Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co w zyciu osiagneli Wasi przemocowcy?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olka2008



Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 178

PostWysłany: Wto Maj 27, 2008 17:03    Temat postu: olka2008 Odpowiedz z cytatem

MĘŻU możesz brać przykład!!! Pozdrawiam DYNAMIKĘ ( nie wiem jak to odmienić...).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Wto Maj 27, 2008 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem dumny z Dynamiki, że potrafiłeś wznieść się ponad podziały i uprzedzenia i mądrze wspierać wszelkie działania mające na celu zatrzymanie przemocy! Jesteśmy tutaj także po to aby uzmysłowić kobietom, ze świat nie składa się z samych tyranów, gwałcicieli, potworów gwałcących własne córki i porywających dzieci aby je wykorzystywać seksualnie, ale mamy tez innych mężczyzn....

Im więcej nas na tym forum, tym więcej wsparcia, ze sprawcy sa wynaturzeniem nie normą, i dlatego aktywnie popieram Kampanię Mężczyźni przeciwko przemocy wobec kobiet!
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Nola



Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 55

PostWysłany: Sro Maj 28, 2008 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"sa tez przemocowcy lepiej radzacy sobie w zyciu, przez to bardziej niebezpieczni." napisala Dynamika

no wlasnie ja tez to napisalam i od razu dostalam po glowie, ze bronie mojego faceta...

ale to tak na marginesie

moj facet nie bral i nie bierze zadnych odzywek, do lekarzy nie chodzi bo jak narazie nic mu nie dolega, nie uwaza ze wszyscy sa glupi, widze ze mu zalezy na pracy, jednym slowem " nie chodzil na kurs dla przemocowcow" i tez nie jest "klonem" dziwne? dla mnie nie, nadal uwazam ze nie mozna ich wkladac wszystkich do jednego wora, bo kazdy moze byc inny a jednak uzywac przemocy!!
_________________
I suppose I could just walk away
will I disappoint my future
if I stay?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Poly



Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 151

PostWysłany: Czw Maj 29, 2008 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój hmmm małż Smile
Skończył technikum po czym podjął pracę w ochronie. Pracował w tej ochronie i dwa razy zaczynał studia, ale nawet do połowy pierwszego semestru nie udało mu się dobrnąć, bo szef go nie chciał zwalniać na wykłady. Przed śłubem postawiłam warunek, albo zmiana pracy, albo nie mamy o czym gadać. Zmienił pracę na lepszą, ale od 6 lat wciąz słyszę narzekania, że źle, ale nic nie robi, żeby coś zmienić. Kiedy mieliśmy problemy finansowe "myślał", żeby gdzieś dorobić, ale mama mu odradziła bo dlaczego to on ma się zajechać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Czw Maj 29, 2008 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewno wielu będzie miało podobne strategie i nawet metody działania, ale...w każdym związku jest miejsce na indywidualność, niepowtarzalność, inność... Pewnie i u przemocowców jest tak samo...Nie ma dwóch ludzi takich samych, uogólniając gubimy po drodze część historii indywidualnej...a taka ma każdy!
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dynamika
Wolontariusz NL
Wolontariusz NL


Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 741

PostWysłany: Pią Maj 30, 2008 0:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rasowi przemocowcy sa identyczni - jak kopie odbite z tej samej matrycy.

pozdrawiam,
P.
_________________
"Sukces mierzy sie tym jak wysoko dolecisz kiedy odbijesz sie od dna" General George Patton Jr.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nola



Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 55

PostWysłany: Sob Maj 31, 2008 0:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Enchanton dzieki Ci za te slowa, bo ja sie z tym tu nie moglam przebic!!
_________________
I suppose I could just walk away
will I disappoint my future
if I stay?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nola



Dołączył: 21 Sty 2007
Posty: 55

PostWysłany: Sob Maj 31, 2008 0:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki dynamiko, moj widocznie nie jest rasowy...tylko co to oznacza? moze to ze zrozumienia dla mojej sytuacji tu nie znajde??
_________________
I suppose I could just walk away
will I disappoint my future
if I stay?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Sob Maj 31, 2008 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie patrzmy na świat jako do końca zrozumiały i przewidywalny, w każdej regule jest wszak wyjątek, w wśród wyjątków nie wszystko jest regułą...
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dynamika
Wolontariusz NL
Wolontariusz NL


Dołączył: 16 Lip 2006
Posty: 741

PostWysłany: Pon Cze 02, 2008 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nola napisał:
Dzieki dynamiko, moj widocznie nie jest rasowy...tylko co to oznacza? moze to ze zrozumienia dla mojej sytuacji tu nie znajde??


Hej

Najwazniejsze pytanie to dlaczego akceptujesz przemoc wobec siebie?

Ja np przed moim kontaktem z przemocowcami mialem zwiazki tylko z normalnymi ludzmi teraz spowrotem wracam do takiego zycia. To jest 100 razy lepsze, nidgy nie zaakceptuje partnerki ktora stosuje wobec mnie przemoc, bo zasluguje na lepsze traktowanie, Ty zreszta tez.

pozdrawiam,
P.
_________________
"Sukces mierzy sie tym jak wysoko dolecisz kiedy odbijesz sie od dna" General George Patton Jr.


Ostatnio zmieniony przez dynamika dnia Wto Cze 03, 2008 3:15, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Pon Cze 02, 2008 23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też tak uważam, skoro ktoś chce stosować przemoc wobec mnie mowie stanowczo NIE....Przemoc nijak ma się do pary z miłością, ale więcej ma z wygodnictwa, pozoranctwa, oszustwa, kombinatorstwa....

Nikt nie stosuje przemocy wobec osoby, którą kocha....

Miłość stoi na przeciwnym biegunie przemocy....
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
olka2008



Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 178

PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 22:34    Temat postu: olka2008 Odpowiedz z cytatem

Odpowiadając na pytanie zawarte w temacie należałoby chyba odpowiedzieć, ze NIC NIE OSIĄGNĘLI.

Nie mają szczęśliwych rodzin, nie mają szczęśliwych dzieci, nie mają nic oprócz swojego zachwianego poczucia własnej wartości.

Wszystko przegrali!!!

Minie pewnie wiele lat zanim to sobie uświadomią, niektórzy może w ogóle nigdy nie zdadzą sobie z tego sprawy.

...a my - ofiary? My jeszcze będziemy szczęśliwe, jeśli już nie jesteśmy... Ja jestem. Zasypiam i nie myślę o tym, co będzie jak pan i władca wróci do domu, o której wróci, w jakim stanie wróci i czy da nam spokojnie spać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może oni właściwie to nigdy nie chcieli zwyciężać, stac na piedestale sławy a zwyczajnie w kącie...i dlatego wybrali droge bardzo kręta, ale jakże samodzielną! Chyba bardziej samodzielna niż wtedy gdyby byli dziećmi sukcesu....
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group