431

PostWysłany: Sro Kwi 20, 2011 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moje magiczne mniejsce to paryz a glownie luvr palac uwielbjam przyrode iod malego dziecka inne kultury i historie krajow,gdybym nie zalozyla rodzinki z ktorej sie ciesze,to bym chyba pracowala jako jakis tam woltonariusz w............................. moze afryce lubie innosc i cos znaczyc dla..................... kogos,francja ogolnie jest pieknym krajem te wspinajace sie winogrona zgory na dol,brzoza ach eh.........
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Nie samą przemocą człowiek żyje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group