Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

czy mozna ojca wymeldowac???

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Samanta22



Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 8

PostWysłany: Czw Sie 10, 2006 16:32    Temat postu: czy mozna ojca wymeldowac??? Odpowiedz z cytatem

moi rodzice mama i tata oboje sa zameldowani w mieszkaniu.Ja z siosra zglosilysmy na policji znecanie psychiczne na rodzinie.czy mozemy domagac sie,zeby tata zostal wymeldowany i dali mu inne mieszkanie.Wspomne tez ,ze nie daje nam pieniedzy na utrzymanie.W roku pracuje tylko w czercu lipcu sierpniu czasem wrzesien potem juz nie i tak juz od wielu lat.Wtedy domu utrzymuje ja.mama juz pracuje siostra idze na staz.Nie mozemy tak dluzej zyc..prosze mi poradzic co moge zrobic czy ktos mial taka sytuacje??Cz mozliwe jest wymedowani go??
_________________
Samanta22
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
maras
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 3871
Skąd: Gdynia/Warszawa

PostWysłany: Czw Sie 10, 2006 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj ponownie .

Bardzo dobrze że zgłosiliście ten fakt .
Odnośnie spraw meldunkowych o tym może zadecydować Sąd który będzie rozpatrzał w/w sprawę . Ponadto nic nie stoi na przeszkodzie abyś udała się do Centrum Interwencji Kryzysowej w Twojej miejscowości i poruszyła tą kwestię . Naprawdę warto tam pójść .

pozdrawiam
_________________
-----------------------------------------------------
G. E. d/s P.P.R
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
akacja



Dołączył: 06 Sty 2006
Posty: 88

PostWysłany: Czw Sie 10, 2006 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Troche ostudzę..aby kogoś wymeldować należy spełniać różne warunki: np. nie mieszkać pod danym adresem kilka miesięcy itp.

Poza tym gdy wnosi sie o eksmisję-można mieć różne niespodzianki.

W naszym kraju nie ma eksmisji na bruk.
Aby po wyroku eksmisja byłą skuteczna, trzeba mieć lokal zastępczy.
Gminy w zasadzie takich lokali ne gwarantują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Samanta22



Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 8

PostWysłany: Pią Sie 11, 2006 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli marne szanse ,ze beda chcieli go eksmitowac?? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Dziekuje wam za odpowiedz mara i akcjo udam sie do tej instytucji kryzysowej i zobaczymy co mi powiedza.Dziekuje raz jeszcze mam nadzieje,ze cos sie uda zrobic bo mamy dosyc naprawde.
_________________
Samanta22
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group