Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gigi..
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 82, 83, 84, 85  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marta 25



Dołączył: 02 Mar 2010
Posty: 690

PostWysłany: Sro Lut 06, 2013 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

70 tys .. z calosc , za polowe domu? za wszystko?
Chyba nie powinien do ciebie przychodzic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ja44



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1224

PostWysłany: Sro Lut 06, 2013 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gigi..ja też uważam ze nie powinien do Ciebie przychodzić, on chyba ma zakaz?..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Sob Lut 09, 2013 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba ...chyba ...chyba...chyba ...mam duzo chyba i nic pewnego ....aaaaa tak pewne jest to, że wczoraj tj 8.02.2013 wyjęłam że skrzynki list z aresztu( wczesniej go tam nie było bo córka sprawdzała przy niemu jak zapukalł do nas by upewnic się że nikt nas nie powiadomił a on się tylko usmiechnoł na to ) powiadamiający, że zwolniono go 30.01.2013 po zakończeniu odbycia wyroku, list wysłano 31.01 a do mnie trafil cholernie późno bo ktoś napisał zły kod pocztowy na kopercie ( inny niż na pismie w środku ) zresztą nieważne .... te 70000 to połowa za dom a reszte chce zabrac teraz tzn samochód telewizor , sprzęty sama juz nie wiem jakie se życzy.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Sob Lut 09, 2013 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aaaa zakaz mówicie ma zakaz zbliżania kontaktowania sie z dziecmi ma juz od rozwodowej .... jak wszedł do domu to zapytałam go wprost " na co liczył przychodząc w środku tygodnia bez zapowiedzi i to wtedy gdy ja powinnam byc w pracy - powiedział, że na to, że mnie nie będzie więc logicznie i wprost lekceważy zakaz zblizania do dzieci .... natomiast zakaz zbliżania do mnie jest jeszce nie prawomocny co oczywiście on mi powiedział bo sąd jak wyroku w sprawie 2 i wyroku teraz nie uznał za stosowne mnie wysłac ....ponoc trzeba pisac hmmmmm tylko że tego tez nie wiedziałam .... pozatym zresztą nieważne , to i tak niczego nie zmieni....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Pon Lut 11, 2013 1:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigi, dzwoniłem do Ciebie kilka razy chcąc pogadać i ustalic ale nie odbierałaś...
Nie trać nadziei, tylko...uporządkuj fakty, pogadaj z adwokatka i napisz to pismo o którym rozmawialiśmy. Wydaje się, ze warto....
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Czw Lut 14, 2013 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem jestem ale dzis i to juz po telefonie do Ciebie ...... Niestety nie zawsze mam mozliwośc napisania tutaj chocby cokolwiek ....dzis wpadam bo no co będe ukrywać otrzymałam apelację tzn jej odpis.....i powiem szczerze że jak i dzis dzień walniętego tak walnęło mnie z nóg ..... nie umiem się jakby pogodzić z podejściem ludzi do spraw przemocy ....ja wiem Kazik że powiesz że to juz nieważne , że nie mam sie gryźć slowami adwokatów bo to ich praca itp itd ....ale wiesz chciałabym by choc raz ktos z nich był na moim miejscu ..... choć tylko jeden jedyny raz ...choć tylko jedna jedyna godzinę w tych dniach o których ja chciałabym zapomniec ......

napisze tylko kilka zdan dzis ...tych które dotknęły mnie najbardziej ....bo nie wiem czy wogóle wolno pisac żeby znowu nie dostać po łapkach ....


"... ...........................
1. obrazę przepisów postępowania, a to art 4 i 7 kpk, co miało wpłynąc na treść zaskarżonego orzeczenia poprzez oparcie ustaleń faktycznych na samych twierdzeniach pokrzywdzonej pomimo wystąpienia znacznych wątpliwości co do ich wiarygodności z uwagi na istniejący konflikt między stronami, a także na wzięcie pod uwagę faktu, iż pokrzywdzona nie umieszczała żadnych informacji odnośnie obcowania płciowego z oskarzonym na forum internetowym " Niebieska Linia, a także nie przekazywała takich informacji innym osobom , a sam oskarzony konsekwentnie do zarzucanego czynu się nie przyznawał. Podnosząc ten zarzut , wnoszę o :


...
.......

Uzasadnienie :

.....
......
Po tym zdarzeniu pokrzywdzona dokonała pierwszych po dłuższej przerwie wpisów na internetowej Niebieskiej Linii opisując zajścia w domu. Na szczególna uwagę zasługuje tutaj fakt, iz pokrzywdzona bardzo dokładnie opisywała zdarzenia związane ze znęcaniem się psychicznym nad nią, podając szczegółowe informacje odnośnie zajśc w domu. Jednakże w zadnym zakresie , ani razu nie podała ona e swoich licznych postach zamieszczanych na forum żadnej informacji odnośnie jakiejkolwiek przemocy seksualnej. .................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marta 25



Dołączył: 02 Mar 2010
Posty: 690

PostWysłany: Czw Lut 14, 2013 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baska..
a nieprawda.ze nie pisalas.
Pisalas u nas i te wpisy wciaz tam sa.

Nie tylko sa na gadulcu ale sa tez na pw tego forum
i to z pierwszego okresu twojej obexnosi na forum.Przy pomocy marasa sa tez do odzyskania. .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ja44



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1224

PostWysłany: Czw Lut 14, 2013 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigi, przecież adwokat to taki osobnik który ma ogromną kieszeń którą musi napełnić bez względu jakich użyje środków....mnie od początku powalaly z nóg jego taktyki które są niczym innym jak gra..a nuż się uda wystraszyć tą szarą myszkę, zapędzić ja w kozi róg, pokazać swoją wielkość, a nawet próbować ugłaskać.....przyznam że samo słowo adwokat powoduje u mnie mdłości, choc po tylu sprawach to już raczej powinnam przywyknąć.No ale jak można przywyknąć do osoby, jakby nie patrzeć reprezentującej prawo, która w obliczu Najwyższego zwraca się do klienta-że to podbite oko nie będzie miało znaczenia machając przy tym lekceważąco ręką.Sad
Od takich ludzi Gigi nie możemy liczyć na zrozumienie ponieważ ich pracą/zadaniem jest obrona tego który napełnia im kieszenie...nasze uczucia nie mają dla nich żadnej wartości! Nie na darmo ktoś kiedyś powiedział że w sądzie wygrywa ten który ma lepszego adwokata. Ja go nie mam, przybywam na rozprawy sama jak palec i pomimo wielu upadków wciąż jeszcze wierzę w istnienie sprawiedliwości...i w opatrzność aniołów Niebieskiej Lini którym również jesteś kochana Basiu
Smile


Ostatnio zmieniony przez ja44 dnia Pią Lut 15, 2013 10:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ja44



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1224

PostWysłany: Czw Lut 14, 2013 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed chwilą przeczytałam cały watek Gigi od początku do 2011 roku...i śmiem odważnie stwierdzić,ze uzasadnienie pisma szanownego adwokata jest nieprawdziwe ponieważ istnieją wpisy przemocy seksualnej!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Pią Lut 15, 2013 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marto 25 mówisz są do odzyskania ???? hmmmmmm ja nie mam ani czasu, ani dojścia do internetu na tyle, by szukac , a wiesz chyba i zbyt trudno by mi było na nowo wracac do tych wspomnień....

na razie niech sobie sąd rozpatruje tę apelacje, niech sie dzieje wola Boża.
... zastanówmy się tylko jak wogóle osoba uczona w postaci Pana X widzi sam fakt problemu sexualnego i jakie on ma co do nas wytyczne : -
--mamy krzyczeć
- mamy pisać
-mamy dokładnie relacjonować
- może zdjęcia dooooooopy mamy robić
żeby co???? żeby on uwierzył????? żeby winowajca zrozumiał?????
Guzik mnie obchodzi czy wierzy mi czy nie ...Ja czuję się tutaj rozżalona i wiem że to minie, ale nie będę ukrywała że bardzo mnie doknęło to.

może jesli mówi sie zbyt cicho lub zbyt mało dosadnie to ktoś nie dosłyszy .... a może trzeba bylo z detalami opisywać ile razy wciskał tego "dzyndzla" w otwor odpowiedni a ile w nieodpowiedni... a może trzeba było miec koło łoźka notes i notować gdzie macnął, w jakim łożku, gdzie wsadził, ile razy poruszał , ile miał promili i jakich arcypobożnych słów używał..... Tylko ten mądry adwokat musiał, by mnie tego nauczyć jak przygotować się odpowiednio do relacji z przebiegu stosunków, na które wyraźnie nie wyrażałam zgody (( przecież nawet na sprawie rozwodowej mówiłam i mam to napisane nawet tam w uzasadnieniu , mam u ginekologa wizyty mam pania psycholog, ktorych nikt nie wysłuchał)) i jak niby zgłaszac to na policji żeby było jasno sprecyzowane i opisane we wszystkich mozliwych źródłach....

Nie umie sobie Pan X wyobrazic, że poprostu nie chce się o tym gadać ....napiszę więcej nie chce sie tego wogóle pamietać, wspominac, analizować .... Po co więcej świadków na sprawach, żeby wszyscy na mnie patrzyli???? czy on nie rozumie ile to wstydu ...czy ktoś go pyta jak to on robi???? sprawy sexu są zbyt trudne, intymne i zbyt wstydliwe, by mówic o nich komukolwiek...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marta 25



Dołączył: 02 Mar 2010
Posty: 690

PostWysłany: Pią Lut 15, 2013 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

t

Tam jest dostatecznie duzo aby zatkac gebe draniowi. i dolozyc mu 5 lat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Pią Kwi 05, 2013 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam!
to że nie piszę wcale nie oznacza że ex daje żyć ... przychodził do domu potem do pracy mojej, teraz już dzwoni a do domu chodzi pod moją nieobecność ...wynosi co się da i na co ma ochotę .... żeby odczepił sie ode mnie chce podziału majątku i kolosalnej kwoty....

marto 25 ja wiem, że dużo pisałam, ale powiem Tobie szczerze, że nie mam teraz kiedy szukania tych wszystkich wpisów i zostawiam to na razie, bo poprostu nie mam czasu, ani dostępu do internetu.

ja44 mimo, że ex ciągle nie daje mi żyć wiem że dobrze zrobiłam uwalniając się od niego, bo to był jedyny sposób na godne życie ...mimo iż on ciągle daje mi w kośc, to wiem jedno- ja już nie jestem jego własnością to dodaje mi siły dlatego moja droga warto walczyć nadal.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2013 1:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigi, z tego co pamiętam to ona ma zakaz kontaktów z Tobą i dziećmi? czemu on się zaczyna panosić w twojej okolicy? Za każdym razem kiedy zadzwoni powiadamiaj policje wskazując, że ma zakaz kontaktów a ty czujesz się zagrożona.
Wynosi rzeczy z domu podczas twojej nieobecności? To Ty nie zmieniłaś zamków?
A pozew o zadośćuczynienie?
Oj Gigi chyba zapomniałaś o tym o czym rozmawialiśmy...
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2013 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pamiętam, pamietam...

zamki zmieniłam... on zażądał kluczy od garażu i tam każe sobie zostawiać wytyczone rzeczy( serwis do kawy, garnitury, zegary itp... dałam mu te klucze z garażu, bo przychodził namolnie do mojej pracy ( potem i jego siostra) co nie podobało się mojej Pani Dyrektor, bo to jest osoba obca i karana więc na terenie naszej placówki niepożądana ( co sie rozumie słuszna uwaga!!!) .

Kazik widzisz to co niby sąd dał- to wyroki...wyroki ale trudne do wyegzekwowania.....
zakaz zbliżania do dzieci jest, ale on ma go głęboko w.... Dzieci nie odzywają się do niego, ale on ciągle zaprasza ich na facebooku , widziszz jak ostatnio był w domu rozmawiał z córką, to jedynie, gdy go poprosiła, by zostawił dom jej odpowiedział: że on nie wie czy dzieci są wogóle jego... przychodzi do domu niby gdy dzieci powinny być w szkole( mimo że w lutym trafił na ferie a pozatym chore maja prawo byc w domu), ale one są tak zdenerwowane, że po jego kilku wizytach wcale do domu po szkole nie wracają tylko jadą do moich rodziców(wiedzą o tym że przychodzi, bo jak przychodzi sąsiedzie mówią i komentują)...
Dla mnie sytuacja jest poprostu dziwna ... on mnie podaje telefon do kontaktów inny a sam dzwoni z innego , nie zapłacił alimentów w tym miesiącu choć ma pieniądze ... wydzwania i ciągle mówi o tym, że sprawi, że będę tonąc w kłopotach a jednocześnie informuje że jest biedny ,chory i że jedzie za granicę na stałe .... mój stan zdrowia się pogarsza, bo stres mnie dobija.... apelacja i sprawa majątkowa jeszcze nie mają terminów a ta o zadośćuczynienie nie jest nawet zrobiona.
dobrze, że choć wiosna przyszła , bo już nawet w to nie wierzyłam....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Nie Kwi 21, 2013 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy smutki nas dopadają masz wielu przyjaciół w nas, patrzymy na Ciebie i wierzymy, że to Ty się teraz uśmiechasz, a nie odbijasz promienie słońca od siebie!
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 82, 83, 84, 85  Następny
Strona 83 z 85

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group