Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przed trudną decyzją
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 65, 66, 67  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Pią Cze 15, 2012 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

będzie dobrze ...zobaczysz ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marianna



Dołączył: 29 Wrz 2011
Posty: 183

PostWysłany: Pią Cze 15, 2012 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gigi31 napisał:
będzie dobrze ...zobaczysz ...



Musi Exclamation Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ja44



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1224

PostWysłany: Pią Cze 15, 2012 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ Wy jesteście super kobietki Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ja44



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1224

PostWysłany: Pią Cze 15, 2012 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mąż dziś miał wizytę na policji...był wezwany..nie wiadomo w jakim celu..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
grubyfus



Dołączył: 06 Gru 2011
Posty: 68
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Cze 15, 2012 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wezwany to jego zmartwienie raczej. Wiem, że to ciężko tak mówić ale może już tak nie przejmuj się mężem.

Jak sprawa dotyczyła Ciebie to się dowiesz a jak jednak tylko jego to niech się on martwi.
_________________
JESTEŚMY TYM CO CHRONIMY
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ja44



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1224

PostWysłany: Pią Cze 15, 2012 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

racja:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ja44



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1224

PostWysłany: Wto Cze 19, 2012 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy dobrze czy nie, w każdym razie sprawa trwała dwie godziny i dalam sie sędzi wkręcić i mam problem. Odpowiadając na jej pytanie odnośnie moich kontaktow z szwagierką, sedzia poprosila o jej adres mimo mojego sprzeciwu....bo wiem że będzie na mnie wśiekła że ma iśc za swiadka.Nie wiem jak jej to nawet powiedzieć.To taki bardzo poważny dla mnie problem.
Co do reszty to tez nie było lekko, myślę że jednak stanęłam na wysokości swoich możliwości....może też dlatego tak sie nie stresowałam bo męża reprezentowal inny adwokat(widocznie tamten mial mnie dosć), a ten był jakiś zupełnie normalny,mimo iż musialam czuwać nad jego wniosowaniem, to nie robił tego dziwnego szumu. Oczywiscie w pewnym momencie zawnioskowal o mediacje które ja od razu skontrowalam że już były i nic nie daly...i gdy mąż zadawal mi pytania na które sam odpowiadal, to adwokat próbowal to przerwac ale sędzia pozwolila mu mówić.No i ze względu na długo trwajaca sprawę chcial przełożenia przesluchania świadka, sędzia sie nie zgodzila.
Kolejna sprawa 13 września na której moja i syna obecnośc jest nieobowiązkowa, a sąd ma przesłuchac swiadków-szwagierkę i kuratorkę którą podalam i maja powyciagać interwencje z policji..i cos tam jeszcze.
Gdyby nie ten ten defekt z szwagierką..mogłabym spokojnie odsapnąc,a tak muszę się martwić, bo wiem że będzie na mnie zla i nasze stosunki ulegną pewnie pogorszeniu..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
grubyfus



Dołączył: 06 Gru 2011
Posty: 68
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Cze 19, 2012 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kwestie rodzinne są trudne bo niestety wkręca się rodzinę bliższą i dalszą. A pozatym Sąd zawsze ma możliwość sam wystąpić o ustalenie adresu więc się nie przejmuj tak bardzo.
_________________
JESTEŚMY TYM CO CHRONIMY
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
grubyfus



Dołączył: 06 Gru 2011
Posty: 68
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Cze 19, 2012 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale na sprawę mimo wszystko proponuję się stawić bo licho nie śpi.
_________________
JESTEŚMY TYM CO CHRONIMY
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ja44



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1224

PostWysłany: Wto Cze 19, 2012 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie że nie śpi!..przed chwilą mąz mnie poinformował że rozmawiał już ze siostrą i czy ona do mnie dzwonila!!! pewnie mnie opieprzyć za tego świadka...oj widzę to czarno..
każdy kto w jakiś sposób jest ze mną w dobrych relacjach musi z nich rezygnować dla dobra własnego spokoju...
na sprawę oczywiscie pójdę, tylko że jeszcze tyle czasu!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
grubyfus



Dołączył: 06 Gru 2011
Posty: 68
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Cze 19, 2012 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak tylko co ona Ci powie. A pozatym to nie Ty o nią wnioskowałaś tylko sąd Cię indagował.
_________________
JESTEŚMY TYM CO CHRONIMY
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
marianna



Dołączył: 29 Wrz 2011
Posty: 183

PostWysłany: Wto Cze 19, 2012 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest zle, a szwagierką nie przejmuj się.... trudno, mleko już się wylało i tak jak przedmówca napisał,nie ty wnioskowałaś o jej zeznania.

Tak trzymaj dalej Very Happy a jak najdalej on NIEGO Laughing nie wdawaj się w rozmówki, bo nigdy nie wiadomo co może z nich wyniknąć Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ja44



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1224

PostWysłany: Wto Cze 19, 2012 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szwagierka jest wściekła, cała jej rodzina jest na mnie wściekła, nie wierzy i nie rozumie że można podać kogoś za świadka bez jego zgody. Mam to wycofać bo ona i tak nie pójdzie!
Moje tlumaczenie że to sąd zażadal jej imienia i nazwiska na niewiele sie zdały.
Maż odwalil już dobra robotę informując ją o tym przede mną, świadomy że nasze relacje trafi szl...ale tu nie chodzi już tylko o nasze relacje ale o skomlikowanie jej relacji z rodziną.
Poza tym usłyszałam że te nasze sprawy ciągną się tak dlugo i stoją w miejscu, ze powinniśmy to wreszcie zakonczyć..a ja wyjechac daleko bo tu raczej spokojnie żyć nie będę..
Boże, przecież nie o taką walczę wolność...Sad

Czy ktoś zna jakiś sposob aby sąd wykreślil ową szwagierkę z listy świadków?
To już nie zmieni obecnej zachwianej atmosfery ..ale umożliwi mi może dalszą egzystencję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marianna



Dołączył: 29 Wrz 2011
Posty: 183

PostWysłany: Wto Cze 19, 2012 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro to decyzja sądu to chyba nie ma już odwrotu.
Ja44 odpuść, Twoje kontakty z jego rodziną i tak by licho wzięło, jak nie teraz to pózniej.
Głowa do góry Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ja44



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1224

PostWysłany: Wto Cze 19, 2012 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie mogę odpuścić, musi się znaleźć jakiś sposób..ona przeze mnie ma już nieprzyjemności bo przecież nikt nie rozumie że to decyzja sądu, a ja nie dośc że nie mam już nikogo to naszą znajomością skomplikowalam jej życie..gdybym wiedziala wcześniej o podstępach sądu to w ogóle nie przyznalabym sie do jakiejkolwiek znajomosci...rzeczywiście znów zaczyna brać górę scenariusz męża-że koszmar dopiero się zaczyna, choć wolalabym aby nie mial racji..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 65, 66, 67  Następny
Strona 53 z 67

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group