Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ankieta Grupa dla Os. Pokrzywdzonych
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Uwagi nt forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy Chcesz aby na forum była grupa dla osób pokrzywdzonych
tak
84%
 84%  [ 16 ]
nie
10%
 10%  [ 2 ]
nie mam zdania
5%
 5%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 19

Autor Wiadomość
laura52



Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 400

PostWysłany: Sob Sie 30, 2008 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maras , rozumiem ze z pozycji autorytetu moderatora mozna wszystko.


Ale na boga - maras.
my tez umiemy czytac i znamy tabliczke mnozenia.
Granice blefu musza byc racjonalne . Jesli nie będa - zostaje smiesznosc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maras
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 3871
Skąd: Gdynia/Warszawa

PostWysłany: Sob Sie 30, 2008 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj

Tu nic nie ma do rzeczy czy moderator czy nie . To nie ma w tym wypadku znaczenia .
Technicznych przeszkód nie ma żadnych . Utworzenie grupy na forum phpbb nie stanowi dla mnie problemu .

Lecz jak wspomniałem nie ma możliwości fizycznej weryfikacji osób doznających przemocy . To jest przeszkodą o tym właśnie dyskutowałem w Warszawie . Należy dodac ,iż forum jest bardzo poważnym miejscem i nikt nie będzie ryzykował, narażał bezpieczeństwa Użytkowników poprzez nie dokonanie sumiennej weryfikacji , która nie jest możliwa na chwilę obecną .
Tego nie można przeskoczyc niestety.

Podyskuuję jeszcze z Kazikiem jak to widzi , może będzie miał jakieś koncepcje .

pozdrawiam
_________________
-----------------------------------------------------
G. E. d/s P.P.R
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
laura52



Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 400

PostWysłany: Sob Sie 30, 2008 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maras..
ja weryfikuje Masze Meg, mage, Selement, Edyte tecze, beti , Done Trissi, Fione i kilka innych..
Z kazda z nich mam kontakt od dawna i jestem pewna ze sa to ofiary przemocy o konkretnej tozsamosci.
Mysle,ze masza meg , maga i inne maja swoje typy. Naprawde mnozysz zbedne przeszkody.
Bezpieczenstwo na ukrytym forum jest dla nas juz duzo warte ze wzgl na to, ze nie wejdzie tam nasz sprawca . Nie przesadzaj, nasi sprawcy nie sa hakerami. Dzis czytaja bo maja forum jak otwarta ksiazke Ze bedzie dokladne sprawdzanie itd.. o jakim TY maras mowisz bezpieczenstwie. ?
W tej chwili nie ma zadnego bezbieczenstwa a wrecz jest niebezpiecznie pisac na otwartym forum.!

Jezli zrobienie grupy zaknietej nie jest dla ciebie problemem, to zrob dla nas , " starych"uzytkowniczek forum, ktore maja sądy, sprawy karne rozwodowe majatkowe itd na glowie - zrob taka grupe dla nas. A uwierz, my sie juz dopilnujemy zeby zaden troll bez naszej zgody nie wszedl tam gdzie go nie prosza.
Kazda z nas jest dorosla- pozwol nam zadbac o nas po swojemu.
Nam nie sa potrzebne PINy i NIPy numery dowodow i adresy uczestnikow grupy ale zaufanie: i my miedzy soba tworzymy relacje oparte na zaufaniu. Takie relacje juz sa. Juz sa maras.
Kontaktujemy sie miedzy soba telefonicznie mailowo na adresy prywatne, , na pw., na gg Znamy swoje problemy, doradzamy sobie w pisaniu pism procesowych i w innych waznych sprawach.
To sie dzieje od dawana. Utworzenie grupy bardzo nam ulatwi kontakty., Po prostu. Ty nas po prostu wrzuc na odrebna grupe , dla nas. Tak abysmy mogły wymienac sie doswiadczeniami .

Wiec prosze maras. [b]Ne stwarzaj sztucznych problemow tam gdzie ich po prostu nie ma.[/b]
Zrob grupe eksperymentalnie , Jak nie wyjdzie - zamkniemy ja.


Po prostu daj nam grupe. Nam , ktore juz znamy sie .
Mozesz ?
To zrob
to dla nas. Prosze.
Wlasnie kierujac sie opowiedzialnoscia za nas. Za sprawy ktore zaczelysmy - czesto własnie
pod wplywem forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maras
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 3871
Skąd: Gdynia/Warszawa

PostWysłany: Sob Sie 30, 2008 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uwierz mi podjąłem następne negocjacje w tej sprawie . (czekam na odpowiedz) odnośnie grupy testowej .
Osobiście jestem za ale zobaczymy co z tego wyjdzie .


póki co proszę o cierpliwosc .


pozdrawiam Smile
_________________
-----------------------------------------------------
G. E. d/s P.P.R
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
laura52



Dołączył: 08 Sie 2006
Posty: 400

PostWysłany: Sob Sie 30, 2008 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maras.. zlituj sie, Tu nie sa potrzebne zadne negocjacje ale wejscie do panelu administracyjnego i klniecie kilku opcji. Jestes moderatorem, Tobie powierzono obs lge techniczna forum. Grupa jest czescia mozliwosci technicznych forum.
Przeciez w tej grupie bedziesz i Ty i Kazik i Przemek- jesli zechcecie..
I tyle. Struktura forum otwartego zsoatnie nianaruszona. Nowe uczestniczki / ale i my tez !/ beda mogły swobodnie pisac i czytac forum otwarte.
Jesli w takiej opcji istnieje juz grupa profesjonalistow- to.. grup moze byc kilka! druga grupa niczemu nie przeszkodzi a nam da mozliwosc rozmawiania.
Robisz z tego sprawe wagi panstwowej, ba miedzypanstwowej !
a to tylko grupa zlozona z dobrze znanych uczestniczek forum!

Niedawano widzialam p. Renate w tv. Doprawdy nie wyobrazam sobie aby tak rozsadna, zroganizowana osoba , ktora sama
przeszla przez przemoc/ informacja oficjalnie podana w prasie/ nie zrozumiala ze dobro uczestniczek forum wymaga modyfikacji forum. Bo przeciez to jest jej sukces! forum zafaunkcjonowalo bardziej niz mialo w planach pierwotnych. I tylko sie z tego cieszyc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Masza35



Dołączył: 31 Gru 2006
Posty: 250
Skąd: Trójmiasto,Koszalin

PostWysłany: Sob Sie 30, 2008 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja nie chce zadnej weryfikacji...moze jeszcze papiery z IPNu...
czy ja jestem jakis Bolek?
nawet do roli Toli nie pretenduje... Very Happy

a tak na powaznie....Maras potrzebujemy zamknietej grupy na CITO i na wczoraj...
zastanawiam sie jak to funcjonuje na forum WSO?..bo wiadomo,ze funkcjonuje...
chodzi tylko o to, abysmy mogły w kilka osob pisac..pw nam nie wystarcza!!! Maras wiem ,ze Mikołaj jest 6 grudnia, a do dnia kobiet jeszcze dalej, ale zrob nam ten prezent... tak bez okazji Very Happy

weryfikacja jest czas bycia na forum...podpisuje sie obiema rękami pod tym co pisze Laura
_________________
Bog nie moze byc wszedzie obecny, dlatego stworzyl matke
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Meg



Dołączył: 16 Lut 2008
Posty: 245

PostWysłany: Nie Sie 31, 2008 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dołączam się do powyższego.

Kazik gdzieś pisał - im dalej w las, tym więcej drzew....
My już jesteśmy w nieprzebytym borze - dlaczego każda z nas ma rozbijać nos o to samo drzewo?

Potrzebujemy miejsca gdzie mogłybyśmy dzielić się informacjami praktycznymi, szczegółowiej niż na forum otwartym.

Pozdr.M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tecza



Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 59
Skąd: nie opodal krzaczka

PostWysłany: Nie Sie 31, 2008 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ja popieram akcję Laury. Jestem za GZO, czyli grupą zaufanych osób. Trolle wyrządziły tu strasznie dużo szkód raniąc wiele osób, perfidnie choć często nieudolnie podszywając się pod ofiary przemocy. Jestem tu od niedawna, ale potrzebuje wsparcia, porady, a przede wszystkim poczucia bezpieczeństwa i ....sprawiedliwości.
Jesteśmy okaleczone psychicznie i emocjonalnie, więc moderatorzy winni wykazać szczególną troskę, aby nie narażać nas na kolejne ciosy od innych sprawców.

NAJWIĘKSZĄ ZBRODNIĄ ZWIĄZKU OPARTEGO NA PRZEMOCY JEST ZŁAMANIE CZYJEGOS DUCHA, CZYLI CZĘŚĆ OSOBOWOŚCI, KTORA SPRAWIA ,ŻE CHCE SIĘ ŻYĆ.

Szanowni moderatorzy nie zapominajcie o tym, czasem NL jest dla ofiar przemocy jedynym drogowskazem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dona



Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 47

PostWysłany: Nie Sie 31, 2008 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podpisuje się pod Laurą obiema rękami i nogami.
Nie chce by pewnego dnia ktoś zaczął mi cytować moje pytania i wasze odpowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rezervat



Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 71
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Nie Sie 31, 2008 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie również zależałoby na powstaniu takiej grupy. I chciałabym móc w niej uczestniczyć. Mam nadzieje, że ruszy wkrótce...
_________________
to co mnie karmi - niszczy mnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Poly



Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 151

PostWysłany: Nie Sie 31, 2008 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po ostatich wydarzeniach u mnie w domu też jestem jak najbardziej za !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maras
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 3871
Skąd: Gdynia/Warszawa

PostWysłany: Sro Wrz 10, 2008 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Informuję ,iż Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ nie prowadzi żadnych zamkniętych/ukrytych internetowych for dyskusyjnych dla osób doznających przemocy .


Jedynym forum jest to co Państwo widziecie pod adresem:


www.forum.niebieskalinia.pl

Ponadto "Niebieska Linia" nie odpowiada ża żadne fora dyskusyjne zakładane prywatnie przez użytkowników ani nie bierze w nich udziału.


Temat zostaje zamknięty do odwołania .

pozdrawiam
Tomasz
_________________
-----------------------------------------------------
G. E. d/s P.P.R
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Uwagi nt forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group