Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Potrzebuję wsparcia-zaczynam watpic we wszystko...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rzepicha72



Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 28
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Czw Gru 15, 2011 8:35    Temat postu: .. Odpowiedz z cytatem

marianna to , że jak piszesz chcialabyś być w mojej sytyuacji , to juz jest duży krok i plus dla Ciebie .Najpierw trzeba chcieć i mieć pewność , że sie chce , a potem konsekwentnie przeć naprzód nie bacząć na skomlającego frajera.
Na pewno dasz radę , alimenty na siebie , to też jest jakiś krok do przodu.
Życzę siły i wytrwałości , pozdrawiam
_________________
Mój statek nie tonie, on tylko zmienia kurs...

Wybaczając komuś zbyt często , robimy paradoksalnie krzywdę jemu samemu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lolka0022



Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 34

PostWysłany: Pią Gru 16, 2011 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ciędzo cię Rzepicha72. Przede wszystkim chciałabym byś wiedziała że bardzo cię podziwiam. Chciałabym być tak silna jak Ty. Ja jestem dopiero na samym oczątku na lepszej drodze. Pozew jest, dzieci mam przy sobie ale jeszcze nie był ani jednej sprawy rozwodowej. Trwa to już pół roku, i dalej nic. Sprawa o znęcanie dopiero poszła do prokuratury i prawdopodobnie po nowym roku dopiero będzie rozprawa. Powiedz mi skąd wzięłaś tyle siły by walczyć? Mi wystarczy by mąż napisał że mmnie kocha i nigdy nie przestanie a ja już mięknę.
naprawdę chciałabym byż tak silna jak Ty.
Przede wszystkim GRATULUJĘ CI woli walki i zwycięstwa. teraz trzymaj kciuki za mnie, i za wszystkich które mają takie problemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rzepicha72



Dołączył: 03 Kwi 2009
Posty: 28
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Pią Gru 16, 2011 22:19    Temat postu: ..... Odpowiedz z cytatem

Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny , które postanowiły powiedzieć STOP i zaczęły walkę o godne życie .
lolka0022 ja też tak miałam , ze wystarczyło , że powiedział jak bardzo mnie kocha a ja miękłam.Tak było 3 razy.Każdy dojrzewa do takiej decyzji inaczej i absolutnie nie mam prawa ani Cie negować ani oceniać.To jest Twój mąż , którego kochasz i to jest zupełnie normalne , że wybaczasz , bo to świadczy o Twoim zaangażowaniu w ten związek, w końcu wyszłaś za niego z miłości ( jak sądzę ).Tylko z czasem jak kolejny raz po awanturze , jakimś wybryku czy pobiciu , na drugi dzień powie Ci , że Cie kocha , sama dojdziesz do wniosku , ze to są z jego strony tylko słowa, słowa bez żadnego pokrycia.
Kochać słowami to nie miłość !!!
Zastanowisz sie głęboko, czy ten facet , który kolejny raz Cie pobił , znieważył , zastraszył to na pewno ta bajka o jakiej marzyłaś w dniu ślubu, czy jakaś cholerna ironia losu.Czy masz jakieś "de ja vu", bo już Ci tak pisał i mówił , a mimo wszystko dalej bije , pije , znieważa , zastrasza.Nie jesteś okazem eksperymentalnym w jego hodowli, należy Ci się szacunek i miłość jak przysłowiowa psu micha i jeżeli facet , który jest Twoim mężem , a przynajmniej tak się prawnie nazywa nie zrozumiał tego do tej pory , ze Cię krzywdzi swoim zachowaniem i sprawia , że jesteś nieszczęśliwa , to nie łudź się Dziewczyno kochana , ze się nagle odmieni.Może na chwile , jak poczuje , że mu się przy tyłku pali , by uśpić Twoją czujność , byś wycofała pozwy i sprawę w Prokuraturze , ale uwierz , po jakimś czasie wszystko wróci do tej nienormalnej normy , a Ty jeżeli zechcesz zacząć ,będziesz musiała zacząć wszystko od nowa tj prokuratura , policja , a i patrzeć na Ciebie będę ( jeżeli się wycofasz ) już nie tak poważnie jak za pierwszym razem ,będziesz postrzegana jako ta co się wycofuje i nie warto się wysilać i starać nad tą kobietą.Nie wiem czy powinnam Ci tak pisać , ale pamiętaj , nigdy nie wycofuj spraw, które rozpoczęłaś , bo na policji będziesz inaczej postrzegana i mąż ( jakby nie było) będzie wiedział , że jak powiesz , to Twoje słowo nie jest rzucane na wiatr.I nigdy , przenigdy się nie poddawaj , nawet jeżeli wszystko wokoło wydaje sie beznadziejne. ZAWSZE PO BURZY WYCHODZI SŁOŃCE! i bądź tu z nami na forum NL , czytaj , pytaj i bierz za przykład historie dziewczyn , którym sie udało , a które też myślały na jakimś etapie , ze już nie dadzą rady.A jednak dały i nie żałują , tak jak i ja .
Trzymam kciuki , wiem , ze dasz rade i pozdrawiam
_________________
Mój statek nie tonie, on tylko zmienia kurs...

Wybaczając komuś zbyt często , robimy paradoksalnie krzywdę jemu samemu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia1975



Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 431

PostWysłany: Sob Gru 17, 2011 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kochaaaaaaaaaaa.....................najpierw niech sie nauczy definicji milosci milosc to zrozumjenie,szacunek wzajemny i do pewnego stopnie wyrozumnialosc ,u mnie w zwiazku byla przemoc fizyczna ze strony meza.............ja stosowalam przemoc psychiczna jakis czas czego sie oboje wstydzimy teraz ja tak a on chodzi na swoja terapie i wie co ma zrobic z agresja zobaczymy ja tez musze uwazac ehhhhhhhhhhhh ale wyszlo oboje wyszlismy z domow rodzinnych z bagazem zlych doswiadczen co nikogo nie usprawiedliwija ,zycie jest tylko zyciem ,zobacze co przyniesie wieze ze jak bedzie potrzeba dam rade z dziecmi ,jestem dumna kobieta pozdrawiam i zycze lepszego jutra..........
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group