Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prawdziwa historia przemocy w rodzinie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Czw Wrz 29, 2011 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby to zależało ode mnie - nie przesyłałbym żadnego zaświadczenia po to aby nie dostać anonimów, że ściągałem na klasówce albo moja praca jest plagiatem. Im mniej wie taki rodzic tym lepiej dla mnie... Jeśli tak bardzo interesuje się moim wzrostem i postępami w nauce to...niech zwróci się o informację do sądu!
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Piotr89



Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 37

PostWysłany: Sro Gru 21, 2011 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie:)
W tym szczególnym okresie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia chciałbym każdej osobie, która wspierała mnie i moją rodzinę radą, dobrym słowem i przyjaznymi myślami serdecznie podziękować z całego serca. Dzięki Państwa wsparciu łatwiej mogliśmy znosić trudy tej całej sytuacji. Póki co od jakiegoś czasu jest spokój. Prawdopodobnie nadchodządze święta będą pierwszymi spokojnymi. Oczywiście do pełni szcześcia i spokoju brakuje jeszcze sporo czasu.
Korzystając z okazji, chciałbym również życzyć wszystkim spokojnych, zdrowych i radosnych świąt Bożego Narodzenia. Niech nadzieja i wiara na lepsze dni nie opuszcza nikogo, gdyż każdy z nas zasługuje na dobro.
Pozdrawiam serdecznie:)
Piotr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta 25



Dołączył: 02 Mar 2010
Posty: 690

PostWysłany: Pią Gru 23, 2011 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powodzenia Piotrze..
i duzo , duzo spokoju. dla Twojej rodziny. Zaiponowales mi dojrzaloscia rozwaga , odpowiedzialnoscia. To nie koniec .. Zadbaj Piotrze o siebie, poszukaj Piotra jakim by był gdyby wzrastal w zdrowym domu ucz sie takim stawac. Gehenna sie skonczyla , ale jej skutki w postaci zranien, blokad wyuczonego emocjonalnego skrzywienia obronnego najczesciej towarzysza nam do konca deformujac zycie. Ofiary przemocy zwlaszcza dzieci latami uczyly sie unikac zranienia. Nigdy nie mialy okazji nauczyc sie szukac i pragnac przyjemnosci i cieszyc sie tym co dobre. Zyly w ustawicznej obronie. Teraz nalezy od podstaw nauczyc sie ataku ale ataku na szczescie, na spelnienie swoich marzen, na radosc.. na pelnie zycia bez oczekiwania na buum.. na symboliczny ale trwale zapisany w mozgu obraz powrotu / pijanego / ojca , ktory nagle przerywa smiech ,zabawe , przyjemnosc., nadzieje . mimo wszystko i pomimo wszystko zdrowsza postawa jest zaufanie do ludzi i wiara ze choc psychopaci sa wsrod nas to jednak jest ich raptem ok 10 procent. Wiekszosc ludzi gra w gre jedynkowa.. wygrywaja wszyscy grajacy.
Pozdrawiam serdecznie.. i szczesliwych Swiat. Marta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Pią Gru 23, 2011 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Piotrze Smile Jak miło czytać twoje słowa pełne uczucia i wiary ...

Ja również życzę Tobie i tym których kochasz zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia niech zbliżający się Nowy Rok przyniesie same radosne momenty, w których poczujesz stabilność ale przede wszystkim doświadczysz ciepła i miłości...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group