Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

PROSZE O POMOC

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcinek



Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 1

PostWysłany: Czw Paź 12, 2006 14:44    Temat postu: PROSZE O POMOC Odpowiedz z cytatem

Witam mam ogromny od 5lat moja babcia jest oszukiwana i zostaje wykorzystywana finansowo przez sasiadke . Problem polega mianowicie na tym iz sasiadka przyjmuje pieniadze za czynsz a pieniedzy tych do społdzielni nie zanosi . najgorsze jest to ze kwota zadłuzenia za niepłacony czynsz wynosi juz ponad 30tys zl. odbyła sie niedawno rozprawa o sprzedaz lokalu.Na rozprawie nie było nikogo z domownikow poniewaz sasiadka powiedziała babci ze to pomyłka spółdzielni <ja oczywiscie na rozprawie byłem><niestety nikogo z domowników nie moge przekonac ze sa oszukiwani i aby zaczeli działac w tej sprawie >nie wiem co mam dalej zrobic . czy powinienem zgłosic ten fakt na policje ? Prosze niech ktos mi poradzi co moge w zwiazku z tym zrobic. PROSZE O BEZPOSREDNI ODPOWIEDZ NA ADRES MAIL marcinek119@poczta.onet.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
maras
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 3871
Skąd: Gdynia/Warszawa

PostWysłany: Czw Paź 12, 2006 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witaj

Arrow Tak możesz zgłosic ten fakt na Policję - zawiadominie o przestępstwie [ kwalifikacja prawana -oszustwo ]
Arrow Albo masz możliwośc złożyc zawiadomienie pisemne bezpośrednio do Prokuratury Rejonowej w twojej miejscowości . [ w razie pytań służe pomocą bezpośrednio na pw tego forum ]


pozdrawiam
_________________
-----------------------------------------------------
G. E. d/s P.P.R
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group