Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

samotność w związku
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agusw



Dołączył: 19 Mar 2012
Posty: 14

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2012 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj .Kazda z nas ,która wytrwała w swoistym indywidualnym piekle jest kimś wyjątkowym.Ja ciagle słyszałam ze jestem niczym ,i że z trójka dzieci to nikt mnie juz nie zechce i nigdy nie dam sobie rady. Po 2 latach po rozwodzie jestem szczęśliwa .Szczęsliwa bo każdy dzień jest piękny ,piekny bo bez tyrana i robie to na co mam ochotę .Teraz mam czas dla dzieci ,na swoje pasje i wszystko to co przez lata niewoli było mi zabronione. I w tym wszystkim / poniewaz tez nie umiem byc sama/ udało mi sie również znaleść też odrobine uczucia ,od kogos kto wspiera mnie teraz w dalszej walce ,jest przyjacielem .Wszystko to jest oczywiscie bardzo ostrozne bo juz dostałam dobra lekcje od zycia.Aniu jestesmy WIELKIE bo nie dałysmy się i nosmy głowy podniesione do góry .Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska1304



Dołączył: 12 Mar 2012
Posty: 7
Skąd: radom

PostWysłany: Czw Kwi 05, 2012 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochana ja bez kata dopiero od pięciu dni, ale wiem jedno trzeba sie cieszyc najdrobniejszymi rzeczami, usmiechać do siebie kilka razy dziennie - to na pewno sie uada. Nie jestes sama kochana, jest nas tu dużo - Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ania11Ania



Dołączył: 19 Wrz 2010
Posty: 147
Skąd: Elbląg

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2012 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj agusw,tak,masz rację,jesteśmy WIELKIE,za to,co dokonałyśmy w naszym życiu,na pewno możęmy tak o sobie powiedziec,a droga nie była łatwa,ale wiem,że było warto podjąc ten trud,by dzisiaj cieszyc się drobiazgami i wracac do spokojnego domu,życzę wszystkim,będącym na początku objętej drogi,dużo wytrwałości,pozdrawiam cieplutko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ania11Ania



Dołączył: 19 Wrz 2010
Posty: 147
Skąd: Elbląg

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2012 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gosiu,gratuluję tych pięciu dni,to wielki sukces,tym bardziej,że myślisz bardzo pozytywnie,a to na początku jest naprawdę bardzo trudne,życzę powodzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group