Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Radość z odzyskania "wolności"
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lulka



Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 930
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lis 21, 2011 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki śliczny post.
Aniu to właśnie jesteś TY chętnie bym Cię uściskała.
_________________
Intuicja jest nieświadomą inteligencją, która prowadzi do wiedzy bez rozumowania lub wnioskowania.

— Hans Selye
http://www.zwierzenia.cba.pl/1/6.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marianna



Dołączył: 29 Wrz 2011
Posty: 183

PostWysłany: Pon Lis 21, 2011 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ania11Ania, jak ja ci zazdroszczę że już masz ten koszmar za sobą.
Jak ja bym już chciała też mieć ten okres za sobą, a dopiero jestem na początku tej drogi. Na razie tylko marzę i myślę jak by to było już po i chyba tylko to właśnie mnie trzyma. Bo bywają dni lepsze i więcej tych gorszych, chwil załamania.
Ciesz się wolnością, może i ja jej kiedyś doświadczę też.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ania11Ania



Dołączył: 19 Wrz 2010
Posty: 147
Skąd: Elbląg

PostWysłany: Czw Lis 24, 2011 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Lulka,wiesz?,a ja chętnie bym te uściski odebrała,haha i je oczywiście odwzajemniła,Marianno,ja też byłam na początku tej drogi i wyobraż sobie,że nie wiedziałam czego chcę,marzyłam tylko o tym,by przezyc każdy kolejny dzień,w miarę spokojnie,taki był cel mojego zycia,nie wierzyłam,że kiedyś będę mogła cieszyc się drobiazgami,byc usmiechnięta,zadowolona,a tak jest,czasami myślę,że tego usmiechu to mam w sobie nawet za dużo,ale jednak nie,taka jest moja natura,i taką byłam 20 lat temu,cieszę się,że znowu jestem sobą,a najwiekszą moją radością jest to,że powiedziałam STOP przemocy,że miałam tyle siły i odwagi,by zmierzyc się ze sprawcą,którego tak naprawdę bałam się i czułam się przy nim bezradna,dzisiaj jestem z siebie DUMNA,że dokonałam w moim zyciu cudu,życzę dużo siły,wytrwałości,cieplutkie uściski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ania11Ania



Dołączył: 19 Wrz 2010
Posty: 147
Skąd: Elbląg

PostWysłany: Czw Lis 24, 2011 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marianno,na pewno doświadczysz,życzę Ci tego bardzo gorąco i trzymam kciuki,pozdrawiam cieplutko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Czw Lis 24, 2011 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniu11Aniu takie slowa budują tych co ciągle idą...jestes źywym przykładem, źe warto walczyc Smile pozdrawiam i źycze wielu sukcesów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ania11Ania



Dołączył: 19 Wrz 2010
Posty: 147
Skąd: Elbląg

PostWysłany: Czw Lis 24, 2011 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki gigi,oczywiście,że warto walczyc,to trafne określenie,walka,bo na pewno nie życie,życie może rozpocząc się dopiero teraz,gdy walka o siebie została skończona,pozostaje jeszcze terapia,oby przy odpowiednim i dobrym terapeucie,życzę wszystkim osobom będącym na początku tej drogi ratowania siebie,duzo powodzenia,siły i wytrwałości,pozdrawiam cieplutko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paskowana



Dołączył: 12 Wrz 2011
Posty: 71

PostWysłany: Sob Gru 10, 2011 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie tak wyobrażam sobie siebie za 'jakiś' (?) czas Smile czekam na dzień, w którym poczuć ulgę budząc się rano i uświadamiając sobie, że nie żyję już z tym człowiekiem. to musi być wspaniałe uczucie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ania11Ania



Dołączył: 19 Wrz 2010
Posty: 147
Skąd: Elbląg

PostWysłany: Nie Gru 11, 2011 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak,to prawda,to wspaniałe uczucie,przede wszystkim spokój z rana,po pracy,o każdej porze dnia i nocy,no i poczucie bezpieczeństwa,że nikt nie burzy spokoju,to naprawdę cudowne i dlatego warto podjąc ten trud i powiedziec STOP!,życzę Tobie Paskowana duzo siły,wiary i nadziei na lepsze jutro,pozdrawiam milutko,gorące uściski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ania11Ania



Dołączył: 19 Wrz 2010
Posty: 147
Skąd: Elbląg

PostWysłany: Nie Gru 11, 2011 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marianno,powiem Ci,że ja również zazdrościłam osobom,które osiągały sukcesy i wychodziły z przemocy,myślałam,że to niemożliwe,że wszystkim to się udaje tylko nie mnie,ja straciłam kontrolę nad moim zyciem,straciłam własna tożsamośc,byłam w takim własnie stanie,nie widziałam sensu jutrzejszego dnia,i gdy patrzę wstecz,to sama jestem w szoku,że doszłam do takiego momentu,że dzisiaj piszę o zadowoleniu,radości,dumie z samej siebie,o spokoju na co dzień,to chyba jakiś CUD,ale na ten cud nie dokonałby się bez moje pracy,odwagi i ochoty do normalnego życia,trzymam kciuki marianno i ściskam mocno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group