Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co nam przeszkadza w obecnym forum?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Uwagi nt forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Echnaton
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur
Moderator - Współpracownik NL konsultant ds. prawa i procedur


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 6110
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Sro Lis 05, 2008 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może faktycznie na innych forach widać kto jest kim, zwłaszcza na tych pomocowych. Jutro bede gadał o sposobie przeskoczenia tego tematu...Powiem wam cichutko, ze tutaj niewidzialne niteczki pociąga nieblinia ale ciiii, ja nic nie mówiłem:)
_________________
„lepiej zapal świecę, niż byś miał przeklinać ciemność”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
without



Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 393

PostWysłany: Czw Lis 06, 2008 2:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pysia
Nie podoba mi się Twój pomysł z wolontariatem... Z wielu przyczyn ...
Jest, zaznaczona przez obie strony (moim zdaniem) potrzeba ujawnienia, kto tutaj jest profesjonalistą... kto zaś nim nie jest ...
Ale wolontariat, na zasadzie, bo się komuś spodobało, jak ktoś inny pisze... to sztuczne podziały, wynikające z dynamiki pisania na forach, czatach... to gotowe 'kłopoty' moim zdaniem i rzecz nikomu nie potrzebna, bo niby co miałoby to powiedzieć o danym człowieku... że chce? Każdy, kto pisze post, chce.. to oczywiste i widoczne bez podpisu...
Oglądałam ostatnio mądry program o wolontariacie katolickim w Afryce.. tam jasno powiedziano, że 'zaczyna się' od tzw. 'sprzątania kibli' z wielu przyczyn, choćby po to, by nabrać szacunku do ludzi, którym się pomaga... a także nabrać realnego podejścia do słowa/działania: 'pomoc'...

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agnieszka1970



Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 570

PostWysłany: Czw Lis 06, 2008 8:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

without napisał:
Pysia
Nie podoba mi się Twój pomysł z wolontariatem... Z wielu przyczyn ...
Ale wolontariat, na zasadzie, bo się komuś spodobało, jak ktoś inny pisze... to sztuczne podziały, wynikające z dynamiki pisania na forach, czatach... to gotowe 'kłopoty' moim zdaniem i rzecz nikomu nie potrzebna, bo niby co miałoby to powiedzieć o danym człowieku... że chce? Każdy, kto pisze post, chce.. to oczywiste i widoczne bez podpisu...
Oglądałam ostatnio mądry program o wolontariacie katolickim w Afryce.. tam jasno powiedziano, że 'zaczyna się' od tzw. 'sprzątania kibli' z wielu przyczyn, choćby po to, by nabrać szacunku do ludzi, którym się pomaga... a także nabrać realnego podejścia do słowa/działania: 'pomoc'...

Pozdrawiam.

Dziękuję że to napisałas:)Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pysia



Dołączył: 12 Wrz 2008
Posty: 323
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw Lis 06, 2008 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

without
Pomysł z wolontariatem nie jest mój i o tym pisałam.
Powtórzę też iż nie chodzi o sztuczny podział lecz o wyszczególnienie osób, które mają doświadczenie i potrafią pomagać.
Szacunek do ludzi nie koniecznie zdobywa sie myjąc kible
Można też w inny sposób Smile
Po sposobie i treści wypowiedzi przecież widzisz (lub słuszysz) od razu czy ktoś Cie szanuje.
Pomysł ten jak zrozumiałam Echnatona miałby wypełnić, lukę która powstaje z powodu małego zainteresowania naukowców i profesjonalistów udzielaniem porad bezpłatnie.
Oczywiste jest dla mnie, że osoby "naznaczone" przez moderatorów byłyby pod kontrolą tzw.superwizją Smile
pozdrawiam
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
agnieszka1970



Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 570

PostWysłany: Czw Lis 06, 2008 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz pod kontrola?
No cóż maras będzie wiedział o czym pisze o ponieważ nie kazał mi tu porównywać to powiem tylko tyle że wolontariat na forum o takim jakim ty piszesz potrafi sobie założyć mafię podziemną...
Która umożliwia manipulacje.....
To tyle już co mam do powiedzenia na tym forum apropo poruszonego pomysłu....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pysia



Dołączył: 12 Wrz 2008
Posty: 323
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw Lis 06, 2008 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli moderator jest czujny nie ma możliwości manipulcji.
Zakłądając,że każda forma kontroli jest niewystarczajaca uznajemy ,że wszędzie czają się nasi przeciwnicy i z nikim nie mozna współpracować "bo na pewno nas wykorzystają".
Z takim podejściem pozostaje zamknąć sie w domu i nikomu nie otwierac ani nikomu nie ufać.
Ale tak nie da sie nikomu pomóc
pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
agnieszka1970



Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 570

PostWysłany: Czw Lis 06, 2008 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego tak bardzo Ci zależy na tytule wolontariusz czyżbys czuła tak duże braki tego tytułu......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agnieszka1970



Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 570

PostWysłany: Czw Lis 06, 2008 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedz mi jak często widzisz tu moderatora czy administratora?
Ja wiem że oni nie mogą być tu od rana do rana bo mają swoje życie prywatne plus pracę itd.
I właśnie dlatego nie będą w stanie tego kontrolować!
No chyba że ty się starasz o status moderatora plus tytuł wolontariusz i witamy na kidprotect.....SadSadSad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pysia



Dołączył: 12 Wrz 2008
Posty: 323
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw Lis 06, 2008 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kontakt z moderatorem lub administratorem mam zawsze gdy tego potrzebuję.
Jak ktoś ma problem z zaufaniem to będzie miał go zawsze(dopuki nie wyleczy ran, które go powodują) i naturalne jest by taka osoba będzie sie czuła zagrożona tam fdzie inni nie widzą nic strasznego.
pozdrawiam
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
agnieszka1970



Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 570

PostWysłany: Czw Lis 06, 2008 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to widzę że masz duże przywileje tu bo ja od rana czekam na odpowiedź na mojego e-mail...
Wiedz chyba ten kontakt tylko ty masz taki dobry...
Dalej porównuje to do ......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pysia



Dołączył: 12 Wrz 2008
Posty: 323
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw Lis 06, 2008 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli czujesz się przezemnie manipulowana zgłoś naruszenie zasad moderatorowi Agnieszko.
Niczym nie poparte oskarżenia są nie na miejscu.
Z tego co widzę zawsze gdy nie podoba Ci sie co ktoś pisze i nie możesz znaleźć argumentów-stosujesz tę zagrywkę-oskarżanie na podstawie własnych doświadczeń wyniesionych poza tym forum.
To co stosujesz to manipulacja.

pozdrawiam
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
agnieszka1970



Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 570

PostWysłany: Czw Lis 06, 2008 12:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pysia napisał:
Kontakt z moderatorem lub administratorem mam zawsze gdy tego potrzebuję.
Jak ktoś ma problem z zaufaniem to będzie miał go zawsze(dopuki nie wyleczy ran, które go powodują) i naturalne jest by taka osoba będzie sie czuła zagrożona tam fdzie inni nie widzą nic strasznego.
pozdrawiam
Smile
a rany które prawie mi się już goiły nie mogą się wyleczyć gdyż jest powtórka tego co je spowodowały... Ciekawe czy wiesz o czym mówię??
Nadal pozdrawiam Cię gorąco...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agnieszka1970



Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 570

PostWysłany: Czw Lis 06, 2008 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pysia napisał:
Jeśli czujesz się przezemnie manipulowana zgłoś naruszenie zasad moderatorowi Agnieszko.
Niczym nie poparte oskarżenia są nie na miejscu.
Z tego co widzę zawsze gdy nie podoba Ci sie co ktoś pisze i nie możesz znaleźć argumentów-stosujesz tę zagrywkę-oskarżanie na podstawie własnych doświadczeń wyniesionych poza tym forum.
To co stosujesz to manipulacja.

pozdrawiam
Smile

tak już nie raz zostałam poradzona o manipulacje......
No cóż przyjmuje to do wiadomości....
Nie będę z tobą prowadzić żadnej dyskusji,gdyż mam dość zagrywek na tym forum...
A twoje prowokację nic nie dadzą gdyż staram się dość skutecznie zapobiegać niepotrzebnym emocja....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pysia



Dołączył: 12 Wrz 2008
Posty: 323
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw Lis 06, 2008 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby zagoiły sie rany z zamierzchłej przeszłości potrzeba wielu lat dobrej psychoterapii.W przeciwnym razie, gdy idzie sie na skróty, uraz jest ledwie zaklejony i jątrzy niepotrzebnie zalewjąc zdrowy rozsądek.
Agnieszko ciagle(nie tylko w tym temacie) torpedujesz moje wypowiedzi i próbujesz mi wmówić(ostatnio także innym uzytkownikom),że wiesz o mnie wiecej niż wiem ja sama.
Wątpię,że to zdrowy rozsądek nakazuje Ci takie zachowanie.
Nic po za zwracaniem na siebie uwagi nie dają Ci takie zagrywki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
agnieszka1970



Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 570

PostWysłany: Czw Lis 06, 2008 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz Ty wiesz swoje a ja swoje nie wiem i nie słyszałam o terapi które leczy rany zaległe spowodu manipulacji.....
Ale ty jak zwykle wiesz co lepsze dla mnie jest?!
Pozdrawiam Cię gorąco
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Uwagi nt forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 4 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group