Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

gdzie pomoc
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wafel822



Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 5

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2012 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w sumie mam dochodu 800zl to jest wszystko co mam rodzinne,alimenty i zasiłek pielegnacyjny bo starszy syn choruje na astme.do pracy bym poszla ale nie mam gdzie malego zostawic jest u nas przedszkole ale od 9 do 13 wiec nie ma sensu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marta 25



Dołączył: 02 Mar 2010
Posty: 690

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2012 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozmawialas z matka? czy ona wie o Twojej sytuacji?
Kto ma dlugi? Ty czy on ?
Rwa kulszowa to nie jest zart. Moze uniemozliwc prace. Na leczenie potrzebujesz ok 100zl. Sa skuteczne leki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wafel822



Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 5

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2012 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam kontakt z mama,rozmawiamy ze soba wie jaka jest sytuacja mówi tylko ze powinnam wiedziec co robie i ona moze wziac mojego starszego syna a ja mam sobie radzic takze dziekuje za jej pomoc i oferte,nie wyobrazam sobie zycia bez dzieci.a na rwe taki koszt to za duzo dlamnie moze kiedys,a dlugi to głównie meża za które musze płacić ja bo grozi mi komornik ze przyjedzie i nie chce by zabral cos co nalezy do dzieci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group