Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Po pierwszej rozprawie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jolanta 71



Dołączył: 29 Wrz 2011
Posty: 11

PostWysłany: Wto Sty 31, 2012 17:15    Temat postu: Po pierwszej rozprawie Odpowiedz z cytatem

Jestem potwornie zmęczona,teraz wiem w 100% że mój mąż to tchórz,który nie ma odwagi powiedzieć>tak robiłem żle ,przepraszam.Pierwszy krok za mną ,jest ciężko i to cholernie ciężko ale dam radę ,jeszcze będę szczęśliwa.Myślałam ,że nie potrafię płakać jednak się myliłam,chce mi się wyć,czuję się paskudnie.Nie żałuję niczego,nikt nie mówił ,że będzie łatwo.Dziewczyny bądzcie silne >co nas nie zabije to nas wzmocni.Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marianna



Dołączył: 29 Wrz 2011
Posty: 183

PostWysłany: Wto Sty 31, 2012 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś wiem na ten temat, właśnie jestem w trakcie sprawy która mnie wykańcza psychicznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maketaton
Wolontariusz NL
Wolontariusz NL


Dołączył: 02 Paź 2011
Posty: 108
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Wto Sty 31, 2012 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie Twój mąż musiałby przejść dłuugą drogę, by zrozumieć, że "zrobił źle". A praca nad sobą i terapia nie są łatwe. Wygodniej jest gnieździć się w starej skórze, w starych przyzwyczajeniach i nie ponosić konsekwencji swoich czynów. Obwiniać tylko świat za oknem.
To dobrze, że płaczesz, płacz, przynajmniej mi samej, bardzo pomaga.
_________________
"Nadzieja jest ryzykiem, które trzeba podjąć"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
basia-aa



Dołączył: 19 Sie 2011
Posty: 346
Skąd: dolnośląskie

PostWysłany: Sob Mar 03, 2012 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze kilka rozpraw przed Tobą, zeznania świadków. Dasz radę, sama wiesz, że nie możesz się wycofać.
Sprawa w Sądzie pomgła mi się uwolnić od byłego męża i to jest cel. Powodzenia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group