Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Moja historia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sylwia1424



Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 15
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Maj 28, 2011 4:25    Temat postu: Moja historia Odpowiedz z cytatem

Witam w końcu postanowiłam opowiedzieć swoje przejścia z katem.
Zaczęło się nie wiem dokładnie kiedy,ale chyba na początku(pierwszy raz mam styczność
z alkoholikiem)było to tylko sporadyczne picie ale z biegiem miesięcy,lat stały się codziennością.
Nie pamiętam dni kiedy był trzeźwy,wyzwiska były na porządku dziennym.Na początku kilka razy
podniusł rękę,ale chyba zobaczył że potrafię się bronić(po którejś awanturze po prostu pchnełam
go na rozgrzany piec)ale zaczeło się wjeżdzanie na psichikę.W którymś momencie naprawde można
uwierzyć w coś co nie jest prawdą,a jest wymysłem chorego człowieka.W takim schemacie
(od wyzwisk do przepraszania)przeżyłam kilka lat.Ciężko opisać jak się czułam ale większość to zna.
Później problemy z córką odzwierciedlającą atmosferę w domu,psycholog,psychiatra i w którymś
momencie wszystko pękło.Problem polegał tylko na tym że nie chciał się wyprowadzić z mieszkania.
I żyjąć w jednym mieszkaniu(po rozwodzie)do tej pory pokazuje na co go stać.W tamtym roku dostałam
kopa od znajomej osoby,która była świadkiem takiej awantury złożyłam doniesienie na policje(sprawa
umorzona przez prokuratora)W międzyczasie wylądowałam z dziećmi w ośrodku dla ofiar przemocy
tylko że po miesiącu wróciłam do mieszkania(klapki jednak na oczach)Na początku tego roku zaczęło się
od nowa tyle tylko że zaczął wciągać w te swoje gierki dzieci oraz wyzywać jeszcze córkę.Powiedziałam
dość.Następne doniesienie na policje i czekamy co będzie dalej.Teraz czekam co dalej jeszcze nie
dostał wezwania na policje,ale to chyba kwestia dni.Teraz nie dam już mu tej satysfakcji że w razie
umorzenia dam sobie spokój.Będę walczyć ale o spokój swój i dzieci.
_________________
Sylwia1977
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group