Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna Forum na temat przemocy w rodzinie
Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" IPZ PTP
www.niebieskalinia.pl 
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

WIDZENIE Z DZIECKIEM
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wrzos



Dołączył: 13 Wrz 2006
Posty: 80
Skąd: opole

PostWysłany: Pią Lis 03, 2006 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Zoe!
Popros o prawnika z urzedu wiem ,ze jest taka mozliwosc.Mozesz tez isc do radcy prawnego i dowiedziec sie jakie masz opcje i mozliwosci w sadzie.Popytaj czy mozesz splacic prawnika na raty,bo w sprawach z orzekaniem o winie lepiej go miec.A najlepiej z innej miejscowosci niz twoja,bo oni sie wszyscy znaja i dogaduja miedzy soba.
Jesli chodzi o dziecko to sproboj pozbawic go lub ograniczyc mu prawa rodzicielskie.Musisz zlozyc wniosek w sadzie rodzinnym.To by byla jakas opcja dla ciebie.Pogrzebie w necie i moze znajde jakies informacje dla ciebie.
Na rozprawie musisz byc gotowa na wszystko i nie mozesz isc nieprzygotowana bo jego prawnik cie zagnie i zaszczeka.
Tzymaj sie i daj znac co postanowilas.Jestem z toba!!! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zoe



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 31
Skąd: LUBELSKIE

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wrzosdzięki. w czwartek jestem umówiona z radcą. eh strasznie się boje. 17 pierwsza sprawa. muszę być gotowa na wszystko, na jego najgorsze kłamstwa i pytania.
postanowiłam od dziś sie trochę przygotować. spiszę na kartce wszystko co pamiętam, co było nie tak.

w pracy nie przedłużono mi umowy -jak mi się wydaje po awanturach-wiec nawet w ratach nie stać mnie na pomoc adwokata. muszę walczyć sama niezależnie od wyniku.

w czwartek2 listopada m był u synka. wyzywał mnie. nic się nie odzywałam. w piątek 3 miałam powtórkę z rozrywki. nie wytrymałam. wyprosiłam go z domu. postraszyłam policją. nie wiem co robić. pomału załamuje się Sad
_________________
KTO NIGDY NIE ŻYŁ, NIGDY NIE UMIERA,NIC NIE UTRACI TEN, CO NIE MIAŁ NIC, TEN, KTO NIE KOCHA, NIE WIE CO TĘSKNOTA, NIE WIE, CO GORYCZ, KTO BEZ MARZEŃ ŚNI
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wrzos



Dołączył: 13 Wrz 2006
Posty: 80
Skąd: opole

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zoe trzymaj sie i tylko sie nie zalamuj.Wiem,ze to nie jest latwe.Sluchaj przygotuj sie dobrze do tej rozprawy ,poszperaj w necie jesli masz czas i pytaj radcy prawnego o wszysttko co bedzie ci potrzebne.Jego adwokat bedzie probowal cie osmieszyc.Jesli znajde cos ciekawego na tematy prawne to dam ci znac.Moze znajde jakies ciekawe i przydatne ci informacje.Trzymaj sie cieplo.Jestem z toba. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum na temat przemocy w rodzinie Strona Główna -> Forum ogólne o przemocy w rodzinie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group