Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Terapia-czy to możliwe?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marta 25



Dołączył: 02 Mar 2010
Posty: 690

PostWysłany: Pią Mar 30, 2012 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tyle ze czesto w konsekwencji to on nadal ma nadzor nad nia i jej prywatnym zyciem a odwiedziny u dziecka sa pretekstem do kontrolowania matki..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2012 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze sprawiedliwością róznie bywa, ale...trzeba szukać pozytywów i je upowszechniac, wtedy pomożemy tym, którzy maja wciąz pod górkę. W swojej praktyce wiele razy trafiałem na kuriozalne wyroki i postanowienia, ale mam prosta zasadę - Od kazdego postanowienia(wyroku) jest odwołanie(zaskarżenie, apelacja) i trzeba zrobić wsyztsko aby wygrac tą drogę odwołąwczą, a jeśli się nie uda...no cóż pogodzic z tym czego zmie4nic nie moge.

Wiele razy sie udało!
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
arletusia



Dołączył: 22 Lut 2011
Posty: 60

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2012 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...pamiętasz, marta25, kiedy rozmawiałyśmy przez telefon, poruszałam między innymi temat koleżanki, tej mojej najbliższej. Miałaś rację, ona "pomaga" J. On mi o tym powiedział. Teraz zrozumiałam, dlaczego tak trudno mi się z nią dogadać ostatnio. Zaprzecza wszystkiemu, co mówię i zachowuje sie tak, jakby nie wierzyła w moje słowa. Podsuwałam jej książki, artykuły dla potwierdzenia wszystkiego, co dotyczy J., a w co ona nie chce wierzyć. Ale to na nic. On zdołał ją przekonać i wyszłam na pustą lalę, która nie potrafi docenić miłości faceta, który z tego powodu ogromnie cierpi. Czuję sie oszukana Sad
_________________
arletusia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arletusia



Dołączył: 22 Lut 2011
Posty: 60

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2012 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam jeszcze pytanie- co to znaczy, że w mojej relacji z J. nie zraniłam jego narcystycznego ego i czym może być jego narcystyczna rana?
_________________
arletusia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group