Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Walczcie o swoja godność bo warto
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wrzos



Dołączył: 13 Wrz 2006
Posty: 80
Skąd: opole

PostWysłany: Sro Lis 01, 2006 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Monia.Jestem juz wolna!Wygralam i jestem bezgranicznie szczesliwa,chociaz nie obylo sie bez problemow.On nie chcial mi dac rozwodu ale nie mial wyjscia.Przestraszyl sie sprawy z orzekaniem o winie wiec zgodzil sie na rozwod bez orzekania o winie.strasznie sie ciesze ale nadal czuje strach przed nim.Mam nadzieje ze to niedlugo minie.Marze o tym aby uslyszec to samo od ciebie,ze jestes wolna i szczesliwa wraz z dzieckiem bez niego!Pozdrawiam cie serdecznie i bede zawsze za ciebie trzymac kciuki!!! Very Happy

PS.Te sprawy sa naprawde do wygrania tylko nie mozemy sie poddawac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monia



Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 59

PostWysłany: Sro Lis 01, 2006 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Cie Wrzos!
Bardzo sie ciesze z Twojego szczescia i wolnosci strasznie sie ciesze ze masz juz to za soba gratulacje i powodzenia w nowym zyciu
mam kilka pytan mianowicie jak dlugo ciagnely sie Twoje sprawy i czy robilas z orzekaniem o winie bo jak wiesz caly czas sie nad tym zastanawiam i czy od razu udalo Ci sie podzielic majatkiem na sprawie rozwodowej czy zakladasz odrebna sprawe o podzial?

a u mnie w dalszym ciagu kiespko m. zlozyl wniosek o zabezpiecznie sprawowania pieczy nad dzieckiem przeze mnie co akurat mnie cieszy ale jeszcze o kontakt z synem w wekeendy i raz w tyg. poniewaz podobno utrudniam mu kontakt chociaz on sam niechcial sie z nim spotykac tak myslalam ze do czegos mu to bylo potrzebne nie spotykal sie z dzieckiem bo mial w tym swoj cel pisalam do niego przez cale wakacje mejlem zeby sie spotkal w koncu z dzieckiem a on nic potem we wrzesniu nie mialam internetu bo sie przeprowadzilam a on w tym czasie najprawdopodobniej wszedl na moja skrzynke i skasowal mi wszystko doslownie wszystko nawet kontakty zaznaczam jest informatykiem a potem wystapil z tym wnioskiem wiec wszystko jasne jak zwykle to ukartowal ciagle szuka czegos na mnie czuje sie przesladowana nawet w necie nie moge czuc sie bezp. zaciera slady po sobie kartuje kombinuje to ja chcialam zlozyc wniosek o zabezp. ze piecze nad dzieckiem bede pelnic ja i kiedy ewentualnie on mogl by sie spotykac z dzieckiem no i niestety nie zdazylam on zrobil to pirwszy czuje sie tak jakby mnie podsluchiwal chociaz kto to wie i na to go stac wykorzystal tez moja przeprowadzke specjalnie sie nie wypytywal gdzie mieszkamy bo i po co przeciez w ten sp. moze mnie posadzic o wszystko a mi tez bylo na reke zeby nie znal naszego nowego adresu ze wzgledow bezp. no i tyle ciekawe co mnie czeka w przyszlym tyg.
znowu dostalam polecony dzialaja na mnie jak plachta na byka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wrzos



Dołączył: 13 Wrz 2006
Posty: 80
Skąd: opole

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Monia.
moje sprawy trwaly tylkp pol roku.Na pierwsza sie nie stawil wiec przesuneli termin na pazdziernik z tym,ze ja sie rozwodzilam bez orzekania o winie.Chcialam miec spokoj i wszystko za soba.Nie robie podzialu majatku bo z tego co wiem on zdazyl sie zabezpieczyc i poprzepisywac wszystko na rodzinke i stwierdzilam,ze bede sie lepiej czuc jak zaczne wszystko totalnie od zera.Chce tylko wrocic do mojego panienskiego nazwiska i nic poza tym.
Przykro mi z powodu meili,ktore wykasowal.Sproboj sie na przyszlosc jakos zabezpieczyc np.drukuj wszystko co on przesle jesli masz mozliwosc lub nagrywaj na plytke.Kurcze co za gnoj.Ale oni juz tacy sa.Moj eksio na sprawie w sadzie plakal i cyrkowal bo myslal ze sad mnie zmusi do terapii i innych pierdol ale mu nie wyszlo.Sluchaj obojetnie jak sie bedziesz rozwodzic czy z orzekaniem o winie czy bez, to i tak zbieraj juz dowody przeciwko niemu,przygotuj swiadkow itd.,to jest wazne.Napisz prosze jak poszla rozmowa z prawnikiem.A najlepiej pozasiegaj informacji i znajdz cholernire dobrego prawnika w takich sprawach.Wiesz takiego najlepszeo z najlepszych wiem ,ze to drogi interes ale czy twoja i dziecka wolnosc nie jest tego warta.
Monia zacznij byc sprytniejsza od niego i sproboj wyprzedzac go chociazby o pol kroczku ale zawsze cos.Pamietaj,ze tacy faceci nie sa krystalicznie czysci.Pisz jakby cos sie dzialo zlego bede zawsze odpisywac i nie daj mu sie podlamywac.Pamietaj,ze o to mu wlasnie chodzi.Trzymaj sie cieplutko.Pozdrawiam cie bardo serdecznie.
Wytrzymaj bo warto! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monia



Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 59

PostWysłany: Pią Lis 03, 2006 0:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojej soryy mialam Ci odpisac normalnie na forum ale jakos nieswiadomie chyba ze zmeczenia nacisnelam wyslij prywatna wiadomosc zorientowalam sie dopiero jak nie zauwazylam swojej odp. na forum ale moze to i dobrze nie wszystkim pisze sie tak intymne informacje o swoim zyciu

Pozdrawiam i dzieki za wpsarcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group