Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co robić??

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lezka



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 1
Skąd: gdańsk

PostWysłany: Wto Sie 01, 2006 22:07    Temat postu: Co robić?? Odpowiedz z cytatem

Hm..czuje sie jakos dziwnie pisząc te słowa...Zawsze myślałam,ze ja z meżem bedziemy razem,że nasza miłośc przetrwa wszystko...A było tak,że to ja musiałam sobie ze wszystkim radzić,a jesli mi sie nie udawało to ubliżał mi,osmieszał mnie.Bywało,że na ulicy robił mi okropne awantury po których czułam sie podle...W końcu zaczeły sie wyzwiska,zazdrośc o wszystkich,wypominanie kolezanek i czasu spedzonego z nimi..choc podkreślam,że wychodze z dzieckiem do dzieci,a sama ...heh raz na 2-3 miesiące i to miałam wyznaczone godziny..Zaczeły sie kłótnie..dziecko to przezywało bardzo bolesnie,ja patrząc na nie jeszcze bardziej..i tak trwałam w agonii,przez pare ładnych lat az w końcu postanowiłam,sie rozstac..wtedy zaczeło sie piekło...groził mi swoja smiercia..jak to nie skutkowało...moją...Szarpał,poniżał,ubliżał przy małej..szantarz,upodlenie to co miałam przez ostatnie 3 miesiące..mała musiała na to patrzeć,a on mówił,że to przezemnie...Nie kocham go,chce sie rozwieść..zbyt dużo bólu..ale czy kobieta może sobie sama poradzić??Nie moge liczyc na pomoc bliskich,bo oni twierdza,że dla dziecka trzaba tworzyc rodzine..Tylko jak,jak nie można patrzeć na drugą osobe..a spotkania z nią powoduja ogromny ból??/Heh.Nie wiem co robić...
_________________
Lezka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dynamika
Wolontariusz NL
Wolontariusz NL


Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 741

PostWysłany: Sro Sie 02, 2006 2:41    Temat postu: Re: Co robić?? Odpowiedz z cytatem

Lezka napisał:
Heh.Nie wiem co robić...


Prosta regula,

Skoro weszlas na to forum, to cokolwiek Ci sie zdarzylo, to nie jest nic dobrego - UCIEKAJ.

Pytanie tylko jak i kiedy. Zbierz sily, poznaj problem, i wybierz moment, zostan na forum, poczytaj troche.

pozdrawiam,
P.
_________________
"Sukces mierzy sie tym jak wysoko dolecisz kiedy odbijesz sie od dna" General George Patton Jr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzena



Dołączył: 27 Lip 2006
Posty: 4

PostWysłany: Pon Sie 14, 2006 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim wiedz, że nie jesteś sama. Napewno znajdzie isę ktoś kto ci pomoże. Ciężko mi pisać , bo sama nie jestem wcale w lepszej sytuacji, też nie mogę się pogodzić z faktem , że zostałam pobita przez własnego męża na oczach dziecka. Ale postanowiłam walczyć o własne szczęście i dziecka, nie mam zamiaru się poddać. Jestem na tym forum, ślędzę wypowiedzi,czytam...Głowa do góry,zawsze po nocy jest dzień...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group