Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

apel do moderatora
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Uwagi nt forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Masza35



Dołączył: 31 Gru 2006
Posty: 250
Skąd: Trójmiasto,Koszalin

PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 19:27    Temat postu: apel do moderatora Odpowiedz z cytatem

na forum istnieje o dłuzszego czasu post pt. KOBIETY I PRZEMOC DOMOWA...,ktory jednoznacznie sugeruje.....skad jest przemoc....

UWAZAM ZE TEN TEMAT POWINIEN ZOSTAC ZABLOKOWANY
post załozył stona....i jest to ulubiony temat panow z innego forum....

po dokładnym przeczytaniu kolejenych ich postow ...uwazam ze ich intencje nie sa czyste....dochodzi przez nich do zwykłego wkrecania w swoja gre osob z forum NL ktore doswiadczaja przemocy....

smiem nawet przypuszczac,ze dobrze sie bawia w ten sposob ,naszym kosztem

z powazaniem
Masza
_________________
Bog nie moze byc wszedzie obecny, dlatego stworzyl matke
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
laura52



Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 400

PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pojde dalej. Wyrzucic go całkiem. Wykasowac cały ten wštek Temat nie jest kompletnie potrzebny, nic nie wnosi poza ..eh.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rezervat



Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 71
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba sie obraził i sam sobie poszedł....
_________________
to co mnie karmi - niszczy mnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mgrabas



Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1516

PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rezervat napisał:
Chyba sie obraził i sam sobie poszedł....

nie obraziłem się, tylko poczułem się zraniony
_________________
Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
yamato



Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 197
Skąd: z piekła

PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przepraszam że się wtrącę ale ja mimo iż jestem i na tamtym forum to nie solidarność plemników ale uważam że mgrabas ma rację nie można się tak odizolowywać czasem można komuś poradzić a wy drogie panie nie piszcie bzdur bo wcale nikt się robi sobie z tego jaj są to za poważne rzeczy .Schowajcie swoje urazy i nie zaglądajcie tu jeśli was to drażni .J szukam pomocy i na NL i wstronęojca czy to coś złego ???Jest mi wstyd za was że tak podchodzicie do tego tematu .
_________________
Człowiek szuka miłości bo w głębi serca wie że to miłość może uczynić go szczęśliwym
Największa satysfakcja w życiu to świadomość ,że się nikogo nie skrzywdziło .
YAMATO ..大和
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Masza35



Dołączył: 31 Gru 2006
Posty: 250
Skąd: Trójmiasto,Koszalin

PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja uwazam ze dobrze sie bawicie , cała wasza trojca ,właczajac rezerwat ....
bez komentarza ,Wasze zachowanie Panowie jest zenujace!
_________________
Bog nie moze byc wszedzie obecny, dlatego stworzyl matke
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yamato



Dołączył: 28 Sty 2008
Posty: 197
Skąd: z piekła

PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybacz ale nie mam ochoty z tobą dyskutowac już ci kiedyś napisałem że ni jestem tu po to aby chodzić na przeszpiegi ale po pomoc
dziękuje i poz Yamato
_________________
Człowiek szuka miłości bo w głębi serca wie że to miłość może uczynić go szczęśliwym
Największa satysfakcja w życiu to świadomość ,że się nikogo nie skrzywdziło .
YAMATO ..大和
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rezervat



Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 71
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masza nie włączaj mnie do tego.
_________________
to co mnie karmi - niszczy mnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mgrabas



Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1516

PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masza35 napisał:
a ja uwazam (...)

Masza35, masz prawo do swojego zdania i rozumiem Ciebie, że skoro tak myślisz to tak postrzegasz i czujesz...
ale czy to znaczy że nie jesteś w błędzie? pomyśl o tym, że możesz patrzeć na rzeczywistość przez okulary i ranić drugiego człowieka, a tego nie widzieć, pomyśl o tym
ja nie będę udowadniać, że nie jestem wielbłądem, mam swoją godność
to co wybierasz to masz, chcesz całe życie wszędzie widzieć szpiegów i czyhających na Ciebie agresorów to będziesz tak widzieć, ale to jest chore takie postrzeganie rzeczywistości
zapewniam Ciebie, że rzeczywistość jest inna, kolorowa i różnorodna, a nawet jak coś zaboli, to nie znaczy że trzeba walczyć albo uciekać, ale zrozumieć i postąpić jak człowiek dojrzały i odpowiedzialny
nie wkręcaj mnie do żadnych trójek, ani nie nazywaj innych ludzi rezerwatem bo w ten sposób nie powinno się myśleć o nikim
czy mnie słyszysz i rozumiesz co do Ciebie mówię?
_________________
Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mgrabas



Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1516

PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 22:01    Temat postu: Re: apel do moderatora Odpowiedz z cytatem

Masza35 napisał:
na forum istnieje o dłuzszego czasu post pt. KOBIETY I PRZEMOC DOMOWA...,ktory jednoznacznie sugeruje.....skad jest przemoc....

UWAZAM ZE TEN TEMAT POWINIEN ZOSTAC ZABLOKOWANY (...)


skoro na forum istnieje topic i to napisany dużymi literami "ZNĘCA SIĘ PSYCHICZNIE NAD KOBIETĄ W CIĄŻY", przecież każdy wie, że chodzi o znęcanie się nad kobietą przez jej męża i jakoś nikt nie protestuje, że tytuł jest taki, bo to prawda, więc nie widzę powodu by wątek "Kobiety i przemoc domowa", też poruszający prawdę i to wcale nie dużymi literami, a kobieta jest w jego temacie od dużej litery, tylko że piszący o prawdzie, która jest jeszcze prawdą tabu, to nie rozumiem dlaczego pojawił się głos, żeby akurat ten temat usunąć...

czy ludzie, którzy w nim poruszyli swoje problemy mają też poczuć się usunięci, bo ich prawda jest niepoprawna politycznie? czy ból mężczyzn jest mniej bolesny niż ból kobiet? więcej chociaż sprawiedliwości jeśli nie miłosierdzia...
_________________
Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Meg



Dołączył: 16 Lut 2008
Posty: 245

PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 22:28    Temat postu: Re: apel do moderatora Odpowiedz z cytatem

mgrabas napisał:
Masza35 napisał:
na forum istnieje o dłuzszego czasu post pt. KOBIETY I PRZEMOC DOMOWA...,ktory jednoznacznie sugeruje.....skad jest przemoc....

UWAZAM ZE TEN TEMAT POWINIEN ZOSTAC ZABLOKOWANY (...)


skoro na forum istnieje topic i to napisany dużymi literami "ZNĘCA SIĘ PSYCHICZNIE NAD KOBIETĄ W CIĄŻY", przecież każdy wie, że chodzi o znęcanie się nad kobietą przez jej męża i jakoś nikt nie protestuje, że tytuł jest taki, bo to prawda, więc nie widzę powodu by wątek "Kobiety i przemoc domowa", też poruszający prawdę i to wcale nie dużymi literami, a kobieta jest w jego temacie od dużej litery, tylko że piszący o prawdzie, która jest jeszcze prawdą tabu, to nie rozumiem dlaczego pojawił się głos, żeby akurat ten temat usunąć...

czy ludzie, którzy w nim poruszyli swoje problemy mają też poczuć się usunięci, bo ich prawda jest niepoprawna politycznie? czy ból mężczyzn jest mniej bolesny niż ból kobiet? więcej chociaż sprawiedliwości jeśli nie miłosierdzia...


Nigdzie nie było negowane, że mężczyźni również mogą doznawać przemocy.
Ale Twój przykład jest chyba trochę chybiony.
Zauważ, że "znęca się...." mówi o jednostce (nie - znęcają się), a "kobiety i.." może sugerować, że wszystkie.

I myślę, że jeśli ktoś, niezależnie od płci, porusza SWOJE problemy, to nikt go nie będzie usuwał.

Pozdr.M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mgrabas



Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1516

PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 22:35    Temat postu: Re: apel do moderatora Odpowiedz z cytatem

Meg, rozumiem, że liczba mnoga Ci się nie podoba, ale prawdą jest, że niestety problem dotyczy nie jednej kobiety i nie jednego tylko mężczyzny, wierz mi, nie jednego, ale bardzo wielu...

uważam, że kruszona tu jest kopia o formę, a istotna właśnie dla wszystkich tych pokrzywdzonych mężczyzn i ich Dzieci treść jest zagłuszona między innymi przez takie właśnie protesty...

nawet Jan Paweł II wzywał żeby nie zagłuszać głosu skrzywdzonych kobiet, skrzywdzonych mężczyzn i skrzywdzonych dzieci, właśnie oni najbardziej mają prawo do tego by być usłyszeni i wysłuchani

to niesprawiedliwość rodzi przemoc...
_________________
Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.


Ostatnio zmieniony przez mgrabas dnia Sob Sie 16, 2008 22:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Masza35



Dołączył: 31 Gru 2006
Posty: 250
Skąd: Trójmiasto,Koszalin

PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mgrabas w Twoich wypowiedziach osiągasz szczyty manipulacji...
a pewnie i innych zachowan doswiadczony znawca kwestii oczywistej by sie doszukał....

MĄDREMU DOŚĆ

Masza
_________________
Bog nie moze byc wszedzie obecny, dlatego stworzyl matke
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mgrabas



Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1516

PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znowu sprawiłaś mi ból, ale rozumiem, że jeszcze nie potrafisz inaczej, dlatego nie żywię urazy, że piszesz jak piszesz

im więcej czytam wypowiedzi osób skrzywdzonych, tym bardziej dostrzegam skutki w późniejszym "postrzeganiu" przez nie "rzeczywistości"...
z drugiej strony, gdy to odkryją, to będzie właśnie dla nich powodem wielkiej radości, że się jednak myliły i naprawdę świat nie jest aż taki straszny jak myślały!
mam do tego dystans i dlatego mogę o tym pisać obiektywnie, ale chyba bardzo trudno tym osobom, po tym co je spotkało, uwierzyć, że mogą się aż tak bardzo mylić w swojej obecnej ocenie rzeczywistości i że mogą podświadomie tworzyć samospełniające się przepowiednie, które trzeba w sobie koniecznie przezwyciężyć...
chyba coś takiego się dzieje, taki mechanizm, jak u złodzieja, który boi się że go okradną i wszędzie "widzi" złodziei, chociaż tak naprawdę, tylko nieliczny odsetek populacji to złodzieje, on się jednak nie da za nic przekonać i wie swoje...

nie dajmy się zwariować! musi istnieć droga prawdziwego wyzdrowienia, a nie tylko protezy
chyba o to tak naprawdę tu chodzi, o wyzdrowienie z bycia ofiarą i wyzdrowienie z bycia przemocowcem

nie kupuję tekstów, że to niemożliwe, u Boga wszystko jest możliwe.
_________________
Co Bóg złączył, tego człowiek niech nie rozdziela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i u Boga jest wszystko możliwe, ale ...to temat na inne forum. My obracamy się wśród spraw ludzkich i nie mieszamy Boga i cudów do tego, chociaż niektórzy z nas wierzą w moc sprawcza Boga....

Jestem mężczyzną i tez mi ten wątek nie przypadł do gustu....

Chciałbym tez wyznaczyć pewne granice pomiędzy Niebieską Linią a w stronę ojca. NL skierowana jest do pokrzywdzonych, a WSO do mężczyzn zarówno skrzywdzonych jak i krzywdzących. Teoretycznie można być i tu i tam, ale to tak jakby rankiem biegać na zebranie Satanistów a wieczorkiem do Kościoła. Niektórzy tak czynią, ale czy to są ich prawdziwe intencje? I które są prawdziwe?
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Uwagi nt forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group