Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gigi..
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 81, 82, 83, 84, 85  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Wto Paź 16, 2012 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja44 ja poprostu usiłuje zyc normalnie ... zgadza sie, że czuję poddenerwowanie gdy ex mi rzuca kłody pod nogi, ale pisze tutaj tylko po to, by przedyskutowac pewne sprawy z osobami rozumiejacymi mnie i moją sytuacje a nie czekając na to czy komus sie to podoba czy nie... ja44 sama wiesz ze czesto inaczej czujemy i myslimy niż inni ale jedno ejst pewne zawsze to my podejmujemy decyzje i musi to byc decyzja nasza, bo my z nią bedziemy zyc dalej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ja44



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1224

PostWysłany: Wto Paź 16, 2012 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kochana gigi31..my rozumiemy się bez słów i to jest piękne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Czw Paź 18, 2012 7:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi chyba brakuje Gigi Twoich kłopotów, bo i nie piszesz, nie dzwonisz, nie ma Ciebie...wiem, cieszę się, ze jest lepiej ale...zawsze czegoś brak! Smile
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Pon Paź 22, 2012 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmmm ale czytam ... ciągle WAs czytam... U mnie na razie cisza tzn hmmm pozorna jak sądzę ... sprawa alimentow na dzień dzisiejszy nie wyjaśniona, ale po tym jak zdecydowanie powiedziałam "mu" przez telefon, ze nie mamy ze soba o czym rozmawiac, nie dzwoni już a to dużo ...zastanawiam sie tylko czasem jaki bedzie odwet ... moje dzieciaki juz funkcjonują normalnie tzn zaczynaja czuć sie dobrze w szkole i zdobywac laury w róznych dziedzinach .... dzieci są moim największym szczęsciem i staram się spędzac z nimi najwięcej czasu... w pracy mam teraz tez bardzo duzo uroczystosci więc i pracy zdecydowanie więcej ...Smile pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Pon Paź 22, 2012 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podoba mi się ta Twoja stanowczość. Być może jeszcze ni jeden raz będzie Ci ja utrudniał ale...on z czasem nauczy się, że Ty wiesz czego chcesz. Dla niego to może być ogromny szok, bo dotychczas on wiedział co ty chcesz!
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Sro Lis 21, 2012 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jutro mam nadzieję, że będzie o s t a t n i a rozprawa .... wszystko mi jedno jaki padnie werdykt pragne tylko, by ten człowiek przestał nas dręczyć ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Pią Lis 23, 2012 1:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jutro było wczoraj?
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Czw Lis 29, 2012 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ha ha ha tak tak było było ..... już piszę ..dzis moge i chce napisac duzo Smile

22 .11.2012-, ta rozprawa się odbyła tak jak planowano i za tydzień tj 29.11. czyli dzis ogloszono wyrok ...jakże zaskakujacy mnie, ale i sprawiający , że odczułam w srodku cos, coś jakby odzyskanie spokoju, ulgi, ale i poczucie że "on" wreszcie usłyszał- mimo że po raz kolejny, że nie wolno krzywdzic ludzi a tymbardziej własną rodzinę, ale jeszcze coś ....to odczucie, że ktoś stoi po mojej stronie, ze wierzy mi że mnie to bolało, że nie chiałam żyć tak jak musiałam...
Nie wierzyłam, że sprawa ta kiedykolwiek sie zakończy, dzis został ogłoszony wyrok 3 lat i 4 m-cy pozbawienia wolności , zakaz zblizania do nas na okres 3 lat i zwrot jakis tam kosztów.
Wiem , że teraz bedą jego apelacje itp itd, ale nie o wyrok chodziło w tej sprawie i nie czekałam na to, żeby go tam "dobili, oskalpowali itp". w głębi serca liczyłam, że wreszcie powiem to,, co mnie najbardziej dobijało te "skryte sprawy", o ktorych sie nie mówi na ogól na głos, o ktorych wstyd było mi nawet wspomnieć przy ludziach, o ktorych milczałam wiele wiele wiele razy a jednak przeciez przemoc sięga najokrutniej i najczęsciej własnie w te "skryte sprawy" .

Tutaj w tym miejscu i teraz w tym momencie DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM TYM, ktorych spotkałam tutaj na Niebieskiej Linii( Kazik Smile , ja44 Smile ,maras Smile , grubyfus Smile, masza Smile , Ola Smile Lulka Smile oj i wiele wiele innych ), na komisariacie w ..... oraz Pani Mecenas no i Wysokiemu Sądowi za wysłuchanie mnie , zrozumienie i okazaną pomoc.

Mam nadzieję , że ten etap mojego zycia zakończył się i teraz postaram się życ na nowo ... Próbuję i wiem, że muszę sie tego nauczyc ,wiem że muszę się nauczyc samą siebie, ale wiem już teraz że warto ....
Mówię Wam, warto powiedzieć STOP przemocy i jest to zdecydowanie łatwiejsze mając u boku Przyjaciół z Niebieskiej Linii.

Dziękuję Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kejtusik



Dołączył: 26 Maj 2012
Posty: 59
Skąd: zach pom

PostWysłany: Pią Lis 30, 2012 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gigi ogromne gratulacje, jestes wielka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Sob Gru 08, 2012 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciesze się wraz z Tobą!

Najwięcej Gigi zawdzięczasz sobie, własnej determinacji, uporowi, nadziei...I im podziękuj najpełniej! Smile
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ja44



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1224

PostWysłany: Sro Gru 12, 2012 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wspaniale gigi:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ja44



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1224

PostWysłany: Czw Gru 13, 2012 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy DZIĘKUJĘ Smile DZIĘKUJĘ Smile DZIĘKUJĘ Smile
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Sob Gru 15, 2012 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.....kiedyś, komus poprostu .... "podaj dalej "
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Wto Gru 18, 2012 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Podaj dalej" - to najlepsze podziękowanie dla tych co umieli, chcieli i pomogli!

Gigi jak zaczniesz być szczęśliwa, radosna to...wtedy przyjdzie czas na "podaj dalej"!
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Sro Lut 06, 2013 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam...wpisuje kilka wydarzeń hmmmmm po co???? no chyba po to by kiedyś sobie przypomnieć ale i po to by podkreślić, że tzw........ wracają zawsze i ciągle zaskakują ... Ex z więzienia wyszedł , mnie odwiedził wczoraj rano tj. 05.02.2013 ok 8:20 bez zapowiedzi , bez informacji z sądu że wyszedł itp itd.... przyszedł jak zakomunikował " po swoje rzeczy" , więc hmmm nie wzywałam policji, bo poprostu ugieły sie nogi podemną i nie wiedziałam co mogę, czy mogę , ile mogę ... zabrał laptop, zegarek, obrączkę wszystkie dokumenty papierkowe, powrzucał do worków swoje ubrania i polecił by je spalić... posprawdzał dom, piwnicę, kotłownie hmmmmm zastanawiałam się czego szuka ale cóż rzucił w moja stronę kilka komentarzy że siwa jestem , że burdel w domu, że moja wina , że dzieci źle wychowane i że wcale to nie są jego dzieci .... no cóz tacy ludzie nigdy sie nie zmieniają .... chciał zabrac telewizor samochód i antenę wychodząc powiedział, że wróci po to w poniedziałek... aaaaa i zakomunikował że wnióśł o podział majątku i ząda 70 000 .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 81, 82, 83, 84, 85  Następny
Strona 82 z 85

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group