Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gigi..
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 83, 84, 85  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2013 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wydzwania pijany .... za każdym razem zmienia karty telefoninu tzn numer.... grozi że się powiesi i wogóle ... Dziękuję Bogu że mieszkam osobno i mogę poprostu wyjśc z domu, bo na dłuższą metę nie ejstem w stanie żyć ciągle bopjąc się tego co ON zrobi, Czy zrobi i jak sie chronic...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ja44



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1224

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2013 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gigi31 masz rację nie można tak na dłuższą metę żyć...a chronić się ciężko, jedyne szczęście że nie jesteście pod jednym dachem. Ściskam Cię Przyjaciółko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Nie Kwi 28, 2013 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

musze to znowu zapisywać bo pamięc ulotna jest.... wiec znowu w piatek tj 26.04 był u mnie w pracy ( to juz którys raz z koleiiii przychodzi do mnie do pracy a tak pozatym jedzie gdy jestem w pracy do domu i tam sobie chodzi, wynosi wypytuje) a wydzwaniał w weekend wczesniejszy pijany oczywiście ...

apelacja jest 04.06 2013
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Wto Maj 07, 2013 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gigi...to obcy facet. On nie ma prawa ani dzwonić, ani przychodzić do pracy, ani pytać, nagabywac. Stalking. To jedyne słowo, które możesz mu ofiarować...
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Nie Maj 26, 2013 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znowu słał smsy o samobojstwie ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Nie Cze 02, 2013 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio na mojej grupie dziewczyna powiedziała - zmieniłam numer i ...spokój, jaka ulga. Mówiłem jej o tym chyba rok temu, ale ona nie była gotowa. Do wszystkiego trzeba dojrzeć, przecież mój telefon jest dla mnie a nie dla jakiegoś dupka, który chce utrudniać mi moje życie!
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Sro Cze 05, 2013 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

on wysyla smsy na stacjonarny pozatym Kazik to państwo powinno nam dac poczucie izolacji, jakiegos nie wiem bezpiecze4nstwa czy poporstu odczucia sprawiedliwosci..... a nie my uciekac jak myszy pod miotłę, my zmieniac , my interweniowac ..... apelacja odroczona na diabeł jeden wie kiedy....... nawet nie chce mi się komentować....

mam tego dosc , nie chce mi się o tym nawet gadac....poporstu chce zapomniec i zyc normalnie a póki sprawy w toku nie ejst to moźliwe...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ja44



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1224

PostWysłany: Sro Cze 05, 2013 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, państwo nie daje nam żadnego poczucia bezpieczeństwa..o normalności można tylko pomarzyć..lecz nawet tymi marzeniami nie da się żyć na dłuższą metę! To nie jest tak że sa sprawy w toku, a my mamy się wyrwać z tych szponów i budować swoje zycie ..jak? wielu sie to może udało, ale wiele z nas nie ma na to szans pozostając w zasięgu oprawcy. Wiem przez co przechodzi gigi, wiem przez co przechodzić muszę ja...
To forum też umiera tak jak cały chory system tzw.' przeciwdzialania przemocy" i choc Kazik jako jedyna osoba próbuje być przy nas cały czas, to sam nie jest w stanie nic zmienić....
Gdybyśmy nie dojrzały to nie szukałybyśmy pomocy, nie poszłybyśmy do instytucji ani sądu ...pozostaje zapytać czy nasz system jest dojrzały do skutecznej pomocy, czy tylko stwarza pozory wystawiając nas na próbę czasu..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ewa373



Dołączył: 30 Sty 2013
Posty: 47

PostWysłany: Czw Cze 06, 2013 7:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja44 napisał:
To prawda, państwo nie daje nam żadnego poczucia bezpieczeństwa..o normalności można tylko pomarzyć..lecz nawet tymi marzeniami nie da się żyć na dłuższą metę! To nie jest tak że sa sprawy w toku, a my mamy się wyrwać z tych szponów i budować swoje zycie ..jak? wielu sie to może udało, ale wiele z nas nie ma na to szans pozostając w zasięgu oprawcy. Wiem przez co przechodzi gigi, wiem przez co przechodzić muszę ja...
To forum też umiera tak jak cały chory system tzw.' przeciwdzialania przemocy" i choc Kazik jako jedyna osoba próbuje być przy nas cały czas, to sam nie jest w stanie nic zmienić....
Gdybyśmy nie dojrzały to nie szukałybyśmy pomocy, nie poszłybyśmy do instytucji ani sądu ...pozostaje zapytać czy nasz system jest dojrzały do skutecznej pomocy, czy tylko stwarza pozory wystawiając nas na próbę czasu..


ja44, dobrze napisałaś......system szwankuje a jak coś nie tak to i tak będzie wina kobiety jeśli pozostanie przy oprawcy, bo że "jak chorągiewka na wietrze", że niestabilna, albo , że jakaś masochistka jest i jej pasuje gdy facet się nad nią znęca
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bonifacy



Dołączył: 08 Wrz 2012
Posty: 108

PostWysłany: Czw Cze 06, 2013 19:52    Temat postu: gigi Odpowiedz z cytatem

ja wiele lat temu ,nie wiedzac gdzie z tym sie udac poszlam do lekarza psychiatry u ktorego leczy sie on.Lekarka posluchala i powiedziala,,czy pani chce to oficjalnie zglosic bo ja to moge zrobic,ale...maz straci prace i z czego bedziecie zyc ?czy warto.Ja sie przestraszylam i wyszlam siedzialam cicho.ale bez pomocy nie ma szans zeby sie udalo i potrzebne sa jeszcze pieniadze.ja mam dzieci dorosle ale pomoc instytucji pozostawia wiele do zyczenia.o tym ladnie sie mowi w telewizji ,ale trzeba byc,,kims zeby sie zajeli,Mnie najwiecej pomoglo forum ,Ja mam tylko niestety klopoty z komputerem ,nie zawsze moge byc z Wami i nie zawsze on dziala.trzymaj sie Gigi,ja mysle o tobie pa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Sro Cze 19, 2013 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piszę dopiero dzis, bo mam problem z dojsciem internetowym.... Ex był w poniedziałek, tj 10 czerwca w domu- tj na podworku, bo Mateusz w domu się zamknoł i dzwonił po mnie, źe mam przyjechac natychmiast do domu, bo tata robi cos przy samochodzie z jakimiś ludzmi ... pojechałam natychmiast,bo przeciez dziecko wystraszone , panicznie mówiące, no sama nie wiedziałam co się dzieje a nie mozna zostawic nie wiedząc czego ex sobie zyczy itp....bez jednego słowa zabrał samochód, ((tzn na mocy porozumienia on samochód a mnie odejmą wartośc od domu do spłaty.....) ale nie o to chodzi tylko denerwuje mnie jego zachowanie w stosunku do dzieci, bo przecieź musi się liczyć z ich obecnością wchodząc w godzinach popołudniowych na teren posesji!!! Mateusz się go ciągle panicznie boi , Iza jakoś potrafi sobie dać radę chyba, choć nie wiem bo jej akurat w domu nie było więc nie znam jej reakcji. I na razie cisza... Dzięki Bogu nie odzywa się, nie wydzwania, nie wysyła smsów o wieszaniu się, nie przyjeżdza do mnie do pracy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ja44



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1224

PostWysłany: Pon Lip 01, 2013 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gigi kochana..tutaj się narodziła nasza przyjaźń i chociaż to forum zniknie, my pozostaniemy!
Nie dane nam już jednak będzie korzystać z naszych doświadczeń, ani wsparcia tego miejsca....Sad nasz bezpieczny azyl umrze:(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ewa373



Dołączył: 30 Sty 2013
Posty: 47

PostWysłany: Czw Lip 04, 2013 7:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja44, dlaczego utrzymujesz, że forum zostanie zamknięte?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ja44



Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 1224

PostWysłany: Czw Lip 04, 2013 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewa373, przeczytaj powyżej informację o wstrzymaniu rejestracji nowych użytkowników. To może oznaczać tylko jedno-jest wstępem do zamknięcia forum. Bardzo chciałabym się mylić...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
gigi31



Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 893

PostWysłany: Czw Lip 04, 2013 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli ja44 ma rację i forum zniknie to hmmmmmm sama juz nie wiem, ale może i dobrze .....ja44 czasem poprostu potrzebni sa przyjaciele realni, a my nauczyłysmy sie tutaj uciekac ze swoimi łzami ,problemami, a czasem radostkami :0 . ja44 to nie koniec świata, a może początek czegos nowego???? Przyjaciele zawsze zostaną przyjaciółmi Smile

Dziekuję za wszystko Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 83, 84, 85  Następny
Strona 84 z 85

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group