Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

nastroje i emocje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ania11Ania



Dołączył: 19 Wrz 2010
Posty: 147
Skąd: Elbląg

PostWysłany: Pon Gru 17, 2012 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno znajdziesz je,gdy nie będą tak pilnie potrzebne,przeprowadzka?,to duża zmiana w Twoim życiu,jeżeli przyniosła spokój?,to gratuluję i życzę dużo radości i samych pogodnych dni w nowym miejscu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joan472



Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 30

PostWysłany: Pią Gru 28, 2012 19:51    Temat postu: szczęście po roztaniu Odpowiedz z cytatem

Very Happy Wiem doskonale co to strach ,złość i wstyd.Mieszkam w dużym mieście,w dużym bloku.Oprócz strachu przed kolejną awanturą zawsze bałam się ze sąsiedzi coś usłyszą,co powiedzą.To największy błąd Exclamation To nie ja byłam winna.Długo trwało zanim to zrozumiałam ,bo aż 25 lat.Mnie bardzo pomogły grupy wsparcia.Tam wiele zrozumiałam i przestałam cierpieć w milczeniu.Teraz omijam miejsce,w którym mieszkałam bo wspomnienia są okropne.Czuje wstręt do dawnego mieszkania,sąsiadów -plociuchów.ODCIEŁAM SIĘ .mieszkam w bardzo malutkim mieszkanku w kilka osób,ale nikt mnie nie wyzywa i nie bije.Teraz mam inny jeszcze większy problem,ale to osobna sprawa.Pozdrawiam
_________________
joan
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ania11Ania



Dołączył: 19 Wrz 2010
Posty: 147
Skąd: Elbląg

PostWysłany: Wto Sty 08, 2013 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich w styczniowy,zimowy wieczór,zajrzałam do mojego postu,pisałam go 2 lata temu,dziękuję wszystkim osobom,kobietom na tym Forum,które mnie wówczas wspierały,wracam czasami myślami do tych wypowiedzi,do słów pocieszenia i otuchy,wielkie dzięki dziewczyny,a jak jest dzisiaj?,to trudno opisać,po 20 latach życia w przemocy jestem po prostu inną kobietą,spokojną,uśmiechniętą,zadowoloną,mieszkam z synami,odbudowałam z nimi pozytywne i życzliwe relacje,w domu panuje miła i spokojna atmosfera,wszyscy czujemy się bezpiecznie,aż przyjemnie jest wracać,minione Święta Bożęgo Narodzenia były najpiękniejszymi Świętami od 20 lat,dzieci też to zauważyły,był to dla mnie najlepszy świąteczny prezent,ciepłe słowa od dzieci,słowa zadowolenia,jeszcze 4 lata temu byłam w strasznej przemocy psychicznej,nie wiedziałam gdzie mogę szukać pomocy,i dzisiaj z perspektywy czasu mogę powiedzieć,że spotkałam na mojej drodze wiele osób,tym,które mi pomogły jestem bardzo wdzięczna i myślę o nich bardzo ciepło,dzięki ich mądrości i wsparciu,potrafiłam nad sobą pracować,ale niestety,były i takie,które mnie dołowały,wpędzały w poczucie winy,i to o zgrozo czasami były osoby nazywające się terapeutami,ale dzisiaj wiem,że tak jak wszędzie,w każdym zawodzie są osoby,które znają się na swojej pracy i są kompetentne w tym co robią i takie,które potrafią zaszkodzić,jednak moja wola walki o siebie,o dzieci,o spokój i bezpieczeństwo w Naszym życiu,zaowocowała,cieszę się,że moja intuicja mnie nie zawodziła i odcinałam się od szkodliwych osób i "terapeutów",którzy pewnie sami potrzebowali pomocy,więc jak mogli pomóc innym?,wszystkim osobom,które chcą przerwać przemoc i walczyć o siebie życzę wytrwałości,dużo siły i powodzenia,pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ania11Ania



Dołączył: 19 Wrz 2010
Posty: 147
Skąd: Elbląg

PostWysłany: Wto Sty 08, 2013 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mogę komuś pomóc,proszę o wiadomość na pw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Sro Sty 09, 2013 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie powroty sa najbardziej przydatne i oczekiwane, niestety wiekszość osób, która wyszła z kręgu przemocy nie chce tutaj zaglądać i dlatego tak mało mamy informacji o sukcesach....
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group