Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

drugi
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 34, 35, 36
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lulka



Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 930
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaska a co jest takiego co nie pozwala Ci myslec ze potrafisz?
_________________
Intuicja jest nieświadomą inteligencją, która prowadzi do wiedzy bez rozumowania lub wnioskowania.

— Hans Selye
http://www.zwierzenia.cba.pl/1/6.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaska-24



Dołączył: 14 Wrz 2009
Posty: 332

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszyscy wokol zawsze utwierdzali mnie w tym ze z niczym sobie nie poradze ze nic mi sie nie uda Confused chyba boje sie ze tak wlasnie bedzie ze mi nie wyjdzie i znow uslysze ze jestem do niczego...
_________________
wreszcie zaczynam żyć Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heka



Dołączył: 17 Lis 2009
Posty: 465

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaska-24 napisał:
wszyscy wokol zawsze utwierdzali mnie w tym ze z niczym sobie nie poradze ze nic mi sie nie uda Confused chyba boje sie ze tak wlasnie bedzie ze mi nie wyjdzie i znow uslysze ze jestem do niczego...

chyba my tu wszystkie znamy to aż za dobrze Very Happy
Spróbuj małymi kroczkami.Zobaczysz że tak nie jest
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lulka



Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 930
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszyscy i zawsze chyba przesadzasz.Bo odkad jestem na Forum i Cie czytam to tak wcale nie mysle.
a nawet mysle,ze zrobilas dla siebie bardzo duzo w dobrym kierunku a teraz czytam,ze sie uniezaleznilas co jest Wielkim Twoim sukcesem i nierozumiem Kasiu skad te watpliwosci? Wiesz, Ci beda Cie dolowac ktorym Twoje osiagniecia beda przeszkadzaly w zamiarach wzgledem Ciebie.
Nie mysl o nich mysl o sobie bo dokonalas duzych krokow ku twardemu i pewnemu gruntowi pod nogami!
_________________
Intuicja jest nieświadomą inteligencją, która prowadzi do wiedzy bez rozumowania lub wnioskowania.

— Hans Selye
http://www.zwierzenia.cba.pl/1/6.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaska-24



Dołączył: 14 Wrz 2009
Posty: 332

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
chyba my tu wszystkie znamy to aż za dobrze Very Happy
Spróbuj małymi kroczkami.Zobaczysz że tak nie jest


probuje caly czas a i tak przychodza takie dni ze nie mam juz na nic sil...

Lulko tez myslalam ze duzo zrobilam ale nie wystarczajaco duzo aby byc w pelni szczesliwa. najgorzej jest jak uslysze od kogos slowa "wy sie jeszcze zejdziecie i bedzie dobrze..." trafia mnie normalnie jak sie ludzie wtracaja tam gdzie nie powinni bo on jest taki dobry Evil or Very Mad a ja? nie rozumie co takiego zrobilam... kazdy popelnia bledy ale nie mozna ciagle jednego wychwalac a drugiego dolowac Evil or Very Mad juz dlugo jestem sama i o dziwo nie "zdechlam" z glodu ani nie zamarzlam razem z synkiem mamy co jesc mamy spokoj nago tez nie chodzimy nie rozumie co oni jeszcze chca:/ kiedys jedna osoba mi powiedziala ze ja to nic nie robie i zyje sobie za jego kase hmmm ciekawe tylko czy ona dala by rade za 600zl zrobic oplaty ubrac siebie dziecko kupic niezbedne rzeczy... chyba powinnam odpoczac odreagowac i znow zapomniec o tym co mowia i robic to co do mnie nalezy nie patrzac na zdanie innych ale wpadlam w dolek i ciezko mi troszke znow sie z niego podniesc Confused
_________________
wreszcie zaczynam żyć Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heka



Dołączył: 17 Lis 2009
Posty: 465

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="kaska-24"]
Cytat:
c juz dlugo jestem sama i o dziwo nie "zdechlam" z glodu ani nie zamarzlam razem z synkiem mamy co jesc mamy spokoj nago tez nie chodzimy nie rozumie co oni jeszcze chca:/ kiedys jedna osoba mi powiedziala ze ja to nic nie robie i zyje sobie za jego kase hmmm ciekawe tylko czy ona dala by rade za 600zl zrobic oplaty ubrac siebie dziecko kupic niezbedne rzeczy... ?

No i widzisz że nie jest tak jak pisałas w poprzednim poście Smile
A na ludzkie gadanie mni pomogła taka myśł -moja własna ,osobista mądrośc Very Happy Very Happy - to ja wiem jak jest ,było ,jaki jest mój mąż .To ja z nim żyłam i nikt ,chocbym nawet próbowala opowiedziec jak najbardzie szczerze i z detalami ,nie jest w stanie wiedziec ,czuć tego ja wiem ,czuję .Wobec powyższego to ja podjęłam takie a nie inne decyzje ,bo to moje życie .A ludzie ? Niech gadają ,domyślaja sie .Najwyżej nabawią sie bólu głowy,ale to będzie ich ból ,nie mój Smile Tej dewizy trzymam się już ładnych parę lat i jest super
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaska-24



Dołączył: 14 Wrz 2009
Posty: 332

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
No i widzisz że nie jest tak jak pisałas w poprzednim poście


wiem ze tak nie jest to wszystko przez to ze tysiace przeroznych mysli naplywa mi do glowy zarowno pozytywnych jak i negatywnych Shocked
wiem ze tylko ja wiem jak bylo naprawde tylko ja wiem jak sie czulam co czulam i tylko ja wiem jak ogromna roznica jest w tym jak czuje sie teraz mimo zlych dni wiem ze obudze sie rano i nikt na przywitanie mnie nie ponizy Smile czuje sie duzo lepiej choc nie tak dobrze jak bym tego chciala Rolling Eyes
_________________
wreszcie zaczynam żyć Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaska-24



Dołączył: 14 Wrz 2009
Posty: 332

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiem wiem wiem... nawet nie zauwazylam ze tyle razy sie to slowo powtarza Rolling Eyes niby wszystko wiem a i tak sie negatywnie nastawiam to chyba nie jest normalne Rolling Eyes
_________________
wreszcie zaczynam żyć Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaska-24



Dołączył: 14 Wrz 2009
Posty: 332

PostWysłany: Czw Lut 28, 2013 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam Smile wpadłam podzielić się z wami moim szczęściem Rolling Eyes od 26 lutego jestem wolna jak ptak Very Happy
_________________
wreszcie zaczynam żyć Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lulka



Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 930
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Mar 09, 2013 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczęśliwa "13".
Cieszę się razem z Tobą i zyczę żebyś doznała tyle radości i szczęścia ile tylko udżwigniesz!Powodzenia!
_________________
Intuicja jest nieświadomą inteligencją, która prowadzi do wiedzy bez rozumowania lub wnioskowania.

— Hans Selye
http://www.zwierzenia.cba.pl/1/6.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Nie Mar 10, 2013 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można? Można! Podziel się z nami swoimi sukcesami, powiedz jak dochodziłaś do nich, co pomagało a co szkodziło...
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kaska-24



Dołączył: 14 Wrz 2009
Posty: 332

PostWysłany: Pon Mar 11, 2013 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lulka dzięki Wink
Echnaton pewnie że można Smile nie wiem naprawde nie wiem co napisać. Napewno pomógł upływający czas. Pogodziłam sie z tym co się działo i było mi łatwiej. Zaczęłam wreszcie myśleć też o sobie Wink pracuje studiuje i czuję że żyje Smile wreszcie Rolling Eyes
_________________
wreszcie zaczynam żyć Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marta_po_trzydziestce



Dołączył: 19 Cze 2012
Posty: 57

PostWysłany: Czw Cze 13, 2013 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Echnaton napisał:
To sąd decyduje zarówno o rozwodzie jak i opiece nad dziećmi. Najczęściej sąd wskazuje jako miejsce pobytu dzieci mieszkanie jednego z rozwiedzionych małżonków drugiemu wyznaczając czas odwiedzin i pobytu z dziećmi a także obowiązki alimentacyjne małżonka, który nie sprawuje osobistej opieki and dziećmi. Coraz częściej sądy dzielą czas opieki nad dziećmi miedzy obojga rodziców. Nie jest to sytuacja optymalna dla dziecka, które - w przypadku zamieszkiwania rodziców w znacznej odległości od siebie - powoduje trudności w adaptacji do zmieniającego się środowiska, a przy nauce szkolnej jest prawie niemożliwe.
Policja jest od tego aby zapewnić ochronę zdrowia, życia i mienia. Wszystkim, którzy tego potrzebują. policja nie jest tez od tego aby oceniać, wydawać opinie, dywagować. Na interwencji byli znajomi męża i nie przeprowadzili jej właściwie? To pachnie jakąś formą korupcji....


Echnatonie, a jeśli matka nie ma meldunku? Nie ma stałego miejsca pobytu? To co wtedy? Czy sąd może przyznać dzieci JEMU?
Taką właśnie mam sytuację, ale z kolei moje zarobki przewyższają rencinę męża, więc to też jakiś argument.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 34, 35, 36
Strona 36 z 36

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group