Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

nękanie, pomówienia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Przepisy Prawne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paskowana



Dołączył: 12 Wrz 2011
Posty: 71

PostWysłany: Nie Paź 09, 2011 14:15    Temat postu: nękanie, pomówienia Odpowiedz z cytatem

Witam,

staram się od dłuższego czasu ignorować to co pisze na forach o mnie konkubent. jednak jest to trudne z uwagi, że sporo ludzi zaczyna się zwracać do mnie z pytaniami o treść jego wypowiedzi, lub wręcz mnie oceniają. treść jego wypowiedzi mi osobiście zmraża krew w żyłach... co dzień stwarza nowe 'rewelacje'.

mam wobec tego pytanie: co można wg prawa uznać za nękanie? czy jest jakiś 'szablon' prawny takiego postępowania, po 'spełnieniu' którego można domagać się sądownie zaprzestania tychże procedur? to samo tyczy się pomówień. czy mówienie o mnie, że kłamię, że spiskuję, że robiłam coś, co nie miało miejsca, że się obraziłam kogoś itp - czy to można już uznać za pomówienia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mgrabas



Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1516

PostWysłany: Nie Paź 09, 2011 15:01    Temat postu: Re: nękanie, pomówienia Odpowiedz z cytatem

http://www.forum.niebieskalinia.pl/viewtopic.php?t=2522
_________________
Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Przepisy Prawne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group