Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy ja nie mam uczuć?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
joan472



Dołączył: 18 Lip 2010
Posty: 30

PostWysłany: Pon Sty 21, 2013 22:42    Temat postu: Czy ja nie mam uczuć? Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co się ze mną dzieje. Moja córeczka alkoholiczka jest w 20 tyg ciąży.Pije i jest w ciągu.Starszego synka nie widziała 10 dni i teraz był u mnie kilka dni a ona ten czas przepiła. nie przytuliła go ani razu nawet nie było jej 2 dni.Jest okropną matką.Walczyłam 2 lata żeby zawiązała się więź emocjonalna między nią a synem .To na nic. A teraz 2 dziecko po pijaku zrobione.Jak ją pijaną widzę to boje się samej siebie bo najchętniej bym ją zabiła.Czy można znienawidzić własne dziecko czy ja wariuję powoli.Nie mogę patrzeć na krzywdę jaką robi małemu a teraz truje to drugie.Czy to normalne że mam takie negatywne emocje wobec niej.Nie mam dla niej współczucia.Czy to normalne?
_________________
joan
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basia-aa



Dołączył: 19 Sie 2011
Posty: 346
Skąd: dolnośląskie

PostWysłany: Wto Sty 22, 2013 1:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalne.
Twoja odpowiedzialność za nią się skończyła jak ukończyła 18 lat. Sama dokonała życiowych wyborów. Skoro sobie takie życie wybrała, to jej życie. Zawiodła na każdej linii.
Kiedyś na terapiach grupowych podobało mi się jak terapeutka tłumaczyłą dziewczynom (sprawcą był któryś z rodziców), że nie mają żadnego obowiązku kochać swoich biologicznych ojców. To że dali życie to nie oznacza, że należy ich bezgranicznie kochać. Są złymi rodzicami i koniec kropka, nie zasługują na nic.
Tak samo działa to w drugą stronę. To że dałaś jej życie to nie oznacza że zasługuje na bezwarunkową miłość. Jest złą córką i koniec kropka. Zapewne swoje uczucia przelałaś na wnuka i przyszłe dziecko, to o nich teraz się troszczysz. Kto się opiekuje chłopczykiem?
Swoją drogą może powinnaś pomyśleć o odebraniu jej praw rodzicielskich i przejęciu opieki nad dzieckiem?
Tylko jak ona tak ciągle będzie w amoku zachodzić w ciążę to... Nie wiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group