Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Moja walka nadal trwa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wrzos



Dołączył: 13 Wrz 2006
Posty: 80
Skąd: opole

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 10:20    Temat postu: Moja walka nadal trwa Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich ponownie.Jestem po pierwszej sprawie rozwodowej i stoje w miejscu.Mój cudowny i wyjątkowy(tak on siebie określa) maz sie na niwj nie stawil.Za miesiac kolejne starcie i nie wiem czy i tym razem sie stawi.On mi robi teraz na zlosc.Co za wredny typ.Czasami nie mam na niego juz sil.Chce miec wszystko za soba i nie moge.Juz nie wiem jak go pod ten sad zaciagnac.Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dynamika
Wolontariusz NL
Wolontariusz NL


Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 741

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 16:30    Temat postu: Re: Moja walka nadal trwa Odpowiedz z cytatem

Musialabys znalezc powod, zeby mu sie bardziej "oplacalo" isc do sadu, niz nie isc. Moze lepiej np dac dwie opcje, albo problemy i alimenty, albo szybki rozwod bez alimentow (to jezeli on chce w zyciu tylko pieniedzy) Generalnie znajdz cos czego on sie boi i tego uzyj. Najtrudniejsze i tak juz masz za soba, ze orientujesz sie w tym calym balaganie, gratulacje, teraz moze byc tylko lepiej!

pozdrawiam,
P
_________________
"Sukces mierzy sie tym jak wysoko dolecisz kiedy odbijesz sie od dna" General George Patton Jr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wrzos



Dołączył: 13 Wrz 2006
Posty: 80
Skąd: opole

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2006 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki.Jak juz pisalam moj rozwod jest bez orzekania o winie(nie mam do tego nerwow).A moj maz no coz boi sie rozwodu z orzekaniem o winie.To nie jest takie proste z tym zaciagnieciem go pod sad ,bo on nie odbiera wezwan.Chce to zalatwic szybko i kulturalnie bez zadnych cyrkow ale niestety czy tak sie da.Na niego nie ma sposobu.Powiedzial ,ze sie na mnie zemsci jak od niego odejde i to wlasnie robi.No coz moze znajde jakis sposob,narazie sie nie poddaje.Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group