Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ankieta nt. przemocy w związku, cech, poglądów.

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Joasia



Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Mar 05, 2012 16:19    Temat postu: ankieta nt. przemocy w związku, cech, poglądów. Odpowiedz z cytatem

Drogie Panie!
Jestem studentką V roku psychologii i zwracam się z prośbą o pomoc w wypełnieniu ankiety potrzebnej do napisania przeze mnie pracy magisterskiej. Badania, których się podjęłam zajmują się tematyką kobiet doświadczających przemocy, nie tylko w dorosłym życiu, ale i mających doświadczenia z dzieciństwa. Wyniki tych badań pozwolą poszerzyć wiedzę z zakresu przemocy, co odgrywa ważną rolę w lepszym rozumieniu oraz późniejszej interwencji.
Zachęcam do udziału.
Badanie jest całkowicie anonimowe i służyć będzie mi wyłącznie w celach badawczych. Składa się ono z trzech etapów (3 ankiet). Do każdej ankiety jest załączona instrukcja. Badanie nie jest długie, pytania ułożone są w sposób klarowny. W przypadku chęci uzyskania większej ilości informacji nt. badania, można kontaktować się ze mną na podany adres mail.
Badanie dostępne jest na stronie: ***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mgrabas



Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1516

PostWysłany: Pon Mar 05, 2012 18:40    Temat postu: Re: ankieta nt. przemocy w związku, cech, poglądów. Odpowiedz z cytatem

a przemoc wobec mężczyzn nie istnieje?
_________________
Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Joasia



Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Mar 05, 2012 19:24    Temat postu: Re: ankieta nt. przemocy w związku, cech, poglądów. Odpowiedz z cytatem

mgrabas napisał:
a przemoc wobec mężczyzn nie istnieje?


Oczywiście, że istnieje. Chodzi o to, że w swojej pracy magisterskiej skupiłam się na kobietach, sprecyzowałam bardziej swoje badanie, między innymi dlatego, aby skupić się na różnych cechach, czy też poglądach występujących u tej płci właśnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joasia



Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Mar 06, 2012 0:09    Temat postu: Re: ankieta nt. przemocy w związku, cech, poglądów. Odpowiedz z cytatem

Drogie Panie, bardzo proszę, aby wypełniły Panie wszystkie pola. Klikając przycisk: "dalej" na dole strony podczas badania, pojawia się kolejna strona, w której prosiłabym o zaznaczenie odpowiedzi. To bardzo ważne, ponieważ tylko dzięki wypełnionej ankiecie w całości, uzyskam istotne wyniki. Jak już wspominałam - trzy strony, składają się na całość badania. Chciałabym serdecznie podziękować Paniom, które udzieliły odpowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maras
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 3871
Skąd: Gdynia/Warszawa

PostWysłany: Wto Mar 06, 2012 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na łamach forum nie prowadzimy badań , ankiet itp..

temat zostaje zamknięty.
_________________
-----------------------------------------------------
G. E. d/s P.P.R
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group