Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

samotnośc w trudnych chwilach
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cytrynkowa12



Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 83

PostWysłany: Czw Gru 15, 2011 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marta25 jestem realistką nie umiem chodzić z wymuszonym usmiechem na twarzy (ale nie znaczy to że sie obnosze z problemami)nie umiem też tak po angielsku czyli "co u pana panie Jonson ?jest ok spalił mi sie dom ,zdechł ukochany pies,zona miala udar .ale jest ok jestem happy"jak jest coś co mi sprawia radosć to nie uciekam przed tym nie zamykam sie w skorupie ,niestety życie nie daje mi oddechu od kłopotów wczoraj dowiedziałam sie że z końcem roku strace prace ,i trudno mi zacząć myśleć o radosnych rzeczach i robieniu sobie przyjemnosci ,myśli same czy chce czy nie krażą wokół"co ze mna będzie dalej ,z czego bedę zyć"a to że o tym pisze to po to jet to forum (tak myśle)że możemy pisać o takich sprawch i nie znaczy że spotykając się z ludzmi czy ze znajomymi klepie w kółko o swoich bolączkach ,że chodze zgarbiona skrzywiona potargana zaniedbana i wszyscy widza że mam depresje wręcz odwrotnie nikt obcy ani w pracy nie wie że coś sie dzieje ,wiec Twoje sugestie sa nie trafne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta 25



Dołączył: 02 Mar 2010
Posty: 690

PostWysłany: Pią Gru 16, 2011 5:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jesli tak uwazasz., to w porzadku. Nie bede sie tlumaczyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group